Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 ti-vct yerine 1.0 Focus 3 alınır mı?

Hüseyin Kağan Durmaz

Önerilen Mesajlar

Trafik çok yoğun değil ,  araca olan sıcaklığım artıyor , teşekkürler

Ankara nın göbeğinde ben yüksek devirle kullanırken 7a08718fd54df07e898c3e51fce7f42d.jpg

7,1 lt ortalama yakıtı tutturuyorsam sanırım siz dizelcilerin suratını astırırsınız [emoji12][emoji12]. Şimdiden söyliyeyim performansını küçümseyenleri arabaya bindirip tur attırın ve inerken suratlarına bakıp kocaman bir yaaaaaa nasılmış çekin. Smart paket bulunmaz bir nimet. Otomatik katlanır ayna sony ses sistemi oto park asistanı ön arka park sensörü var. Bence 1.0 kullanıcısı olarak size kesinlikle öneririm almanızı.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0EB motorlu arac 1.6 Atmosferik motorlu aractan daha fazla torka sahip oldugundan surusu daha keyifli olacaktir. Tabi birde oyuncagi ve guvenlik donanimi daha fazla. Ikinci elde ise 1.6 Atmosferik daha cok tutulacaktir.

Artik siz ne tarafiyla ilgileniyorsaniz ona gore secim yaparsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tit+smart ikilemesi yeterli olurdu benim için..

Edit: Sadece bunlar bile yeterli olurdu demek istedim. Fakat güncel aracınız makyajlı kasa mı ?

Hayır aracım makyajlı kasa değil.

Ankara nın göbeğinde ben yüksek devirle kullanırken 7a08718fd54df07e898c3e51fce7f42d.jpg

7,1 lt ortalama yakıtı tutturuyorsam sanırım siz dizelcilerin suratını astırırsınız emoji12.pngemoji12.png. Şimdiden söyliyeyim performansını küçümseyenleri arabaya bindirip tur attırın ve inerken suratlarına bakıp kocaman bir yaaaaaa nasılmış çekin. Smart paket bulunmaz bir nimet. Otomatik katlanır ayna sony ses sistemi oto park asistanı ön arka park sensörü var. Bence 1.0 kullanıcısı olarak size kesinlikle öneririm almanızı.

Benim hicbi korkum yok 1.0 ile ilgili, eminim aracın 1.6 dan daha atik olduguna ve dediginiz gibi dolu bi arac.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.6 ps kullanıyorum bende. eğer 1.0 ps olaydı onu arar alırdım başta. 1.6 motor alt devirlerde baya bi cansız eğlenceli olması 3bin 4bin görmek gerekiyor o zamanda yakıt alıp başını gidiyor. aracı aldığımda 9.7 idi ortalaması şu anda 8.9a indi normal kullanımda. astrayı kullandığım kadar sakin kullanırsam 8 civarını anca görür ama daha aşağısını görmez. istanbul trafiğinde 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Ali Durmaz said:

Merhabalar , sizce 2014 model, beyaz, 1.6 trendx focusumu satıp, 2013 model ,1.0 titanium +smart , gri focus 3 almalı mıyım? 1.0 ikinci  elde tutuluyormu , teşekkürler.

sizin aracınızın powershift şanzımanlısı bende var... şimdiki aklım olsa (dizel zaten almam, o kadar km yapmıyorum) kesinlikle 1.0 alırdım... hiç tereddüt etmeden hemde.

çok samimi söylüyorum bunu.

Hele etrafınızda "1.0 motor çekmez yeaaa, rampada bayılır yeaaa" diyenler varsa ağızlarına levye ile vurun ve arkadaşlığınızı kesin onlarla 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Ali Durmaz said: Merhabalar , sizce 2014 model, beyaz, 1.6 trendx focusumu satıp, 2013 model ,1.0 titanium +smart , gri focus 3 almalı mıyım? 1.0 ikinci  elde tutuluyormu , teşekkürler.

sizin aracınızın powershift şanzımanlısı bende var... şimdiki aklım olsa (dizel zaten almam, o kadar km yapmıyorum) kesinlikle 1.0 alırdım... hiç tereddüt etmeden hemde.

çok samimi söylüyorum bunu.

Hele etrafınızda "1.0 motor çekmez yeaaa, rampada bayılır yeaaa" diyenler varsa ağızlarına levye ile vurun ve arkadaşlığınızı kesin onlarla 

Levye ile vurmayalım da acı biber felan sürelim yazıktır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kimi insanlar için ekonomi herşeydir. Yani araba az yaksın da aksesuar, güç vs. çok önemli değildir. Sizin için de 2. Elde çabuk satma ve lpg taktırıp az yaktırmak önemli ise 1.6 tercih edilebilir. Ama aracınızdan zevk almak için 5 kuruş fazla yakarım diyorsanız 1.0 ecoboost. Ben şahsen bu arabayı sadece ayağımı yerden kessin diye almadım. Zevk alarak sürmeyeceğim arabaya da binmem zorda kalmadıkça. O nedenle tercihim 1.0 ecoboost oldu ve bu tercihten hiç pişman olmadım. Bi ara satmaya çalıştım 49 a bile satamadım ama van ilinde bu aracın çok alıcısı olmayacağını da biliyordum. 

Sonucu tamamen sizin öncelik ve tercihleriniz belirleyecektir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.