Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Akif eline sağlık, bu işler elinden geldiğine göre farklı renklerde yapabilirsin. 

Farklı olmuş, vites konsolu diğer kısımlar gri olduğu için kontrast olarak bütünleştiremedim...

He işte yorum bu.. Evet emeğine sağlık. Renk daha sonra değişir.. Belki abes olabilir ama Mavi... Nasıl?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Epey ince ince uğraşılmış. Yalan yok ben bu kadar uğraşamazdım herhalde. 

Resimler epey kalitesiz çekilmiş, baktıkça direksiyon hoşuma gitti (ama o direksiyon kılıfı beni benden aldı)

Multimedyanın altından aşağı doğru bir bütünlük sağlayamamış. O kısmı beğenmedim açıkçası.

Ha desen ki sen yapsan nasıl yapardın, hiçbir fikrim yok. Ben renk özürlüyüm, iki rengi birbirinin yanına yakıştıramam. 

Daha doğru renklerle çok daha iyi görünebilir belkide. İşçiliğe denecek söz bulamadım, on numara beş yıldız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

48 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Akif eline sağlık, bu işler elinden geldiğine göre farklı renklerde yapabilirsin. 

Farklı olmuş, vites konsolu diğer kısımlar gri olduğu için kontrast olarak bütünleştiremedim...

Gürkan abi sende renk körlüğü yok muydu? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Onur Sezgin yazdı:

Gürkan abi sende renk körlüğü yok muydu? 

Evet renk körüyüm noolduki :)

Renk üzerine yazdığım İngilizce bir şiir uluslararası yayınlandı, anti parantez söylemek istedim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Epey ince ince uğraşılmış. Yalan yok ben bu kadar uğraşamazdım herhalde. 
Resimler epey kalitesiz çekilmiş, baktıkça direksiyon hoşuma gitti (ama o direksiyon kılıfı beni benden aldı)
Multimedyanın altından aşağı doğru bir bütünlük sağlayamamış. O kısmı beğenmedim açıkçası.
Ha desen ki sen yapsan nasıl yapardın, hiçbir fikrim yok. Ben renk özürlüyüm, iki rengi birbirinin yanına yakıştıramam. 
Daha doğru renklerle çok daha iyi görünebilir belkide. İşçiliğe denecek söz bulamadım, on numara beş yıldız.

Direksiyonda soyulma var maalesef O yüzden geçici olarak kılıf taktım nasip olursa Önümüzdeki ay deri kaplama yapılacak
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk önce uğraşınız için elinize sağlık olsun.Sonra renk direkt kendini ben burdayım diye bağırıyor.Biraz daha iç renklere uyumlu olaydı daha hoş olurdu diye aklıma geldi.direksiyon kılıfını direkt çıkartın atıp bence hiç iyi durmuyor. Aliexpresten  direksiyon kılıfını 23 dolara alıp 

kendini elinizden gelir daha uygun olur.Yine güzel durmuş güzel günlerde kullanın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23.09.2016 - 19:27 tarihinde, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

23.09.2016 - 19:30 tarihinde, Teoman Saraç yazdı:

He işte yorum bu.. Evet emeğine sağlık. Renk daha sonra değişir.. Belki abes olabilir ama Mavi... Nasıl?

Teşekkür ederim. El işçiliklerini çok severim elimden de gelir bu işler araç kaplama da yaptığım için sorun yok :) Renk değişir zaten o sıkıntı değil. Mat Sütlü kahve folyo aldım. Muhtemelen bu hafta içi parça parça yaparım. onunda resmini paylaşırım sizinle, tabii ki yine beğenmeyenler olacak, aslında renk tavsiyesinde bulunanlara uyup o renkleri yapsam yine beğenilmeyecektir. Ama yapacak bir şey yok zevk bu.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Akif Kama yazdı:

Teşekkür ederim. El işçiliklerini çok severim elimden de gelir bu işler araç kaplama da yaptığım için sorun yok :) Renk değişir zaten o sıkıntı değil. Mat Sütlü kahve folyo aldım. Muhtemelen bu hafta içi parça parça yaparım. onunda resmini paylaşırım sizinle, tabii ki yine beğenmeyenler olacak, aslında renk tavsiyesinde bulunanlara uyup o renkleri yapsam yine beğenilmeyecektir. Ama yapacak bir şey yok zevk bu.

Sıkıntı yok, devam et sen Akif :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.