Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bir albümü youtube'a nasıl yükleyebilirim ..

Önerilen Mesajlar

Elimde bir müzik albümü var. 1969 yılından. Bu albüm çok nadirdir. İçindeki şarkıları albüm haliyle youtube da bulamıyorum. Zaman zaman işte falan dinlemek istiyorum. Sadece 1 veya 2  şarkı konserlerde kötü kayıtlar olarak var. 

Yıllardır kullanmama rağmen bilgisayar cahili sayılırım. Şimdi normal windows ile şarkıları CDden bilgisayara atıp sonra da üstüne albüm kapağı bindirip video haline getire bilir miyim ? (Böylece  youtube a yükleyebilirim). 

Albüm : Supertramp ilk albümü Supertramp. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ytd diye bir program kullnıyorum youtube taki herşeyi çevirebiliyor ama bunu yaparma bilgi ilemcilere sormak lazım :)

ama mantık şöyle önce bir gmail adresi alıp youtube giriş yapıp öyle yüklemeniz :D @servet özkan @Ozan Kar daha iyi bilir ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Serkan Karakoca said:

ytd diye bir program kullnıyorum youtube taki herşeyi çevirebiliyor ama bunu yaparma bilgi ilemcilere sormak lazım :)

ama mantık şöyle önce bir gmail adresi alıp youtube giriş yapıp öyle yüklemeniz :D @servet özkan @Ozan Kar daha iyi bilir ...

benim sorunum elimdeki albüm CDlerini bilgisayara aktarıp .mp4 yapabilmek . 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Cem Boneval said:

Youtube'da zaten...

:) Oyleymis abi sonradan farkettim.Favorilere aldım hemen. Işte rapor yazarken kullanırım :) Sever misiniz o albümü , sonraki lerden biraz farklıdır. 1 yıl sürmüştü alabilmem benim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ytd diye bir program kullnıyorum youtube taki herşeyi çevirebiliyor ama bunu yaparma bilgi ilemcilere sormak lazım [emoji4]

ama mantık şöyle önce bir gmail adresi alıp youtube giriş yapıp öyle yüklemeniz [emoji3] @servet özkan @Ozan Kar daha iyi bilir ...

benim sorunum elimdeki albüm CDlerini bilgisayara aktarıp .mp4 yapabilmek . 

4K video downloader

Tabi telif Hakkı mevzuları size kalmış

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.