Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

Yahu 2 sene evvel Focusun orta donanımına 47-48 Bin TL verdim desen döverlerdi adamı...Ne çabuk alıştık yeni rakamlara değil mi...Böylece benim 68.500 vermem de biraz normal karşılanır belki artık ...ehehehüüüeee.....

aslında fiyatlar ucuk ama biz nasıl olsa herşeye alışan bir toplumuz bir telefona tutup 2500 tl veriyoruz ( ben verdim de :kıhkıh: )5 ay sonra telefon 1000 tl oluyor...

Bu arabayı almadan önce focus alacağım diye aklımdan geciriyordum sonra forumu takip etmeye başladım fiyatlar ucuk dedim almayım başka marka alayım dedim fakat onlardada aynı durum buda demek olyorki sizin verdiğiniz 68500 de normal alışıyoruz biz bunlara...

zafer arıbaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu 2 sene evvel Focusun orta donanımına 47-48 Bin TL verdim desen döverlerdi adamı...Ne çabuk alıştık yeni rakamlara değil mi...Böylece benim 68.500 vermem de biraz normal karşılanır belki artık ...ehehehüüüeee.....

hadi kardeşim hadi...o paraya focusa bineni döverler esas hadi...uyduruk müzik sistemli..normal bir araba işte.... :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hadi kardeşim hadi...o paraya focusa bineni döverler esas hadi...uyduruk müzik sistemli..normal bir araba işte.... :nazar:

Müzik sistemi konusunda size sonuna kadar katılıyorum.

Aynı segment ler içinde duyduğum en iğrenç ses sistemine sahip ama diğer tüm konularda tüm segmentlerinden üstünte.

Arkadaşım opel astra aldı.Araçtaki ses sitemini dinleyince profesyonel ses sistemi döşetti sandım aracına.

Amca oğlumda ufacık polo var bir ses sistemi varki o ses sistemini mondeoda bile duymadım.

Bu arada aslında aracın parası o kadar değil.Ben baktım aracın faturasında vergisiz fiyatı 30 bin tl yazıyor

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada aslında aracın parası o kadar değil.Ben baktım aracın faturasında vergisiz fiyatı 30 bin tl yazıyor

Alla alla :D polo da da 20 bin yazıyor astrada da 28 bin yazıyor :)

Aaaa bmw 520 de de 50 bin yazıyor.. ne ilginç :nazar: niye böyle acaba ?

Bunlar parasının arabası değil harbidende

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alla alla :D polo da da 20 bin yazıyor astrada da 28 bin yazıyor :)

Aaaa bmw 520 de de 50 bin yazıyor.. ne ilginç :nazar: niye böyle acaba ?

Bunlar parasının arabası değil harbidende

Şaka yaptığım anlaşılır sandım neyse cümlemin sonuna gülücük ekledim espri olduğu anlaşılsın diye şimdi anladın sanırım:) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.