Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arac Alımı

Aykut Kılıç

Önerilen Mesajlar

6 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Ben görücü usulüne inanıyorum.

:zha::zha: ilk bisikletim Bisan çift kadroydu. Babamın çocukluk hayaliydi fakat ben küçük BMX istiyordum. Zaten boyum da kısa kaldığı için oturarak binmek nasip olmadı. Görücü usulü böyle birşey olsa gerek. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:zha::zha: ilk bisikletim Bisan çift kadroydu. Babamın çocukluk hayaliydi fakat ben küçük BMX istiyordum. Zaten boyum da kısa kaldığı için oturarak binmek nasip olmadı. Görücü usulü böyle birşey olsa gerek. 

Benim ilk Araba mi K.Peder aldı. Eve gelince gördük :)
Focus'u İlk görüşte aldık. İçine oturduk. Sabahı gidip aldım.
[emoji23]
Görücü usulu en iyisi aklın kaymıyor :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçme geçilme derdim varsa bir tek 1.6 ecoboost alırdım, onu da Servet abiyi tanımıyor olsam almazdım, çok ilgilenen yok malesef bunlarla. 

Yazılımlı 1.0 ecoboost da stok 1.6 dizelleri direkt dövebilir mi bilemem de yine de ufukta kaybolamaz çoğunluğu diye tahmin ediyorum.

Sonu olmayan işlerin kriterler arasına alınması bence çok akıllıca değil. Bekir abinin dediği gibi zevk kısmına bakıp göreceli seri olmasına razı olmalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaş golfü geçmek istiyorum demiş her türlü 1.4 tsı 1.6 tdı 2.0 tdı 1.6 tdcı 2.0 tdcı deneyebiliriz. Polo gtı İbiza çupra hariç Çupra ve Polo ile aramızda nerdeyse 250 kg fark var benim arabadan bayağı bir hafif  :smiley2k::sofeer:

Bende bir örnek vereyim @Yakup Çağatay bey  focus Rs de bir Focus golf R da bir Golf biri Ford biri Wolksvagen bu fordun 1.6 ecoboostunuda wolksvagenin 1.4 tsı motorunuda ayrıca gözünüzde bu kadar çok büyütmeyin derim ...İki motorda maalesef limitlerde motor içine girmeden sağlıklı bir sonuç almak mümkün gözükmüyor :)

denemek isteyen varsa Ankara'da 18 jantlarınızı takın deneyelim dostça 

arabam Focus 3 1.6 tdci Hb full depo 1460 kg  180 hp 350 nm tork :)

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

Arkadaş golfü geçmek istiyorum demiş her türlü 1.4 tsı 1.6 tdı 2.0 tdı 1.6 tdcı 2.0 tdcı deneyebiliriz. Polo gtı İbiza çupra hariç Çupra ve Polo ile aramızda nerdeyse 250 kg fark var benim arabadan bayağı bir hafif  :smiley2k::sofeer:

Bende bir örnek vereyim @Yakup Çağatay bey  focus Rs de bir Focus golf R da bir Golf biri Ford biri Wolksvagen bu fordun 1.6 ecoboostunuda wolksvagenin 1.4 tsı motorunuda ayrıca gözünüzde bu kadar çok büyütmeyin derim ...İki motorda maalesef limitlerde motor içine girmeden sağlıklı bir sonuç almak mümkün gözükmüyor :)

denemek isteyen varsa Ankara'da 18 jantlarınızı takın deneyelim dostça 

arabam Focus 3 1.6 tdci Hb full depo 1460 kg  180 hp 350 nm tork :)

Ufff  ufff  o ne be meydan okur gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

Ufff  ufff  o ne be meydan okur gibi

Mazotla çalışıyor abi gazla değil :)

--0 dakika sonra eklendi--
3 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Yok abi ÇUPRA yiyelim dedi bence.

Mangalda iyi olur dimi mevsimi gelmek üzere :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

Mazotla çalışıyor abi gazla değil :)

--0 dakika sonra eklendi--

Mangalda iyi olur dimi mevsimi gelmek üzere :)

balık deyince bu hafta bir hamsi yapalım şöyle yanına bol salata

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.