Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Trafikte yer alan hatalı sürücüleri bildirin!

Doğan Kurban

Önerilen Mesajlar

Kişisel imkanlarla çekilen foto ve videolar delil olarak sayılıyor mu bilginiz var mı?

Tabi ki bu olay o zaten, ben mi yanlış anladım yoksa sizi? ve uyarıyolar lütfen sürücü çekmesin ve bu sebeple kendileri de kural dışı iş yapmasın diye

Direkt ceza kesiyorlar, deneme sürecinde 90+ ihbar gelmiş ve işlem yapılmış.

Not: Benim elimde deli inş. kamyonları videom olması lazım onları ileteyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlış biliyor olabilirim ama bir ara böyle bir tartışma vardı, bu görüntüler sayılmıyordu. Hatta fahri müfettişlerin keyfiyeti var telefonla ceza kestiriyorlar gibi konular vardı. 

Eğer oluyorsa çok güzel bir uygulama zira bizim toplumun zaten uyması gereken kuralları kabullenmesi için illa ceza ile korkutulması lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün haberlerde merkezini gösterdi. Çekilen video izletildi. Ve makas atarak gidenlerin plakalarına cezai işlem uygulandı. Yani video çok yeterli bir kanıt

Bundan sonra araç kameram hep açık olacak. İşe yarar belkim [emoji12][emoji12][emoji12]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de acilen bir sahte plaka edineyim.

Şaka bir yana, sol şerit işgalcilerinden kurtulmak için hepimizin sağdan er veya geç geçtiğini biliyorum. Bu süreci biri videoya çekip bana izletse ben gereksiz şerit işgali yapana cezayı kserim, emniyet ne yapacak?

Diğer bir deyişle eğitim olmadan ceza sadece korku yaratır ve trafik akış verimliliğine katkısı olmaz. 

Telefonla ihbar şimdilik Istanbul ile sınırlı. 

Ama  http://www.egm.gov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx kullanılabilir diğer şehirlerde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim anlamadığım bir konu var, sadece İstanbul için geçerli denilmiş ya başka bir şehirde ''34'' plakalı bir aracın yaptığı ihlalleri çekip göndersek bir yaptırımı olur mu? 

Şu aralar buradaki 34 plakalı bazı araçlar ciddi anlamda canımı sıkmaya başladı,adamlar ne kırmızı dinliyor nede şerit.. Sol şeritten sağa dönenlerini saymıyorum bile. Dün az daha bir Range'in altında kalıyordum bu rastgele dönmeleri yüzünden. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trafik Denetleme Şube Müdürü Mesut Gezer, başka illerden de görüntü geldiğini hatırlatarak, uygulamanın İstanbul için geçerli olduğunu söyledi.

Bu mobil uygulama hakkında durum bu. Diğer türlü ihbar zaten var, o yolları deneyebilirsiniz.Yukarda linki mevcut :yeah: 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.