Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

Çok iyi fiyat,biz makyajsız kasayı bu fiyata almıştık 2013 Aralık'ta. 

İyi günlerde kullanın.

Teşekkür ederim Semih G.

Ayrıca belirteyim aracımın rengi beyaz renk, sanıyorum beyaz olması da fiyatı biraz düşürdü. Bu konuda net bilgisi olanlardan bilgi almak isterim tabi, 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Selam arkadaşlar aranizda yeniyim. 2014 1.6 style 125 power shift otomatik benzinli aracimi yeni aldim. 7 bin km de. 51 bin tl. Araci pek arastirma yapmadan aldim. Fiyati sizce nasil makul mu ?

2014 model sıfır fiyatı (style) 56 bin tl

2015 model sıfır fiyatı Trend x 58 bin tl style 62 bin tl (ki yeni donanım listesi daha kabarık)

Aracınız çok km'li olmadığı için normal diyelim hadi, çok ucuz olmamış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani ne ucuz ne pahali kaziklanmadik ama ucuzda olmadi. Olsun arac kiz gibi cok memnunum 1 hafta oldu saglik olsun :)

Memnun olduğunuz sürece zaten bu tür sorgulamaya yapmayın derim :) Mutlaka birileri ucuz veya pahalı almıştır. (Tecrübelerimiz bu yönde genel olarak)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ford fıyatları alıyorum bayiden.(focus3 hb trend x benzinli beyaz renk)ve yarın (05,05,2015) itibariyle fiyatların güncelleneceğini söylüyorlar.Bu konuda bilgisi olan var mı?veya artıs olacak mı olacaksa ne kadar?ayrıca en son 51500 fiyatı aldım bgn

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

beyler merhaba bende 1 mayısta 1.6 bezinli otomatik trend x için hersey dahil 56 000 tl fiyat aldım ve 2000 tl kapora verdim 20 mayıs arac teslim opak beyaz için

styplas benzinli için metalik renk 56500 dediler hemen teslim

düz vites için

ford ticaride filo müşterisiyim 2 yıl da 20 ticari arac almışımdır bence az idirim yaptılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kardeş ne aldın

otomatikmi düzmü

düz hocam

birde sunu sormak ısterım; aracı teslım alırken önerileriniz neler tecrübeli arkadaslar?motor koruma sacı tarzında vs.(tr'de olmazsa olmazlardan) baska ne olmazsa olmazlardandır veya suna dıkkat et dıyebılecegınız hususlar varmıdır?

sımdıden tesekkur ederım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.