Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

D sınıfı araç seçimi

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Arabayı gerçekten çok beğendim. Sanmıyorum ilk mesajdaki hiç bir araba bu keyfi hissi versin. Ben C serisini küçümsemişim biraz kendisinden özür diliyorum :) bu araba sedan olsa ve amg paket olsa kesinlikle el koyardim babama benim arabayi satip otomatik bisey aldırırdım :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Sabri Özer said:

Arabayı gerçekten çok beğendim. Sanmıyorum ilk mesajdaki hiç bir araba bu keyfi hissi versin. Ben C serisini küçümsemişim biraz kendisinden özür diliyorum :) bu araba sedan olsa ve amg paket olsa kesinlikle el koyardim babama benim arabayi satip otomatik bisey aldırırdım :D

Bu alet tam otomatik klasik şanzıman dimi? 7 ileri mi 6 mı? :smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Sabri Özer said: Arabayı gerçekten çok beğendim. Sanmıyorum ilk mesajdaki hiç bir araba bu keyfi hissi versin. Ben C serisini küçümsemişim biraz kendisinden özür diliyorum [emoji4] bu araba sedan olsa ve amg paket olsa kesinlikle el koyardim babama benim arabayi satip otomatik bisey aldırırdım [emoji3]

7 ileri ama çift kavramami yoksa klasik mi bilemiyorum. Mersolara bakmamıştım hiç.

Ama galiba 7 ileri çift kavrama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Sabri Özer said: Arabayı gerçekten çok beğendim. Sanmıyorum ilk mesajdaki hiç bir araba bu keyfi hissi versin. Ben C serisini küçümsemişim biraz kendisinden özür diliyorum [emoji4] bu araba sedan olsa ve amg paket olsa kesinlikle el koyardim babama benim arabayi satip otomatik bisey aldırırdım [emoji3]

7 ileri ama çift kavramami yoksa klasik mi bilemiyorum. Mersolara bakmamıştım hiç.

Ama galiba 7 ileri çift kavrama

Tam otomatik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkese teşekkürler daha iyileri sizlerin olsun.

Şimdi kaucuk paspas bakıyorum 140 150 lira internette fiyatlar.

Birde w204 kasa C serilerinde hemen hemen hepsinde elips şeklinde krom bir egzoz ucu olur ama bu arabada yok ya düşmüş yada opsiyona almamışlar. Nerden bulabilirim internette gördüm ama orjinal gibi durmuyor. Bulmasi zor gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mercedes 7 ileri otomatiği çift kavrama. 

Araba hayırlı olsun. 

Servis geçmişine bakıldı mı ? Beyin problemi çıkarmış mı ? 

Bizim arkadaşlardan 2 kişi yeni C ve CLA alıp 1-2 hafta içinde yolda kaldı. Çözüm 5 saatlik işçilik ve beyin değişimi. 

"Yolda mı kaldınız . Bütün uyarı ışıkları mı yanıyor. Beyindendir hemen geliyoruz . Arabanın kaldığı yerde tuvalet var mı ? İşlem uzun sürebilir de "  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, H. Cenk said:

Mercedes 7 ileri otomatiği çift kavrama. 

Araba hayırlı olsun. 

Servis geçmişine bakıldı mı ? Beyin problemi çıkarmış mı ? 

Bizim arkadaşlardan 2 kişi yeni C ve CLA alıp 1-2 hafta içinde yolda kaldı. Çözüm 5 saatlik işçilik ve beyin değişimi. 

"Yolda mı kaldınız . Bütün uyarı ışıkları mı yanıyor. Beyindendir hemen geliyoruz . Arabanın kaldığı yerde tuvalet var mı ? İşlem uzun sürebilir de "  

Baktım 15 ve 30 bakımları yapılmış o kadar. Zaten bir mercedes çalışanı arabasıymış 2 senede bir değiştiriyorlarmış yeni C çıkınca tabi :) 

Birde yoldayken direksiyon kitleme olayını duymuştum 1 2 yerden. Ama kronik bir sorun değil tabi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.