Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

0 km focus 3 paspası 444 3673 ten aldım..

oğuz mete

Önerilen Mesajlar

abi ümitle bizim derdimiz orjinallik orjinalini bile bazı arkadaşlara parayla satmıyorlarmış yoksa ben hemen arabayı aldığım gün paspas ve döşeme yaptırdım,bazılar boş ver dedi değmez sen kirletmeyeceksin arabayı satıcan elin adamı tertemiz alacak dedi.belki de 0 km araba heyecanı ondan dolayı aldım gayet memnunum :)

211220111864.jpg

o kemer tokaları oldu mu şimdi? ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pintiler sizi ;) Bari burda söylemeyin :)

gördünmü 22.aralık.2011...13.03.2012 bu tarihler arası paso paspas muhabbeti...bu ne ya..vermişler işte...başka marka yüzünüze bile bakmaz çat kapatıverir telefonu...nolucak al 50 tl..3 kere arabamı yıkattım de geç git...bu ne ya bıdıbıdı...ağlama duvarı alla alla..yok kaucuk yok halı..binemediniz bi huzurla şu arabalarınıza ona kızıyom ben.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi ümitle bizim derdimiz orjinallik orjinalini bile bazı arkadaşlara parayla satmıyorlarmış yoksa ben hemen arabayı aldığım gün paspas ve döşeme yaptırdım,bazılar boş ver dedi değmez sen kirletmeyeceksin arabayı satıcan elin adamı tertemiz alacak dedi.belki de 0 km araba heyecanı ondan dolayı aldım gayet memnunum :)

211220111864.jpg

kışın kar çok olduğu için bu havuzluları kullanıyorum.yazın ise orjinalleri takarım.

221220111872.jpg

bide döşeme yaptırdın ha....vala nasıl kızdım...ulen sanki şahine biniyon..millet gülüyor artık döşeme taktıranlara elaleme ver temiz temiz için gitsin...hiç acımayacaksın araba bu...canlı değil...eskiyecek çizilecek lekelenecek...bu neya..dantelde koyarsınız siz torpido ve gögüslüğe.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bide döşeme yaptırdın ha....vala nasıl kızdım...ulen sanki şahine biniyon..millet gülüyor artık döşeme taktıranlara elaleme ver temiz temiz için gitsin...hiç acımayacaksın araba bu...canlı değil...eskiyecek çizilecek lekelenecek...bu neya..dantelde koyarsınız siz torpido ve gögüslüğe.. ;)

:) :) abi senin gibi herkes tepki gösterdi :) 17 yaşında iken şahin almıştım araba maceram böyle başlamıştı :) belkide bundan dolayı kronikleşmiş hastalık gibi duruyor :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dedik işte...one öyle ya....hiçbirşeyini acımayacaksın araba bu...sıkıldın satarsın...bizde sanki aile bireyi muamelesi görüyor...kendinden calıp arabaya harcamak boşuna...binin gidin...ya...siz cocuklarınıza oyuncak falanda alıp oynatmazsınız şiştt öle yapma bozarsın bak benim gibi yapıcan deyip kendiniz oynarsınız.... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dedik işte...one öyle ya....hiçbirşeyini acımayacaksın araba bu...sıkıldın satarsın...bizde sanki aile bireyi muamelesi görüyor...kendinden calıp arabaya harcamak boşuna...binin gidin...ya...siz cocuklarınıza oyuncak falanda alıp oynatmazsınız şiştt öle yapma bozarsın bak benim gibi yapıcan deyip kendiniz oynarsınız.... ;)

haklısın abi :) :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ne yalan söyliyim, benimkisi de aç gözlülük ve çirkeflikten. Yoksa paspas aldık almasına da, fazla paspas kime ne zarar verir. Satarken deriz, orjinal paspasları bile kullanılmadı, Sanki arabayı kullanmadık hiç ;):) :) :) :) 6000 km yi geçtim bu gün, koruyacaksan az bineceksin. Eşşek gibi biniyorum. koltuk dayadığımız göz var ya, orası paso mazot fişleri ile dolmuş :):D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bizim millet öyledir ..işte 70000 bine gıkı cıkmaz 50 tl.lik paspas için ortalıgı yıkar.... :kıhkıh:

70bin/1300kg ... arabanın kilosu 55 TL ediyor. kauçuk paspaslar 5 kg olsa 275 TL eder. arabayla birlikte alırken 275TL, ayrı alırsan 50 TL.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

70bin/1300kg ... arabanın kilosu 55 TL ediyor. kauçuk paspaslar 5 kg olsa 275 TL eder. arabayla birlikte alırken 275TL, ayrı alırsan 50 TL.

pekim...bu arabayı alırken bir önceki partide start-stop sistemi varken dizellerde...sonrakilerde hiçbir acıklama yapılmaksızın kaldırdılar...olan ve olmayanlar arasında bence o sistem 1000-2000 tl arasında...bizimkiler neden bizde yok..sorusunu bastırmadılarda...uyduruk bi paspas için uğraşıyorlar..onuda bilelim yusuf bey...bi izah ediverin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pekim...bu arabayı alırken bir önceki partide start-stop sistemi varken dizellerde...sonrakilerde hiçbir acıklama yapılmaksızın kaldırdılar...olan ve olmayanlar arasında bence o sistem 1000-2000 tl arasında...bizimkiler neden bizde yok..sorusunu bastırmadılarda...uyduruk bi paspas için uğraşıyorlar..onuda bilelim yusuf bey...bi izah ediverin...

bizim gönlümüz geniş işte pinti değiliz. ikinci bir örnek vereyim; kilosu 14 milyardan 135gr cep telefonu alabiliyoruz. :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tamam ozaman kahve dünyasına gittin...iki kahve içtin hesap 8.00 tl..geldi 10 tl.mi koyarsın kalkar gidersin yoksa...geriye kalan 2.00 tl için...50 yada 100 tl mi koyarsın...gelincede o iki metal lirayı alıp almamak için...mücadele eder...kalkarken ani bir hamleyle alıp cebine koyarsın de bakayım angaralı kardeşim yusuf... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tamam ozaman kahve dünyasına gittin...iki kahve içtin hesap 8.00 tl..geldi 10 tl.mi koyarsın kalkar gidersin yoksa...geriye kalan 2.00 tl için...50 yada 100 tl mi koyarsın...gelincede o iki metal lirayı alıp almamak için...mücadele eder...kalkarken ani bir hamleyle alıp cebine koyarsın de bakayım angaralı kardeşim yusuf... :kıhkıh:

bahşiş konusu derin mevzu. mesela çıkışta arabaya su tutmuşlarsa ve gelen 2 tl den başka bozuk yoksa? ikilem budur.

yusuf terzi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.