Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaşadığınız şehir Kaçıncı?

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2015 yılına ilişkin İllerde Yaşam Endeksi'ni açıkladı.

Küçük bir çalışma ile genelde ve sıralamayı etkileyen değişik dallardaki ilk 10'u topladım. 

Şaşırtıcı sonuçlar var.

Söz gelimi Antalya hiç de parlak görünmüyor. 

Verlerin tümüne buradan ulaşılabilir... http://www.tuik.gov.tr/HbGetir.do?id=24561&tb_id=1

indeks.JPG.015bc72ad6e30abba1ef730ef6e25

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonuçlar bana pek de inandırıcı gelmedi nedense, mesela eğitimde Eskişehir'in sıralamaya bile girememiş olması çok enteresan, memnuniyette Siirt, Şırnak ilk 10 içinde gerçekten memnunlar mı acaba? Yine geçenlerde bir yerlerde okuduğum yazıda Afyonkarahisar sağlıkta 1 numaraydı ama burada yok !

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğru söze ne denir [emoji3]

Hakan abi bu arada o jantlari istiyorum [emoji4]

Serdar'ın jantları yetmedi mi ? :blink:

Konuyu sabote etmeyeyim :) yetmedi abi demistim degise degise kullanicam diye.

Cem hocam kizmadan ben konuya döneyim.

Ilginç istatistikler var. Egitim konusunda sanirim ilkogretim ve orta ogretim seviyesini baz almişlar.

Ama neye gore hangi kriterlere gore siralama yaptiklarinida açiklamalari yerinde olurmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

54 dakika önce, Semih O. said:

TUİK'e giden linki bir tek ben mi açamıyorum :blush:

Bu arada Kütahyalıların ne gibi bir sosyal yaşam sürdüklerini merak ettim, imrendim :)

Kütahya'yı az çok bilirim sosyal yaşamın "S" sini arar gezersiniz orada ama tabi TÜİK'in sosyal yaşamdan ne kastettiğini ne anladığını bilmiyoruz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.