Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Hmm anladım hocam, bende de focus 3 var fotoğraflara göre uyar gibi geldi. Ürün size gelince paylaşırsanız bizimle seviniriz :)

Satıcıyla konuştum.Aracın resmini de yolladım.Uyumsuz dedi.Bende siparişi iptal ettim.Beğendiğim kolçaktı. Olmadı artık
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Satıcıyla konuştum.Aracın resmini de yolladım.Uyumsuz dedi.Bende siparişi iptal ettim.Beğendiğim kolçaktı. Olmadı artık

Geldikten sonra olmasa daha kötü olurdu :) Güzel bir kolçaktı gerçekten, bence uyumlu olsa kökten çözüme kavuşurdu bu kolçak konusu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geldikten sonra olmasa daha kötü olurdu :) Güzel bir kolçaktı gerçekten, bence uyumlu olsa kökten çözüme kavuşurdu bu kolçak konusu.

Aslında gelse bir sekilde alt tarafını uydurabilirdim ama kim uğraşacak onla şimdi :) Baska bahara kaldı artık
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hüseyin, bak n11 de aynı ürünün linkini vermiştim. Onu deneyebilirsin,hem de Bursa'dan gönderiyor. Olmazsa geri gönder.

Abi hiçbir açıklama yok adamın ilanında .Aynısı gibi duruyor zaten ki büyük ihtimal olmaz.Yine de üye olup soracam.Geri göndermeyle de uğraşamam açıkcası.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hüseyin, aldım bir tane Omsa'dan... IMG_20150307_141451.jpg

43a6de8a936b2aa7ed165be4cd45daf7.jpg

Delme yok. Usb yeri hazır. Kullanışlı.

Renk harici güzel durmuş.Siyah nasıl olur acaba?

Tamam o zaman Hüseyin. Sen daha iyi bilirsin kendini. Bana da olmaz gibi geliyor. Ama bir kurban bulup denetseydik fena da olmazdı hani. :smiley2k:

Abi kendi kendini kurban etmişsin ama :D hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Fazla ışıktan öyle görünüyor. Normal gözle çok sırıtmadı. Konsol ve koltuk döşemesindeki bej ile uyumlu bile oldu. Siyahının deri kısmı parlak ve biraz fazla sırıttı, o yüzden tercih etmedim.

Usb nasıl duruyor hocam, dışarda falan mı kaldı yoksa kolçak içinden mi ulaşılıyor?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Usb nasıl duruyor hocam

Semih, USB olduğu yerde duruyor, kolçağın alt kısmında USB' ye denk gelen yere delik bırakmışlar. Direk "cuk" diye üstüne oturuyor ve USB bu deliğin içinde kalıyor. Ancak n11 deki "Delme Yok !" diye satılanları bilmiyorum onlarda bir ara kablo gerekebilir. 

A.Coşar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

N11 é yazdım ama adamın hiçbir bilgisi yok.Universal ürün bu her araca olur diyor. Tövbe tövbe :)

O da büyük ihtimal Çin'den felan getiriyordur. Gelince hem ona hem bize sürpriz olurdu :)

Hüseyin, aldım bir tane Omsa'dan... attachicon.gifIMG_20150307_141451.jpg

43a6de8a936b2aa7ed165be4cd45daf7.jpg

Delme yok. Usb yeri hazır. Kullanışlı.

Hocam sizdeki USB yeri kolçak takılan yer de mi? Bende torpido içinde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Mustafa, zaten n11 deki firmanın kullandığı resim direk üreticinin Çince tanıtımından alınmış.

Çin'den bir sürü paraya alıp, 45 gün bekleyeceğine bu n11 deki adamdan al,dene olmazsa geri gönder demiştim Hüseyin'e.

Biri alsa da denese diye bekledik ama, ben bugün Omsa'nınkileri alıverdim ani bir kararla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.