Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Kullanım Tüyoları..

Mustafa Anil

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

siz farkettiniz mi bilmiyorum hız sabitleyici devredeyken araç başka bir moda giriyor sanki. dik rampalarda bile araba hızından kaybetmediği gibi gücünde belirgin bir farklılık oluyor. örneğin 120 km sabit hızda giderken rampaya rastladınız araç bu hızı koruyor ama hız sabitleyici devrede değilken emin olun gazı sonuna kadar bassanız bile siz koruyamıyorsunuz. ben o modu istiyorum hız sabitleyici devreye girince araca ne ayar veriliyorsa o ayarı istiyorum... var mı öyle bir güncelleme, çip falan?

yusuf terzi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir özellik te ben söylemek istiyorum araba hız sabitleyicideyken eğer 120 de mesela frene bastınız bir çizgi gelir 120 üzerine sol tarafta can res diye bir şey yazar ona bastığınız zaman otomotoi olarak araba gaz yiyor ve tekrar 120 km hıza ulaşıyar ben vites 6dayken 60 ogs den geçerken basıyordum ve tekrar hızını artırıp 120 ye geliyor çok güzel bir özellik herkezin denemesini isterim saygılar :claps:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir özellik te ben söylemek istiyorum araba hız sabitleyicideyken eğer 120 de mesela frene bastınız bir çizgi gelir 120 üzerine sol tarafta can res diye bir şey yazar ona bastığınız zaman otomotoi olarak araba gaz yiyor ve tekrar 120 km hıza ulaşıyar ben vites 6dayken 60 ogs den geçerken basıyordum ve tekrar hızını artırıp 120 ye geliyor çok güzel bir özellik herkezin denemesini isterim saygılar :claps:

Aracınız dizelse can press butonuna 120 ye ayarlı olduğunda ve hızınız düşüp aktif edeceğiniz zaman uygun devirde 5. viteste basın turbo sizi koltuğa yapıştırsın. :) Sonra 6. vitese takar tekrar can press tuşuna basarsınız. ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracınız dizelse can press butonuna 120 ye ayarlı olduğunda ve hızınız düşüp aktif edeceğiniz zaman uygun devirde 5. viteste basın turbo sizi koltuğa yapıştırsın. :) Sonra 6. vitese takar tekrar can press tuşuna basarsınız.
ben bu özelliğini ilk günden beri kullanıyorum otobanda mukkemmel oluyor...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracınız dizelse can press butonuna 120 ye ayarlı olduğunda ve hızınız düşüp aktif edeceğiniz zaman uygun devirde 5. viteste basın turbo sizi koltuğa yapıştırsın. :) Sonra 6. vitese takar tekrar can press tuşuna basarsınız.

benimki benzinli model var mı acaba hiç denemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

can press değil abi :)

CAN

RES

yani cancel ve reset, cruise control devredeyken basarsanız geçici olarak devreden çıkartır(cancel), devrede değilken basarsanız devreye sokar(reset)

benimki benzinli model var mı acaba hiç denemedim.

var

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani cancel ve reset, cruise control devredeyken basarsanız geçici olarak devreden çıkartır(cancel), devrede değilken basarsanız devreye sokar(reset)

Hayırdır bize peki salak muamelesi yapar gördüm seni :) Ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını biliyorum merak etme alt tarafı yazım hatası yüzünden tüm sistemi anlat istersen :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırdır bize peki salak muamelesi yapar gördüm seni :) Ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını biliyorum merak etme alt tarafı yazım hatası yüzünden tüm sistemi anlat istersen :)

est abi :) o kısımları genel yazdım bilmeyenler olabilir diye :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün, ışık kumandasının altındaki gözü; bu konu sayesinde fark ettim teşekkürler =)

kapıların oto. kitlenmesinin olduğunu bende pek sanmıyorum(klavuzda yazmıyor en azından), aç-kapa x 3 işe yaramıyor....

sedan aracı olup bagaj havuzu kullanan varmı? diğer aracımda var çok memnunum. Kaç kez aracımı kokmaktan, kirlenmekten korudu sayamam..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.