Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

birde sunu sormak ısterım; aracı teslım alırken önerileriniz neler tecrübeli arkadaslar?motor koruma sacı tarzında vs.(tr'de olmazsa olmazlardan) baska ne olmazsa olmazlardandır veya suna dıkkat et dıyebılecegınız hususlar varmıdır?

Lütfen konu başlıklarına ve içeriğine sadık kalınız, bu konular için oldukça fazla sayıda konu ve iletilerimiz mevcut.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hafta sonu NEVŞEHİR ford bayisinde idim 76500 tl fiyat yazıyordu aracın üzerinde dahada indirim olabilir:) focus titanyum dizel sedan tüm opsiyonlar var tekno paket+zenon+sunroof+metalik boya fiyatı görünce çok şaşırdım ayni araç 1ay once kırşehir ford bayisinde 87000tl ile satılıyordu sizcede cok uygun degil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hafta sonu NEVŞEHİR ford bayisinde idim 76500 tl fiyat yazıyordu aracın üzerinde dahada indirim olabilir:) focus titanyum dizel sedan tüm opsiyonlar var tekno paket+zenon+sunroof+metalik boya fiyatı görünce çok şaşırdım ayni araç 1ay once kırşehir ford bayisinde 87000tl ile satılıyordu sizcede cok uygun degil mi?

Yanlış işte bunda anlamayacak ne var :D Ya da kusurlu araç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yanlış olan ne neyi anlamadık? valla kusuru falan sormadım da 76500 u görünce şaşırdım denk gelirse yine sorayım.

Adamlar aracın üzerindeki kağıdı değiştirmeyi unutmuş veya yanlış yazılmış. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adamlar aracın üzerindeki kağıdı değiştirmeyi unutmuş veya yanlış yazılmış.

valla hem üstunde büyük rakamlarla yazıyordu,birde aracın önünde a4 kağıdında paketler birlikte yazmışlar işte su paket 3bin kusür su paket 7bin küsur altında da 76500 fiyat yaziyirdu bende çok şaşırdım keşke sorsaydim açıkcası pek ilgilenende yoktu bende gidip sormadım ilgilenen biri olsaydı kesin sorardim bende pek ugrasmadim çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Herkese selamlar.

Sizelere 2 sorum olacak 

1. Kendi aracımı satıyorum 2012 Model Ford Focus HB Titanium 120 Bin km'de 52.000 TL'ye kaporasanı aldım bu fiyat iyimidir ?

2. Yeni almayı düşündüğüm araç 2015 Model Siyah Ford Focus sedan Dizel Otomatik Titanium Paket + Sanroff + BXenon + Navigasyon paketi bayiden indirmli aldığım fiyat 92.000 TL bu fiyata bu araç alırmı ? 

Bugün yeni araç içinde kapora vereceğim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
Herkese selamlar.

Sizelere 2 sorum olacak 

1. Kendi aracımı satıyorum 2012 Model Ford Focus HB Titanium 120 Bin km'de 52.000 TL'ye kaporasanı aldım bu fiyat iyimidir ?

2. Yeni almayı düşündüğüm araç 2015 Model Siyah Ford Focus sedan Dizel Otomatik Titanium Paket + Sanroff + BXenon + Navigasyon paketi bayiden indirmli aldığım fiyat 92.000 TL bu fiyata bu araç alırmı ? 

Bugün yeni araç içinde kapora vereceğim..

Merhaba.

Sizin araç için 52.000 tl, km yi düşündüğünüzde çok kötü değil. Bence makul bir fiyat. Ama yeni araç için 92.000 tl [emoji15] C sınıf bir araç için çok değilmi. arada 40.000 tl var. Piyasa bu şekilde olabilirde, 92 bin verince D sınıfı bir araç alınabilir mi diye sesli düşünüyorum.

Dün Kartal Doğuş'taydım. Sıfır 1.6 dizel DSG highline golf için 97.000 liste fiyatı vardı. %3 indirim vardı, onu düşünce 94 felan. aracın vergisiz net fiyatı 54 bin idi. Sıfır araç alırken devlete verdiğimiz haracı siz düşünün.

Ne diyelim yeni focusunuz şimdiden hayırlı olsun.

Focus candır. [emoji4]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Ağustos ayı sonunda 2015 Model Focus 1.5 Otomatik Dizel Sedan Siyah + Sanrouff + Bi-Xenon Far + Titanium Paket + Navigasyon ve geri görüş kamerası 92.000 TL'ye trafik sigortasını kendi sigortacıma yaptırdım daha uyguna geldi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.