Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Stang ile bir gün ...

Kaan Yagizer

Önerilen Mesajlar

Olurda yılbaşında para çıkarsa bir 5.0 GT için en az 5-6 ay mı bekliycez şimdi? Ohooo bitiririm ki ben o kadar sürede o parayı,benzini neyle alacaz [emoji3]

Şakası bir yanada kırmızı harbi efsane, jelatinli falan içim bir hoş oldu. Gidip 2 bilet daha alayım ben [emoji3]

Takasa gelmiş Micra var, 1,2benzinli/otomatik ... V8 gelene kadar onu emanet veririz. Nasıl olsa tüketimleri aynı.

Micra varsa talip olalım otomatik madem [emoji3]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada bir "LAN!" durumu yaşadık ... :smiley2k:

... diyeceksiniz ki, nedir?

Şöyle ...

Bizim kuZu bir ince "TıK!" yaptı, alkollü sürücü+trafik karışımı bize sol kapı / sol ön çamurluk hasarı şeklinde rücu etti. Olur böyle şeyler, cana gelmesin de ... tamir edelim, hadi arkadaşlar dedim. Çocuklar çalışacakları alanda boyayı kaldırdı ki ....

... ANA?!?

Arabanın ön tarafı Alüminyum (alaşım) yahu ...

... Allahtan elimizde ekipman var, hemen Stang'ı özel bölmeye aldık ... zürafa'yı üzerine attık ... alü.ekipmanı ile işe giriştik.  Otosan'a sordum, arkadaşlar .. başka alaşım yer var mı? Demezler mi ... neresi alaşımsız ki?

Bir harita göndermişler ... ekstra sağlamlık ve burulma direnci gerektiren yerlerde Bor alaşımı var, arabanın ön tarafı neredeyse tamamen alü.alaşım zaten. Kimi yerde yüksek kaliteli çelik var ama aracın çoğu alaşımmış.

...pehhh

Adsz_5.jpg

bu demek oluyor ki Stang'ın gövdesinde hasar varsa çoooook dikkatli olmak lazım, hem de çoooook. (bkn.Son dakikada uyandık valla!)

Not:Haklarını yememek lazım, adamlar bize bilgi notu atmışlar ama okumamışız (ya da anlamamışız) yuh bize be! 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu nasıl bir başlık olmuş güzelliklerden başım döndü yahu :blink:

Kaan Abi bir gün şu beyaz ambalajdan çıkarma merasimine gelsem İzmir'den; sabah başlayıp akşama kadar usul usul soysam güzel'i olur mu ne dersin?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 December 2015 - 11:05 tarihinde, Kaan Yagizer yazdı:

Bu arada bir "LAN!" durumu yaşadık ... :smiley2k:

... diyeceksiniz ki, nedir?

Şöyle ...

Bizim kuZu bir ince "TıK!" yaptı, alkollü sürücü+trafik karışımı bize sol kapı / sol ön çamurluk hasarı şeklinde rücu etti. Olur böyle şeyler, cana gelmesin de ... tamir edelim, hadi arkadaşlar dedim. Çocuklar çalışacakları alanda boyayı kaldırdı ki ....

... ANA?!?

Arabanın ön tarafı Alüminyum (alaşım) yahu ...

... Allahtan elimizde ekipman var, hemen Stang'ı özel bölmeye aldık ... zürafa'yı üzerine attık ... alü.ekipmanı ile işe giriştik.  Otosan'a sordum, arkadaşlar .. başka alaşım yer var mı? Demezler mi ... neresi alaşımsız ki?

Bir harita göndermişler ... ekstra sağlamlık ve burulma direnci gerektiren yerlerde Bor alaşımı var, arabanın ön tarafı neredeyse tamamen alü.alaşım zaten. Kimi yerde yüksek kaliteli çelik var ama aracın çoğu alaşımmış.

...pehhh

Adsz_5.jpg

bu demek oluyor ki Stang'ın gövdesinde hasar varsa çoooook dikkatli olmak lazım, hem de çoooook. (bkn.Son dakikada uyandık valla!)

Not:Haklarını yememek lazım, adamlar bize bilgi notu atmışlar ama okumamışız (ya da anlamamışız) yuh bize be! 

Hadi ya.. Kaan abi, Mustang yaralandı mı üzüldüm ama geçmiş olsun kuzuya. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Hakan Saraylı said:

Hadi ya.. Kaan abi, Mustang yaralandı mı üzüldüm ama geçmiş olsun kuzuya. 

...bir ufak -tık- ettik abisi, öptük - kokladık ... kuZu iyileşiyor. Cumartesi lastiği asfalta basacak.

,95 promil alkollü sürücüsü ile bir Megane sol kapı/çamurluğa yaslanmış, çok da ciddi bir şey değil yani. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yakup Çağatay said:

Bence de çok bir şeyi yoktu hatta öyle bile gezilir

...terzi söküğünü dikememiş der, ayıplarlar ... cumartesi boya/pasta sonrası teslim edilecek. Efendi gibi dolaşacağız ... öyle yamuk kapı saçı ile arz'ı endam etmenin ne gereği var üstat :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Kaan Yagizer said:

yıl sonu ya ... tesbih tanesi gibi diziyoruz stang'ları :)

çekici kar'dan kendini kurtarabilirse V8 - Fastback - MT getirecek ... burnumu cama yapıştırmış onu bekliyorum. 

Bugün mü yohsamm... Egzoz & motor sesini kayıt edek mi :D:P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay said:

Bugün mü yohsamm... Egzoz & motor sesini kayıt edek mi :D:P 

teoride bu gün, tabi eleman yolda kalmazsa ... dilovası tarafı berbatmış ...

PDI yapmak için her durumda marşına basacağız, o arada sesini de kaydedersin, sıkıntı yok.

(bkn.yeter ki kuZu kazasız - belasız tüKKan'a :) ulaşsın) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.