Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Dişli Yolda çok Ses Alıyor Ve Susturucu Görüntüsü

Ömer Sakallı

Soru

megan 2 kullanıcısıydım şimdi  2012 syt focus 3 aldım  dişli yollarda içeri çok ses alıyor (kartipi lastik var üstünde )hepsindemi böyle bu kadar ses alıyor birde arka susuturucu dıştan çok görünüyo gizleme şansımız varmı tşk şimdiden

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Araba neyse o hocam sizinkine özel bir durum olması zor. Aracın geçmişi de bilinmez tabi ilk sahibi değilseniz. 

Kış lastiği daha sesli olur. Bunlar uzaktan yorumlanacak işler değil. 

Başlığınızı doğru şekilde degistiriyorum,lütfen daha dikkatli olalım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tırtıklı asfaltta f3 kötü. Megane ve linea tam bizim yollar için. Araç benzinli sanırım. Susturucuyu gizlemek sanırım sıcaklığı hesaba katılarak dayanıklı malzeme ile mümkün. Ama orjinalde yok diye biliyorum. Dizellerde ki kapak ise ecokinetic tasarımın bir parçası. Altı boştur. 1.6 benzinlide susturucu var orada

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 10.02.2016 at 10:54, Ömer Sakallı said:

megan 2 kullanıcısıydım şimdi  2012 syt focus 3 aldım  dişli yollarda içeri çok ses alıyor (kartipi lastik var üstünde )hepsindemi böyle bu kadar ses alıyor birde arka susuturucu dıştan çok görünüyo gizleme şansımız varmı tşk şimdiden

Merhabalar Ömer Bey; bende 2004 Megane 2 dinamik modelinden 2012 focus 1.6 PS Tit. a geçtim, yol sesi megane göre gerçekten fazla, çevremdeki megane kullanan tanıdıklarımda aynı şeyi belirttiler.  geçen hafta yazlık lastikleri taktım seste çok bir değişme olmadı. Ford a geçişten sonra konfordan ödün verdiğimi ama güvenlik konusunda sınıf atladığımı fark ettim.(şimdiki aracımda xenon far, lastik basınç göstergesi vb. donanım maalesef yok)  Arkadaşların da dediği gibi "araç bu" tadını çıkarın. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu kadar dert ediyorsaniz, kapilara camurluk iclerine, bagaj tabanina yalitim yaptirin. Egzoz ucunuda kestirin gitsin. Ha o da olmaz ise arabanizi falan degistirin.

Servet Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.