Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

2 tane sıfır araç seçeneğim var.

Cumartesi günü siparişini verdiğim araç titanium + smart paket + sunroof şeklinde 2013 model

Bir de bugün telefonda görüşürken satış temsilcisi 2012 model titanium + x paket + smart paket  sunroof olmayan araca 2013 olan modelden 3 bin lira daha ucuz fiyat verdi.

Normalde sunroof olmazsa olmazım ama titanium x deki donanımlar aklımı karıştırıyor öte yandan da 2013ün yarısı biterken model yılı 2012 olarak araç almak çok mantıklı gelmiyor açıkcası. Yarına kadar bir tercih yapacam ama kafam karışmış durumda  :)

zaten 2012 model olduğu için fiyat düşük. uzun vadeli kullanacaksanız x paketliyi tercih ederdim ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En az 3 yıl kullanırım diye düşünüyorum bir aksilik olmazsa.

Peki 2013 modeller ile 2012 modellerin donanımları arasında fark var mı ?  Mesela 2013 modeldeki smart pakette bulunan opsiyonların hepsi 2012 modelde de var mıdır ?

Sony teyp ve renkli ekran yok..Adı üzerinde smart paket farklı bir donanım..

2013 modeli tercih ederdim heralde. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

3 Mayısta 2013 model Ford Focus 1,6 tdcı 5 kapı aytozu grisi titanium  paket + smart paket + sunroof dahil aldım. 59,000 TL verdim. Bu arada 2 mayısta da 2008 model ford focus'umu sattım. Sattığım araç 2008 model 1,6 benzinli titanium x paket avolon grisi 87 000 km de idi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 Mayısta 2013 model Ford Focus 1,6 tdcı 5 kapı aytozu grisi titanium  paket + smart paket + sunroof dahil aldım. 59,000 TL verdim. Bu arada 2 mayısta da 2008 model ford focus'umu sattım. Sattığım araç 2008 model 1,6 benzinli titanium x paket avolon grisi 87 000 km de idi.

Artık profilinizdeki araç bilgisini de güncellersiniz :)

Buarada fiyatda indirim yok değilmi direkt size yansıyan nakit fiyatı 59 lira. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 Mayısta 2013 model Ford Focus 1,6 tdcı 5 kapı aytozu grisi titanium paket + smart paket + sunroof dahil aldım. 59,000 TL verdim. Bu arada 2 mayısta da 2008 model ford focus'umu sattım. Sattığım araç 2008 model 1,6 benzinli titanium x paket avolon grisi 87 000 km de idi.

Nasıl bir fiyattır bu böyle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl bir fiyattır bu böyle...

Aynı aracı 61 bin liraya almak mümkün eğer istersen söyle :D:zha: 

Ben Ford'a bağlı bir yan sanayi firmasında çalışıyorum. Kendi adıma aldığım aracımda Ford yan sanayi indirimi kullandım.

Teşekkürler bu sebeple sordum bende :yeah: biraz ucuz geldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı aracı 61 bin liraya almak mümkün eğer istersen söyle :D:zha:

Ben Ford'a bağlı bir yan sanayi firmasında çalışıyorum. Kendi adıma aldığım aracımda Ford yan sanayi indirimi kullandım.

Teşekkürler bu sebeple sordum bende :yeah: biraz ucuz geldi.

X pakette var sandım ben :)

Mondeo bekliyoruz müdür....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar f3  1,6 tdci style beyaz sedan için 55.500  anlaştık ancak daha teslim almadım yani ellerinde yokmuş arıyorlar. 2 sorum olacak .

1: fiyat için yorumlarınız nelerdir 

2: araba bikaç gün içinde  bulunmazsa hazirana sarkarsa ve  haziran fiyatları da değişirse bizim fiyatımız değişir mi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar f3  1,6 tdci style beyaz sedan için 55.500  anlaştık ancak daha teslim almadım yani ellerinde yokmuş arıyorlar. 2 sorum olacak .

1: fiyat için yorumlarınız nelerdir 

2: araba bikaç gün içinde  bulunmazsa hazirana sarkarsa ve  haziran fiyatları da değişirse bizim fiyatımız değişir mi 

fatura kesilmesi yada sipariş geçilmesi gerek hazirandan önce diye biliyorum . en azından renaultda sizin durumunuzu yaşamıştık ve bizim iki ayağımızı bir pabuca sokmuşlardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fatura kesilmesi yada sipariş geçilmesi gerek hazirandan önce diye biliyorum . en azından renaultda sizin durumunuzu yaşamıştık ve bizim iki ayağımızı bir pabuca sokmuşlardı.

yani sipariş geçilmesi yeterlimi çünkü arabayı bulamazsak fiyatı sabitleyemeyiz tarzı bişeyler demişlerdi. bir de şu an koskoca türkiyenin hiçbir bayisinde bu arabadan olmaması pek akla yatmıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.