Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

0 km focus 3 paspası 444 3673 ten aldım..

oğuz mete

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar 24 kasım da Erzincan er-mot tan 0 km f3 style plus aldım.araca ait orjinal paspasların olmadığını söylediler.Bana orjinal olmayan paspas verelim dediler bende kabul etmedim.daha sonra 444 36 73 ü aradım durumu izah ettim şikayette bulundum,ertesi gün otokoç yedek parça genel müdürlüğünden aradılar ve benden özür dilediler.en kısa zamanda adresinize gönderilecektir.dediler.bana seçenekte sundular kaucuk mu halı mı istersiniz diye ben halı yı tercih ettim,zaten dışardan kauçuk paspas almıştım.Bu olaydan sonra er-mot tan araba alan 2 arkadaşım a da söyledim ikiside aynı yolu kullanarak paspaslarını aldılar.forum da bizim durumumuz da olanlar varsa 444 36 73 ü aramalarını tavsiye ederim..Aracıma paspasları koydum gayet güzel oluyor.ebatları konusunda sıkıntı yok..

221220111873.jpg221220111872.jpg

oğuz mete tarafından düzenlendi
  • Beğen 10
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bilgilendirme için teşekkürler.. bana da paspas vermeye söz verdiler. haftaya alacağım. ama bir kez daha sorayım orijinal paspas değilse ben de bu yola başvururum..

rica ederim.. türkiye de kamu olsun,özel sektör olsun bazı şeyleri emri vaki yaptırtmadan olmuyor.tabi ki sıkıcı sinir bozucu bir davranış ama insanın hakkı gasp ediliyor sa yapmalı bence.. oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilgilendirme için teşekkürler...

Bir süredir Otosan'ın ciddi olarak müşteri memnuniyetine odaklandığını gözlemlemekteyim, bunu da daha önce birkaç kez yazdım.

Otokoç'lar da bu stratejiye uygun davranıyorlar, hala buna uymayan ya da yeterince ciddiye almayan servis/satış noktaları olabilir.

Hakkını aramak tüketicinin en doğal davranışıdır, bunun için de tüm yasal yollar kullanılmalıdır.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben Otosandan her zaman memnun kaldım,önceki focusumda da bir dediğim 2 edilmedi...Orjinal Focus 3 paspaslarımıda aldım,hem halı var hem de Plastik bende,ama halıları kullanmayı düşünmüyorum.Yalnız konuyla ilgili açtığım yer vardı,keşke bu konuyu oraya ilişkilendirseydiniz sayın adminlerim,aynı konuda birden çok topik olması,diğer konuda emek harcayan benim gibilerin gücüne gidiyor söylüüim.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biliyormusunuz....ford servislerinde ve opet istasyonlarında yıllardır rahmi koçun ilk teftiş edilen yerlerinin wc ler olduğu ve bu konuda fahri müfettişleri olduğu servis istasyonları çok önem arzettiğini ve oluşacak şikayetlerde en önemli yer işgal ettiğini en yetkili agızlardan dinlediğimi...onun için bende izmir otokoçta hiçbir şekilde geri döndürülmedim ve her konuda yardımcı olundu...

not:Boranın 17 kez parça değişimi asla yapılmadı cünkü tık demedi araç.... :yeah:

Tevfik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarın hemen arıyorum ve silikon paspas istiyorum, İster para alsınlar, ister almasınlar, orjinal olsun da, Üç kuruş fazla olsun. Gerçi para alacaklarını sanmıyorum ama. :yeah:

bizim bir arkadaş fiesta titanium x paket aldı.bayi o na fiestalarda orjinal paspasları parayla satıyoruz dedi.270 tl fiyat çekti.bundan sonra arkadaşım 444 36 73 aradıktan sonra , bayiden özÜr ÜstÜne özÜr geldi. para istediklerini de otokoç a inkar ettiler.velhasıl arkadaşım da kauçuk paspas aldı...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben Otosandan her zaman memnun kaldım,önceki focusumda da bir dediğim 2 edilmedi...Orjinal Focus 3 paspaslarımıda aldım,hem halı var hem de Plastik bende,ama halıları kullanmayı düşünmüyorum.Yalnız konuyla ilgili açtığım yer vardı,keşke bu konuyu oraya ilişkilendirseydiniz sayın adminlerim,aynı konuda birden çok topik olması,diğer konuda emek harcayan benim gibilerin gücüne gidiyor söylüüim.....

foruma yeni katılan biri olarak daha önce den konu açıldığını bilmiyordum..özür dilerim..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana bayii ile görüşmemi söylediler ama.... Neden ama, benim Focus'um Şeker kırmızı değil diye miiiii?

Evet, ne yapacağız bu konuyu, sayin forum sakinleri. Help! Help! Help!

Aklıma Titanik filminin bir sahnesi geldi. Denizdeki adam bağırıp duyruyordu. Help diye diye garibim. Ruhuna Fatiha :) :) :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.