Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

Ben hb + style + met.gri yi eylül otrasında 42 ye aldım millet sedan plus paketi o fiyata almış helal olsun

siz,nki 2012 mi...Makul fiyata alanlarınkinin hepsi 2011 dikkat ettiyseniz. Bence güzel fiyat, 2011lere göre fazladan bagajınız ve ESPniz var ki bu ikisi başlıbaşına 2000 TL eder zaten (gerçi 2011lerin çoğu style plus olarak alınmış) .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekim sonuna doğru İzmir'deki bayiden 2011 siyah hb sytle+plus tdci için 50 fiyat vermişlerdi. Renkten dolayı vazgeçmiştim. Aynı ay, Kayseri'deki bayide 2011 gri hb style tdci için 49 demişti. Onuda plus paket yani ESP olmadığı için almamıştım. :claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 Focus III 1.6 Ecoboost 180 Hp, Sedan, Titanium X paket otomatik park. Gri

29/12/2011 Nazer otomotiv 51.500 TL

inanılmaz fiyat, personel indirimi ile mi aldınız?

aldığınız aracın peşin kampanya indirimli fiyatı 64.805 TL (Sedan 1.6 Titanium EB+MB+X Paket+OP)

Anlamak mümkün değil...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aldığınız aracın peşin kampanya indirimli fiyatı 64.805 TL (Sedan 1.6 Titanium EB+MB+X Paket+OP)

Anlamak mümkün değil...

Evet personel indirimi ile aldım sagolsunlar çok indirim yaptılar yıl sonu nediyle sanırım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlamak mümkün değil...

Bunu 58-59 civarına veriyorlar çok rahat ama dahası ancak özel indirim ile olur

EDİT: :D

Evet personel indirimi ile aldım sagolsunlar çok indirim yaptılar yıl sonu nediyle sanırım :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.