Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

Gördüm gördüm Cem Bey,hayırlı olsun.çok yakışmış...Arıza sorununuda çözerseniz harika olacak....Ben çok memnunum valla farlardan,çok başarılı..Hele gündüz farlarının yanması,gece olunca gündüz farlarının daha az yanıp gece farlarının devreye girmesi çok güzel....Ford far işinde oldukça iyi iş çıkartmış....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aktif güvenlik artı otomatik park yerine xenon almayı yeğlerim saçma bi donanım yelpazesi sytle la otomatık park koyuyor deri direksiyon koymuyor dahada saçma

Öyle seçtirseler değişecek çok şey var B). Mesela ben bu soğuk Ankara sabahlarında ısıtmalı koltuğu tercih ederdim muhtemelen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öyle seÇtirseler değişecek Çok şey var B). Mesela ben bu soğuk Ankara sabahlarında ısıtmalı koltuğu tercih ederdim muhtemelen.

Ben her sabah ısıtmalı koltuğu kullanıyorum harika bir Özellik,birde hemen ısıtıyor Öyle bekleme falan yok yani....Çok keyifli,sırtınıda ısıtıyor ıcacık..Dizel mlum kolay ısınmıyor,ıstmalı koltuk sayesinde gayet sıcak süryorum arabayı.....İlginÇ gelebilir ama bana gÖre yağmur sensÖrü ile Çift bÖlgeli klima muhabbeti saÇma geliyor...Anlamsız...İlk başlarda sesli kontrolde saÇma geliyordu da kullandıkÇa alışmaya başladım....Otomatik parkta bazen Çok faydalı oluyor..Yalnız yoğun trafikte arkadan gelen sıkıştırdığı iÇin bazen kullanamıyorum maalesef.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben her sabah ısıtmalı koltuğu kullanıyorum harika bir Özellik,birde hemen ısıtıyor Öyle bekleme falan yok yani....Çok keyifli,sırtınıda ısıtıyor ıcacık..Dizel mlum kolay ısınmıyor,ıstmalı koltuk sayesinde gayet sıcak süryorum arabayı.....İlginÇ gelebilir ama bana gÖre yağmur sensÖrü ile Çift bÖlgeli klima muhabbeti saÇma geliyor...Anlamsız...İlk başlarda sesli kontrolde saÇma geliyordu da kullandıkÇa alışmaya başladım....Otomatik parkta bazen Çok faydalı oluyor..Yalnız yoğun trafikte arkadan gelen sıkıştırdığı iÇin bazen kullanamıyorum maalesef.....

Kimi kullanılıyor kimi kullanılmıyor bunlar herkese gÖre değişken olduğundan aslında en mantıklısı en dolusunu almakta Otosan'ın politikası veya maddi sebepler engelleyebiliyor onu da :P.

GerÇi motor ısındıktan sonraki gidişi ve yol tutuşu tüm eksikliklerini unutturuyor bana B).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün ilk 5 km'den sonra klimanın ısıtması da yeterli geldi koltuk ısıtmasız idare edebileceğime inandım.

Mertcan gençliğine kapılıp hızlı sürme :yeah:

Önceki arabamız pek hantal olduğundan bunun seriliğini hissetmek için fazla yüksek hızlara çıkmama da pek gerek kalmıyor. Zaten çok hız yapacak yol ve zaman da yok geceleri hava eksilerde ve sabahları trafik yoğun olduğundan :).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese selamlar bugun aldim.ford 3 style 125ps plus paket falan yok 2011model.40800tl.iyi mi yaptim bilmiyorum.bana satarken esp yok dediler ama faturayi gordum faturada focus3 style esp(tvc) yaziyor.sizce esp varmi benimaracta nasil ogrenebilirim yardimci olursaniz sevinirim renk seker kirmizisi ve sedan

Erdem akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese selamlar bugun aldim.ford 3 style 125ps plus paket falan yok 2011model.40800tl.iyi mi yaptim bilmiyorum.bana satarken esp yok dediler ama faturayi gordum faturada focus3 style esp(tvc) yaziyor.sizce esp varmi benimaracta nasil ogrenebilirim yardimci olursaniz sevinirim renk seker kirmizisi ve sedan

Bazı arabaları Otosan esp li olmasına rağmen esp siz diy satmış,sonrada esp liymiş fark alın diye bayilere mesaj geçmiş,ama bu arada satılan satılmış dolayısıyla şenslıysanız espsiz fiyatına espli bir araca sahip olmuş olabilirsiniz...Yol bilgisayarında tcs çıkıyorsa aracınız esplidir....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Z

Bazı arabaları Otosan esp li olmasına rağmen esp siz diy satmış,sonrada esp liymiş fark alın diye bayilere mesaj geçmiş,ama bu arada satılan satılmış dolayısıyla şenslıysanız espsiz fiyatına espli bir araca sahip olmuş olabilirsiniz...Yol bilgisayarında tcs çıkıyorsa aracınız esplidir....

Yarin teslim alacam.insallah dedigin gibidir.bu esp lambasi nerde olmali.Tesekkur ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.