Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aks Boşluğu ?

Giray Erdoğan

Soru

Merhabalar Degerli üstadlar,

aracim 2011 mk 3. . Aracimda vites farketmeksizin 90 120 araliginda titreme oluyor. boş vitesde titreme ortadan kalkiyor. Bu durumdan yola cikarak sorunun, ilk basta aklima balance ile alakali olabilecegini dusundum. rot-balance yaptirdim. cozum olmadi. yetkili servisteki usta aks ta bosluk oldugunu soyleyerek komple degistirmemiz gerektigini ilgisiz bir sekilde ifade etti . Sorum sudur ki  " Acaba gercekten komple degismesi gereklimidir ? yoksa aks basini degistirsem cozebilirmiyim. ? Daha once yasayan mutlaka vardir. oneri ve fikirleriniz icin simdiden Tesekkurler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Şimdi, Giray Erdoğan yazdı:

Merhabalar Degerli üstadlar,

aracim 2011 mk 3. . Aracimda vites farketmeksizin 90 120 araliginda titreme oluyor. boş vitesde titreme ortadan kalkiyor. Bu durumdan yola cikarak sorunun, ilk basta aklima balance ile alakali olabilecegini dusundum. rot-balance yaptirdim. cozum olmadi. yetkili servisteki usta aks ta bosluk oldugunu soyleyerek komple degistirmemiz gerektigini ilgisiz bir sekilde ifade etti . Sorum sudur ki  " Acaba gercekten komple degismesi gereklimidir ? yoksa aks basini degistirsem cozebilirmiyim. ? Daha once yasayan mutlaka vardir. oneri ve fikirleriniz icin simdiden Tesekkurler...

Sanırım benim aracımda da böyle ufaktan bi titretme var ama 100km nin üzerinde giderken hafif dönüşlerde oluyo

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Babamın aracında da aynı sorun vardı 80 geçtimi titreme yapıyordu servis sol ön aks te boşluk olduğunu söyledi değiştirince titreme kesildi parçayıda orjinal alın yan sanayi olanlar ince oluyor orjinal gibi kalın değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçmiş olsun hocam başıma ayni problemden geldi benimde 

Sanayiye gidip ustaya problemi anlattım tek sebebinin aks olduğunu söyledi.bende balans fln yaptırdım ama nafile. Neyse problemli aks i bulmak için sökmemiz gerek diyerek sağ dan başladık ve problemi gördük aks başındaki 3 rulmandan biri kitlemis sebebi belli oldu.orjinali bulabilirsin ama 1000 tl gibi bi rakamı gözden çıkarman gerekir. Ben 1 yıl garantisi olan yan sanayi urun kullandım gayette memnunum şükür bisey olmadı.sunuda soyliyeyim aks başı değişmiyor bilgine.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tesekkkur ederim üstadlar. Ben parca parca degistirilebilecegini hatirliyordum. hafta sonu bir daha gideyim sanayiye biraz usta gezeyim bakalim. Yan sanayi konusunda forumlarda cok sikayet yorumlari var. aks i tamir ettirebilirsem o secenegi kullanmak istiyorum. tekrar tesekkurler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.