Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bugün aracınız için ne yaptınız.

Mert Erçetin

Önerilen Mesajlar

arabayı aldığım günden beri üzerinde tuhaflık vardı, boyaya elini sürünce pütür pütür dü. Bugün sonax a gidip temizlik ve koruma yaptırdım, arabayı almaya gittiğimde istediğim gibi olmuştu, çalışan arkadaşlar abi araba sürekli sanayidemi diye sordular benden hayır cevabını alınca tuhaf karşıladılar. Arabanın üstüne tamamen demir tozu yapışmış, neyseki problemsiz bir şekilde temizlemişler.

Demekki neymiş;

bayide 5-6 ay bekleyen araçların başına olmadık şeyler gelebiliyor, hadi geldi diyelim gerekli işlemleri yaparak sorunları gidermiyorlar. İnsan arabayı teslim ederken temizliğini yapıp teslim etmez mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arabayı aldığım günden beri üzerinde tuhaflık vardı, boyaya elini sürünce pütür pütür dü. Bugün sonax a gidip temizlik ve koruma yaptırdım, arabayı almaya gittiğimde istediğim gibi olmuştu, çalışan arkadaşlar abi araba sürekli sanayidemi diye sordular benden hayır cevabını alınca tuhaf karşıladılar. Arabanın üstüne tamamen demir tozu yapışmış, neyseki problemsiz bir şekilde temizlemişler.

Demekki neymiş;

bayide 5-6 ay bekleyen araçların başına olmadık şeyler gelebiliyor, hadi geldi diyelim gerekli işlemleri yaparak sorunları gidermiyorlar. İnsan arabayı teslim ederken temizliğini yapıp teslim etmez mi?

Kesinlikle, Otokoç'lar teslimden sonra boya koruma satmaya çalışacağına, "sizin için bunu yapıyoruz, aracınızın ilk günkü gibi kalmasını isteriz; ancak idamesi için yılda bir tekrarını öneririz" dese olasılıkla hem maddi hem manevi daha çok kazanır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3M de var oyle bir film hakkatten ise yariyor

bana kalsa komple giydiricem

Beyaz + film = er yada geç sararma diyorlar. Ne kadar doğru bilmiyorum. Bir de Ankara'daki servisin bana dediği kaput filmlerinin 6 ayda bir sökülmesi gerektiği.

Ben bi-xenon ve ledli far arayışlarım şubata kadar sonuç vermezse ön tarafı komple filmletmeyi planlıyorum. çok ümitsizleşirsem sedefli beyaz. Muhtemelen tavan ve aynaları da parlak siyah ya da karbon kaplamayı önerecekler de aynalar olmasa da siyah tavan hoş durabilir gibime geliyor.

Bugün yan aynalarımı ve farlarımı sildim dalin kolonyalı mendille sonra da kuruladım. Bir de ASR'yi denedim okul otoparkında kalan karlı buzlu yerlerde biraz geç devreye girdi de alıştık artık. Okul bitince bir gün erken gidip ASR'yi kapatıp patisiz veya az patili nasıl ilerlerim onu test etme planlarım var. Bir de 4 tane kış lastiği almış arkadaşa yolda kalırsam ilk arayacağım adam sensin diyerek kış lastiği almadığıma daha az pişman olmayı umdum :kıhkıh:.

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz + film = er yada geÇ sararma diyorlar. Ne kadar doğru bilmiyorum. Bir de Ankara'daki servisin bana dediği kaput filmlerinin 6 ayda bir sökülmesi gerektiği.

Ben bi-xenon ve ledli far arayışlarım şubata kadar sonuÇ vermezse ön tarafı komple filmletmeyi planlıyorum. Çok ümitsizleşirsem sedefli beyaz. Muhtemelen tavan ve aynaları da parlak siyah ya da karbon kaplamayı önerecekler de aynalar olmasa da siyah tavan hoş durabilir gibime geliyor.

Bugün yan aynalarımı ve farlarımı sildim dalin kolonyalı mendille sonra da kuruladım. Bir de ASR'yi denedim okul otoparkında kalan karlı buzlu yerlerde biraz geÇ devreye girdi de alıştık artık. Okul bitince bir gün erken gidip ASR'yi kapatıp patisiz veya az patili nasıl ilerlerim onu test etme planlarım var. Bir de 4 tane kış lastiği almış arkadaşa yolda kalırsam ilk arayacağım adam sensin diyerek kış lastiği almadığıma daha az pişman olmayı umdum :).

siyah tavan gercekten hos gozukebilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tavan siyah diye içindekilerin çok pişeceğini zannetmiyorum malesef.

Kaplamada kalkma ve solma için 3 yıl garanti veriyorlar ve zarar vermediğini söylüyorlar, istediğiniz zamanda gelin sökelim diyorlar ancak bilmiyorum ne olur ne biter 3 yıl sonunda. Aynı görüntünün plasti dip ile elde edilebildiği iddaaları da var onu da denemek lazım tabikide aynı olmaz muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sabah kendisine özlemle bir bakış fırlattım ve otobüs durağına doğru yürümeye devam ettim. Yıkatmış hatun tertemiz olmuş kerata...

Cenk bey aldınız mı siz aracı ? Bu ara iş yoğunluğundan forumdan uzak kaldım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok yavv zaten olan bizim hatunun servisçilik yaptığı jazzdan bahsediyorum (çocukları getir götür servis işleri :D )

Ha ok o zaman :blink:

İnş. gönlünüze ve kesenize göre en uygun aracı bulursunuz. Allah yardımcınız olsun zor iş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.