Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 ünüzü Koruyun

Bora A.

Önerilen Mesajlar

SÜrekli olmuyor,, ama 1 gÜn içinde 2 kez oldu benim, ama amacı bile takdire şayan, birde bu otomatik fren hiç çalışan oldu mu, benim bir iki kez çalıştı, ama dÜn çok korkuttu ve şaşırttı, şehir içinde sıkışık trafikte ilerlerken önÜmdeki aracı ayağım frenin Üzerinde takip ediyordum, o benden birazcık yavaştı, yeşil yanmıştı, hafiften ilerliyorkki birden durdu, arkamda da bir tofaş serisl vardı, çarpar marpar diye, birde bana göre aramızda yeterli mesafe vardı, acaba ayağım frende diye mi öyle fren yaptı birden anlamadım, ama bazen tehlikeli de olabiliyormuş.

Tehlike arkadan arabanın size çarpması mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SÜrekli olmuyor,, ama 1 gÜn içinde 2 kez oldu benim, ama amacı bile takdire şayan, birde bu otomatik fren hiç çalışan oldu mu, benim bir iki kez çalıştı, ama dÜn çok korkuttu ve şaşırttı, şehir içinde sıkışık trafikte ilerlerken önÜmdeki aracı ayağım frenin Üzerinde takip ediyordum, o benden birazcık yavaştı, yeşil yanmıştı, hafiften ilerliyorkki birden durdu, arkamda da bir tofaş serisl vardı, çarpar marpar diye, birde bana göre aramızda yeterli mesafe vardı, acaba ayağım frende diye mi öyle fren yaptı birden anlamadım, ama bazen tehlikeli de olabiliyormuş.

Debriyaja basmadıysan, frenleme sonrası araç stop eder, eğer etmediyse sen bastın :claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

stop etti. mesele şu, önümdeki araç benden daha da yavaş olsa da hareket ediyordu, hatta durmasaydı benim aracım öndeki araç hızlacaktı, yani kontrolsüz bir durum yok ortada, bu arada aklıma geldi, 4 lüler yanmadı, normalde yanıyormu, ve ara. Kesinlikle kendisi durdu, nereden biliyorsun derseniz ekranda aktif şehilr içi güvenlik sistemi yazıyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Araç çalışırken dışardan kilitleme yapmaz...Zaten ahtar dışarı çıktığı anda ötmeye başlıyor....çalışır vaziyetteyken arabayı dışardan kilitleyemezssiniz....

Niye böyle yaptılar ki?

Ben 3-5 dk 10 dk neyse biryerde işim varsa arabamı hiç stop etmem, geçen bir deneyeyim dedim çalışır vaziyette bıraktım kumandayı da aldım kilitleme butonuna bastım bankaya girdim, baya da oturdum, geldim kapılar kilitli değil :kıhkıh:

Eeee o zaman kendi kendini stop edip kapılarıda kilitlesin... Ne anladık çalıp götürürlerse aracı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye böyle yaptılar ki?

Ben 3-5 dk 10 dk neyse biryerde işim varsa arabamı hiç stop etmem, geçen bir deneyeyim dedim çalışır vaziyette bıraktım kumandayı da aldım kilitleme butonuna bastım bankaya girdim, baya da oturdum, geldim kapılar kilitli değil :kıhkıh:

Eeee o zaman kendi kendini stop edip kapılarıda kilitlesin... Ne anladık çalıp götürürlerse aracı...

Karaman'da zannetmem birşey olacağını ama gene de garip... Kapatmak en iyisi o zaman.. ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye böyle yaptılar ki?

Aracı açık bırakmak niye ki ?

Araba da sana sormaz mı ? Beni niye açık bırakıyorsun diye ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.