Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,

2008 Siyah HB Titanium X sahibiydim  (1.6 Benzin+BRC my11 LPG)
hatasız olarak 42.000 TL ' e sattım.

dün itibariyle,
2014 Model HB (1.6 TDCI 115hp 6 ileri)
MCA
Titanium Derin Mavi (Hatasız)
20.000km
Sunroof, Bi-Xenon, Tekno opsiyonlarına sahip olarak
Ankara Tur Oto'dan 78.000 TL karşılığında aldım..

Keyifli sürüşler..

Fatih Kuzal tarafından düzenlendi
Eksik yazım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Fatih Kuzal said:

Merhabalar,

2008 Siyah HB Titanium X sahibiydim 
hatasız olarak 42.000 TL ' e sattım.

dün itibariyle,
2014 Model HB
MCA
Titanium Derin Mavi (Hatasız)
20.000km
Sunroof, Bi-Xenon, Tekno opsiyonlarına sahip olarak
Ankara Tur Oto'dan 78.000 TL karşılığında aldım..

Keyifli sürüşler..

Motorsuz alıp veriyorsunuz sanırım :kıhkıh:  :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Şimdi bir şey diyeceğim, dalga geçeceksiniz :/ Arabalar o kadar pahalandı mı ? 

2013'de 5. Ayda Focus 3 2013 1.6 TDCI Style X HB aracımı 56.500'TL'ye  aldım. Şu anda sıfırı 65-75 bin arası sanıyorum :D

Yukarıda arkadaş 78 Bin Tl'ye 2014 2. el almış :/ 

Ayıptır sorması bu aracın sıfır ne kadar?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
11 dakika önce, Bahadır Altınok said:

1.6 tdci manuel 115 hp titanium ford 3 hb mca magnetic gri+sunrof 15 mart 2016 da 85,500 e aldım aracı mayıs ayında teslim alacagım sizce fiyat nasıl?

1.5 TDCI PWSHİFT  varken neden 1.6 manuel bence değerlendirin derim yeni bir motor ve PwShift var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben genel manada otomatik vitesli araba pek sevmiyorum kontrolün bende olması daha çok hoşuma gidiyo  diger etken ise otomatik vites farkı için 7000 8000 tl vermek hiç hoş bi durum degil bir diger etken ise aracı daha çok şehirlerarası seyahatlerde kullandıgım için otomatik vitese pek ihtiyacım olmuyo motor konusuna gelince evet yeni bir motor euro 6 emisyon degerlerine sahip fakat yola çıktıgınızda emin olun yakıt degerleri aynı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Bahadır Altınok said:

ben genel manada otomatik vitesli araba pek sevmiyorum kontrolün bende olması daha çok hoşuma gidiyo  diger etken ise otomatik vites farkı için 7000 8000 tl vermek hiç hoş bi durum degil bir diger etken ise aracı daha çok şehirlerarası seyahatlerde kullandıgım için otomatik vitese pek ihtiyacım olmuyo motor konusuna gelince evet yeni bir motor euro 6 emisyon degerlerine sahip fakat yola çıktıgınızda emin olun yakıt degerleri aynı 

Bana sorarsanız Sunroof almayın, arka bölüm çok daralıyor bununla birlikte fiyat farkı 5'ten aza inecek :) Eğer denemediyseniz pws'yi bir deneyin sonra denk gelirse keşke olmasın :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Bana sorarsanız Sunroof almayın, arka bölüm çok daralıyor bununla birlikte fiyat farkı 5'ten aza inecek :) Eğer denemediyseniz pws'yi bir deneyin sonra denk gelirse keşke olmasın :) 

hem manuel hem pws deneme fırsatı buldum hemde birkaç kere pws nin vites geçişleri sanki bana biraz yavaş geldi aracı yüksek devirlerde kullanmak istediginiz zaman tepkimeleri biraz gecikiyo gibi ama sunroof vageçilmez bi opsiyon bence:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2015 hatchback  otomatik 1.5 dizel titanium  sunrooflu derin mavi,87bine aldım.( forddan %5 indirimimiz vardı.indirimli hali) 2016 martta aldım aracı. 2016 otomatik dizel  titanium beyaz sunroofsuz indirimle beraber 89 bine geliyordu. ben 2015 mavi sunrooflu tercih ettim.mantıklı bir hareket mi sizce:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, İsmail Yıldız said:

2015 hatchback  otomatik 1.5 dizel titanium  sunrooflu derin mavi,87bine aldım.( forddan %5 indirimimiz vardı.indirimli hali) 2016 martta aldım aracı. 2016 otomatik dizel  titanium beyaz sunroofsuz indirimle beraber 89 bine geliyordu. ben 2015 mavi sunrooflu tercih ettim.mantıklı bir hareket mi sizce:)

Hareket mantıklı bence :)

Hem renk hem sunroof tercihi güzel...

Güle güle kullanın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.