Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüzü kaç liraya aldınız ?

berkcan çil

Önerilen Mesajlar

11 ağustos 27 de aldım 1.6 tdci style-plus 5 kapı hb kül kahverengi ısıtmalı ön cam-otomatik park vs 49.350 :)

ön cam ısıtmayı sonradan nasıl eklemişler anlamadım?

yusuf terzi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aracımın hesabını kapattım.. haftaya teslim alacağım.

sedan style 1.0 Eco-boost....metalik boya,  +2 yıl garanti, toplam 5 yıl) : 49,000

anlaşılan otokoç değilde özel bayi lerden alırsanız daha fazla indirim yapabiliyorlar diğer arkadaşların aldıkları fiyatlara bakarsak..(kota doldurma, nakite çevirme, çok adet alımla özel fiyatlı araba çekme gibi nedenleri olabilir)

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Bende o tarihlerde aldim titaniumX 64.500 X paketi cikar yani titanium 60.000 civariydi keske titanium alsaydiniz

Sağlık olsun valla:) Titanium pakette park sensörleri ve otomatik park yoktu sanırım? Dijital klimayıda çok önemsemiyordum. Ford hertürlü güzel diyip kendimi avutayım

Aklıma gelmişken ben aracımı kredi destekli almıştım? 18000 tl 18 ay vade. Yine de pahalı mı o kadar :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.