Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

MCA Style 4" Mfd Ve Sync 1 Modifiyesi

Semih O.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar 

Emeginize Saglık cok guzel olmuş 

parçaları yurtdısında temin ettiğinizi yazmışsınız bende geniş ekran almak istiyorum 

alışveriş yaptıgınız bir site varmı nasıl temin ettiniz 

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Ali guler yazdı:

alışveriş yaptıgınız bir site varmı nasıl temin ettiniz 

Teşekkürler. Geniş ekran derken, gösterge panelini mi, teyp ekranını mı soruyorsunuz?

--10 dakika sonra eklendi--

Parçaların tamamını Polonya'da allegro.pl'den bulabilirsiniz. Ancak Türkleri pek sevmiyor, genelde bize bir şey yollamıyorlar. Paranın üstüne yatıp mal göndermeyenler de olmuş duyduğum kadarıyla. Oralarda tanıdık varsa çözülebilir.

Ebay bir alternatif, herşeyi bulmak mümkün değil ama neyi nasıl arayacağınıza bağlı bulabilme olasılığınız var. Orada da paypal sorun.

Almanya'da http://www.original-teile.de/ var. Orijinal parça satıyor. Servis fiyatlarına göre makul olan parçalar mevcut. Özellikle küçük olanlar. Gümrük ve kargo ücretlerini dikkate alarak hesap kitap yapıp bakılabilir. Ben epeyce kullandım.

Bana gelince, ana bileşenleri Ukrayna'da bir arkadaşım sayesinde temin ettim. Çok araştırıp, dersime çok çalıştım, en makul olanlara ulaşmaya gayret ettim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geniş gösterge panelini kastetmiştim.

Cevabınız için teşekkürler siteleri inceleyeceğim ama anladıgım kadarıyla turkiyede bulmak biraz zor

Nette biraz araştırma yapayım amerikandan bulabiliriz belki orada tanıdıklar var

Birde aklıma takılan bu geniş göstergeyi alırken neye dikkat etmeliyim araçla uyumlugu acısından bariz olarak bakmam gereken bir kod numara varmı

teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Eveeeet, artık problemler tamamen bitti.

Daha önce bahsettim mi bilmiyorum, Sync modülünün takılmasından sonra, kaza anında acil yardım aramasını yapmaya yarayan hizmet kontağı ilk çalıştıdığımda sürekli uyarı veriyordu. Sesli komuttaki abla o bet sesiyle "Acil yardım çalışmıyor" diye bıdırdayıp duruyordu.

ilk başta sorunun GPSM kaynaklı olduğunu düşünüyordum. Ancak GPSM'i bağlamama rağmen abla susmayınca bu sefer bağlantılarda sorun olmaya başladığını düşündüm.

Geçenlerde Ford Edge'in Amerikanya forumunda RCM (airbag modülü) arızasında benzer uyarının alındığını görünce ampuller yandı bende. Sistemin tam olarak çalışması da yerli yerine oturmuş oldu. Kaza anında RCM SYNC'i dürtüyor, o da GPSM'den koordinatları alıp aramayı yapıyor. 

Şimdiii, ya RCM'ler Sync'li ve Sync'siz olarak farklı ya da konfigürasyon meselesi derken, Şahsuvaroğlu'nun kahraman elektrikçisi Savaş Usta'yla giriştik olaya ?

Taaa daaa!

RCM acil yardım ayarı yapılandırılabiliyor. 

Böylece o gıcık uyarıdan kurtuldum ve sistemin eksiği kalmamış oldu.

Semih O. tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eveeeet, artık problemler sıfıra tamamen bitti.

Daha önce bahsettim mi bilmiyorum, Sync modülünün takılmasından sonra, kaza anında acil yardım aramasını yapmaya yarayan hizmet kontağı ilk çalıştıdığımda sürekli uyarı veriyordu. Sesli komuttaki abla o bet sesiyle "Acil yardım çalışmıyor" diye bıdırdayıp duruyordu.

ilk başta sorunun GPSM kaynaklı olduğunu düşünüyordum. Ancak GPSM'i bağlamama rağmen abla susmayınca bu sefer bağlantılarda sorun olmaya başladığını düşündüm.

Geçenlerde Ford Edge'in Amerikanya forumunda RCM (airbag modülü) arızasında benzer uyarının alındığını görünce ampuller yandı bende. Sistemin tam olarak çalışması da yerli yerine oturmuş oldu. Kaza anında RCM SYNC'i dürtüyor, o da GPSM'den koordinatları alıp aramayı yapıyor. 

Şimdiii, ya RCM'ler Sync'li ve Sync'siz olarak farklı ya da konfigürasyon meselesi derken, Şahsuvaroğlu'nun kahraman elektrikçisi Savaş Usta'yla giriştik olaya [emoji3]

Taaa daaa!

RCM acil yardım ayarı yapılandırılabiliyor. 

Böylece o gıcık uyarıdan kurtuldum ve sistemin eksiği kalmamış oldu.

Allah belasını versin o kadının..!
Kurtarın benide :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Tuncay A. yazdı:

Yok be ya ben memnunum güççük güççük tadi cikiyor. Ya da ekrani buyultte bende buyulteyim.

Valla bana kalsa 5" navili makyajlıda da olsa tadından yenmez. Tilkiler dolaşıyor yine kafamda. ? Neyse bir yaz olsun da kamera ve onlara da sıra gelir herhalde ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.