Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Kullanım Tüyoları..

Mustafa Anil

Önerilen Mesajlar

Ben çok yol yapmasam sırf tork gücü ve çekiş için dizel alırım.Tabi turbo benzinli olursa dizelin yüzüne bile bakmam oda ayrı.Ama baştada belirttiğim gibi çok yol yapmasam alırım turbo benzinliyli.Senede en az 25 bin km rem var sonuçta :)

içinde turbo olmayan araç kullanmak nasip etmesin rabbim :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben çok yol yapmasam sırf tork gücü ve çekiş için dizel alırım.Tabi turbo benzinli olursa dizelin yüzüne bile bakmam oda ayrı.Ama baştada belirttiğim gibi çok yol yapmasam alırım turbo benzinliyli.Senede en az 25 bin km rem var sonuçta :)

içinde turbo olmayan araç kullanmak nasip etmesin rabbim :)

küçümse küçümse... vurun abalıya... :hıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gösterge panelini değiştirirsin bide sony teyp kapağı buldunmu kurtarır yine en dolusu görünür. :)

Sonyyi komple taktırcam,öyle kapakla kesmez,sırf kapak olsa mertoldan kapatırdım ölü eşek fiyatına ehehehehehüüüü.....Ben komple Sony sistemi taktırtcam subcenter,ekran ve 2 arka kapı tweeterıylan.....daha aşağısı kurtarmaz....sürüş takip asistanı olarakda uzun yolda yanıma sarışın bir kopilot alırım napiiim...keh keh küh.....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonyyi komple taktırcam,öyle kapakla kesmez,sırf kapak olsa mertoldan kapatırdım ölü eşek fiyatına ehehehehehüüüü.....Ben komple Sony sistemi taktırtcam subcenter,ekran ve 2 arka kapı tweeterıylan.....daha aşağısı kurtarmaz....sürüş takip asistanı olarakda uzun yolda yanıma sarışın bir kopilot alırım napiiim...keh keh küh.....

Bora abi onu yaptırcağına 1500 tl vereceğine zaten içerideki ana ünite değişmiyor.Bir kaç aya kadar çıkmacılara sony ekranla panel düşer onlardan al.

Geri kalan para ile hafiften anfi destekli 2 takım compenant ufak sub lı bir sistem yap kat ve kat daha güzel ses alırsın.

Sub center lı ve 2 tweet sony kapılardaki kabinler değişmeden ve ses kalitesi yükselmeden seste çok fazla değişiklik alamazsın bilgin olsun bu dediğimi bir arıştır bence sen

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yenge sarışın galiba...?

Bak söylerim babana!!!?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

küçümse küçümse... vurun abalıya... :hıh:

Estağfurullah ne demek.Bu kişiye göre değişir mesela benim eniştem benim gibi fazla yol yapmasına rağmen istese dizel alabilecekken gitti yine atmosferik benzinli araç aldı ya enişte niye dizel almıyon dedim sen bin traktöre ben araba alıyom traktör değil dedi :)

Dedim ya tercih ve keyf meselesi.Hatta aynı olayı babamlada yaşamıştık dizel alabilecekken istemedi benzinli aldık onada tüp taktı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Estağfurullah ne demek.Bu kişiye göre değişir mesela benim eniştem benim gibi fazla yol yapmasına rağmen istese dizel alabilecekken gitti yine atmosferik benzinli araç aldı ya enişte niye dizel almıyon dedim sen bin traktöre ben araba alıyom traktör değil dedi :)

Dedim ya tercih ve keyf meselesi.Hatta aynı olayı babamlada yaşamıştık dizel alabilecekken istemedi benzinli aldık onada tüp taktı :)

şaka yapıyorum ya zaten...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi benim sürüş takip asistanı, kör nokta uyarı sistemi ve otomatik park asistanı aldığımdan beri var..

üstelik hepsi sesli..

"yavaş sür"

"sinyal verdin mi?"

"ay ay ay o otobüs üstümüze çıkacaktı neredeyse"

"dur yanda araba var"

"gel gel gel, topla gel, şimdi biraz öne sağa doğru git, heh, şimdi dümdüz gel... arkadakiyle mesafe iyi, o da rahatça çıkar"

:muha: :muha: :muha:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tekrar hatırlatayım konu kaynamış. harici aygıt menüsünde bluetoothdan çalınca cd veya usb ye göre daha kaliteli çalıyor. telefona göre de değişiklik gösterebilir belki bilemem.

katılıyorum...

aman gözünü seveyim şimdi telefon diyince iphone konusu hortlamasın :muha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.