Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 'deki Paspas sorunu

Bora A.

Soru

Arkadaşlar,malum focus 3 lerde orjinal paspas yok gibi bişii..Bana Focus 2,5 lardaki kışlık paspasları verdiler ama onlarda da boşluklar oluşuyor..Bende o boşukları Koçtaştan aldığım halıflekslerle doldurdum ama daha iyi bir çözüm düşünüyorum..İşte geçici çözüm olarak yaptıklarım....

img0292a.th.jpg

img0296q.th.jpg

img0295td.th.jpg

img0290fa.th.jpg

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar kaucuk paspas aracınızdan çıkmadıysa hiç ford hattını falan arayıp kendinize eziyet etmeyin.Zaten gördüğüm en kalitesiz kaucuk paspası koymuşlar.

Özellikle sürücü tarafındaki hen ince hafif hemde küçük olduğu için öne doğru kayıp gidiyor pedalların altına doğru ilerliyor resmen.

3-4 gün dayandım hemen çıkartıp attım sürücü tarafını.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar kaucuk paspas aracınızdan çıkmadıysa hiç ford hattını falan arayıp kendinize eziyet etmeyin.Zaten gördüğüm en kalitesiz kaucuk paspası koymuşlar.

Özellikle sürücü tarafındaki hen ince hafif hemde küçük olduğu için öne doğru kayıp gidiyor pedalların altına doğru ilerliyor resmen.

3-4 gün dayandım hemen çıkartıp attım sürücü tarafını.

Ben de bu halı paspasın aşırı kirlendiğini düşünerek servisi arayayım dedim.Focus 3 uyumlu kauçuk paspas sordum. önler için 92tl+kdv arkalar için 56ltl+kdv fiyat verdiler.Hesaplayın işte arka ön kaç paraya geliyor.Ben o paraya eve halı alırım laayn.Bu neymiş arkadaş?Sanki bana İran halısı satıyorlar.

ufuk özdemir tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben de bu halı paspasın aşırı kirlendiğini düşünerek servisi arayayım dedim.Focus 3 uyumlu kauçuk paspas sordum. önler için 92tl+kdv arkalar için 56ltl+kdv fiyat verdiler.Hesaplayın işte arka ön kaç paraya geliyor.Ben o paraya eve halı alırım laayn.Bu neymiş arkadaş?Sanki bana İran halısı satıyorlar.

:aman::nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar Bende de Kauçuk Paspas Var,Halıyı Sorduğumda Titanium için Onlar Dediler Zaten Ben Alerji Olduğundan Kullanmazdım,Şöför Kısmı Yarım Olduğundan Kış Ayları Yaklaşırken Sorun Oluyor(Yağmur,Çamur vs) Hafta Sonu Servise Sorduğumda Bendeki Aynı Paspasın Olduğunu Ve Fiyatını Da 35 Demişlerdi(Orjinal)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aslında siyahı aldığımda halı paspası bizde alerji nedeniyle almamıştık ve verdikleri paspasında orj. olmadığını tabanda bulunan 2 adet paspas çıkıntısına oturmadığı için kaydığını farkettikten sonra aldığımız bayii ile görüştük ve açıkcası bir zorluk çıkarmadan orj. paspas (kauçuk) verdiler...Ancak pedal kısmı açıkta kalıyor .Şöyle pedal altınıda kapatan paspaslara alışınca bunlar biraz şık ama küçük geliyor göze........

Bekir B. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bilgilendirirseniz Bizleri Sevinirim,İnşallah Olur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Valla ben aracı teslim aldığım gün paspasları değiştirdim.Havuzlu paspas aldım ortası halı istediğiniz zaman halıları söküp (yağışlı havalarda) kullanabilirsiniz.T olaavsiye ederim.Orjinal dedikleri paspasların Şöför tarafındaki paspas resmen kırpılmış.Yarım paspas pedalların altındaki halı boşta kalıyor ve zamanla aşınıp halıyı parçalıyabilir.İleride daha fazla zarara sebep olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İyi günler. Ürün elinize ulaştı mı acaba ? Bende aynısından sipariş vermeyi düşünüyodrum ama kararsız kaldım . Sizin cevabınıza göre tercih yapacagım . Tesekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.