Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

Yalnız biriniz sytle plusı 43 e almış,diğeriniz style donanımı 42 ye almış !! Nasıl oluyor bu? Plus donanımı 1000 TL mi farkettiriyor? Ya biriniz kazıklanmış yada diğeriniz acayip indirim kapmış. :kıhkıh: ...Enteresting yani....Hadi benim gibi olsa diycemki kesin kazıklamışlar seni diye ama o da diil...Çünkü bende bayağı bir uÇuk rakam farkı var alt donanımlarla ve kafadan otosan kazıklıyor zaten benim gibileri,ufak bayilerin 2-3 bin kazığı otosanın kazığı yanında iğne gibi bişii kalıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 bin TL'ye kadar fark olmasını garipsemiyorum ben malesef. Tamamen size ve satıcıya bağlı. Satış temsilcisi veya bayi kotasını doldurmaya çalışıyorsa daha fazla indirim yapmaktalar her zaman. Hatta yıl sonu indirimlerinin sebeplerinden biri de bu diye biliyorum ben. Farklı birçok etken de var muhtemelen de ben haberdar değilim henüz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız biriniz sytle plusı 43 e almış,diğeriniz style donanımı 42 ye almış !! Nasıl oluyor bu? Plus donanımı 1000 TL mi farkettiriyor? Ya biriniz kazıklanmış yada diğeriniz acayip indirim kapmış. :) ...Enteresting yani....Hadi benim gibi olsa diycemki kesin kazıklamışlar seni diye ama o da diil...Çünkü bende bayağı bir uÇuk rakam farkı var alt donanımlarla ve kafadan otosan kazıklıyor zaten benim gibileri,ufak bayilerin 2-3 bin kazığı otosanın kazığı yanında iğne gibi bişii kalıyor...

Yok be Bora kazıklanma yok ben gri aldığım iÇin yaklaşı 1000 Tl. ayrıca renk farkı var. Bende birde baya bir faizsiz kredi kullanımıda iÇeriğe dahil. Bu fiyat işi baya bir saÇma zaten elindeki araba stoklarına göre belirliyorlar, ben alırken bayide 2011 olarak bir tane sedan 4 tane hb vardı plus paketli hb i 41000 e kadar bırakmıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SÜper fiyata almışsın bence,

Bu nasıl iş anlamış değilim, birisi 68 e alıyor, diğeri 64e böyle sa.malık mı olur, klmden ne koparabiliyorsak o kadar alalım zihniyeti bu. Bence bu hiç hoş bir durum değil, alıcı ile satıcı arasındaki ilşkide zarar görÜyor, yani şimdi durumumda olan bir mÜkteri aldığı bayi ile iletişimi zarar görecektir tabi, ayrıca benim iyi niyetimi suistimal edenden nefret ederim, bir çok şeyi unutur, affederim ama bunu hayattta affetmem ben, ben ne kadar iyi niyetliysem karşımdakinden de o kadar iyl niyet beklerim, şimdi çok kızdım ben galiba :) :)

Tamamen satış temsilcisi ve Aralık ayıyla ilgili bi durum. Biz aracı Tan Oto'dan aldık. Kasım'da Otokoç'a gittiğimizde 68bin fiyat vermişlerdi aynı araca. Aralıkta liste fiyatları yÜkseliyo ama şirketler yıl sonu finansal hesaplarını dengelemek için indirim yapabiliyolar. Aralık ayında zaten tÜm markalarda bu böyle. Opel'in reklamında Insignia'ya 61 bin diyo mesela. Ve tabiki satış temsilcisi.. Biz aracı alırken biraz daha indir şunu yap bunu yap dedik adam monitörÜ çevirdi bak abi 300 lira zarar ediyorum falan diye bişeyler gösterdi. Zarar falan ettiği yok. Adam al sana park sensörÜ hediye ediyorum diyo mesela o hediye ettiği park sensörÜnden bile karı var. Ama o adamda ticaret yapıyo sonuçta, evine para götÜrÜyo. Aldıktan sonra 3Ün 5in hesabı olmaz, Allah kaza bela vermesin gerisi önemli değil bence.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yardımlarınız için tekrardan çok teşekkür ederim.41-42 style+plus fiyatlarını duymak çok güzel internetteki fiyatla arasında ki fark olması daha da güzel bizde böyle bir fiyat alırız bayiden tekrardan teşekkürler...

Şimdilik alamazsınız..çünkü burada söylenilen fiyatlar kampanya öncesi fiyatlar. Kredi kampanyası öncesi yaklaşık %10 zam yapıldı. Misal fiesta 29dan başlıyordu artık 32den başlıyor.

Ben HB düz vites 1.6 style şeker kırmızı için 45.5; sedan düz vites 1.6 style+plus kül kahve için 48.5 fiyatı aldım. Yuakrıda yasılanlardan bayağı pahalı değil mi ?

Bayiilerde kıyamet gibi dizel var ama benzinli hiç yok...O yüzden araba bulmak da indirim almak da pek mümkün değil..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alınırdı dimi Kankam...Ama titanyum x olsaydı o zaman 58 olurdu ekim ayının başında,hatta şeker kırmızıda olurdu,sadece sunroofu olmazdı.. :nazar:)

vala iyiki kırmızı almısın...bugün taksi filosu gibiydi gördüğüm tüm focuslar...sedanı hb si hepsi beyaz olmadı bu iş.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.