Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 Volvo V40

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Yahu bırakın böyle yatırım hesaplarını, misafir olduğumuz şu dünyada yaşamın tadını çıkarmaya bakın. Bu tada arabanın büyük katkısı olduğunu kim inkar edebilir?

Tevfik kendine ve aramıza dön....!

Başlıktan sapmamak için: Volvo bana da fena görünmedi ama gerçekten sahicisini görmek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

araç bence de fena değil.. arka kısmı biraz fazla hormonlu gibi ama yine de dikkat çekici bir tasarımı var.. bu arada cuma gecesi 00:00'da panora avm'nin sinemasına sherlock holmes izlemeye gittik. çıkarken girişte bi araba vardı içerde. yılbaşı çekilişi için verilecekmiş. audi a7.. arkadaş enfes bir araç. cıva grisine benzer bir rengi vardı. arkası alçak, ön ve arka sivri gibi, tam mermi gibi araba.. gerçekten hayran kaldık..

bu arada izlemediyseniz sherlock holmes : a game of shadows'u tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Bayıldım.

Cenevre otomobil fuarında lansmanı yapılacakmış.

2012-Volvo-C30-2-625x416.jpg

Bayılmak ne kelime, sabahtan beri fiyatına bakıyorum internette bulamadım, sitesinde tanıtımı var fiyat listesinde yok, Türkiyeye geldimi arkadaşlar bu araç? geldiyse fiyatı ne kadar?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben çok beğendm bunu; 2012 de gelecekmiş inşallah.

powershift te koyarlar buna ohhh mis :)

Powershift i boşver buna geartronic yakışır.

Volvo grubunun tüm arabalarının tipini seviyorum ben sadece şu ortada iç konsoldaki tuş takımını sevemedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buarada aklınızda bulunsun

V40'da tıpkı eski S40 gibi Yeni Focus ile aynı platform üretimidir.. ;) Aks mesafeleri aynı yani..

Genişlik focus'da biraz daha iyi..Focus'a dar diyenler buna da dar diyecek sanırım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buarada aklınızda bulunsun

V40'da tıpkı eski S40 gibi Yeni Focus ile aynı platform üretimidir.. ;) Aks mesafeleri aynı yani..

Genişlik focus'da biraz daha iyi..Focus'a dar diyenler buna da dar diyecek sanırım..

F2 deki şaselerle volvodakilerin aynı olduğunu duymuştum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.