Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

0 km focus 3 paspası 444 3673 ten aldım..

oğuz mete

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...

Araci alirken orjinal kaucuk paspasin olmadigini ama ellerine ulasinca gondericeklerini soylediler ama hala ses yok. 444 FORD'umu arasam bende? Veya soyle soriyim focus 3 icin orjinal kaucuk paspas varmi?

Önce bayiyi ara,hala yok mok diye geçiştirdiklerini düşünüyorsan 444 lü numarıyı ara bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oguz abi konuyu sen acmissin senin 444FORDdan aldigin paspaslar hali dimi kaucuk degil?

bana ilk etap ta sana hediye orjinal olmayan kauçuk verelim dediler (!) bende orjinalini istedim bana erzincan ermot orjinali para ile verebiliriz dedi.270 tl fiyat çekti..bende kabul etmedim.444 ü aradım durumu izah ettim.otokoç yedek parça müdürü ortak konferans yaptı.ben,servis ve otokoç konferans yaptık tabii servis benden para istediğini inkar etti.ben de orjinal halı paspas istedim ..otokoç genel müdürlük tüm ford ailesi olarak benden Özür diledi.adresime yukarıda resimi bulunan halı paspası yolladı...bundan sonra 2 arkadaşım da aynı yolu izleyerek paspaslarını aldılar...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bana ilk etap ta sana hediye orjinal olmayan kauçuk verelim dediler (!) bende orjinalini istedim bana erzincan ermot orjinali para ile verebiliriz dedi.270 tl fiyat çekti..bende kabul etmedim.444 ü aradım durumu izah ettim.otokoç yedek parça müdürü ortak konferans yaptı.ben,servis ve otokoç konferans yaptık tabii servis benden para istediğini inkar etti.ben de orjinal halı paspas istedim ..otokoç genel müdürlük tüm ford ailesi olarak benden Özür diledi.adresime yukarıda resimi bulunan halı paspası yolladı...bundan sonra 2 arkadaşım da aynı yolu izleyerek paspaslarını aldılar...

Anladim abi demek hali paspas icin geçerli bende hali var kaucuk istiyorumda iste daha cikmadi diyorlar sanki siteden biri tam uyan bir kaucuk bulmustu yanlis hatirlamiyorsam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.