Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Yücel Bey,

sanalpazar.com sitesinde izlediğiniz kol dayamayı bizzat denedim; F3 için uyumlu hatta tabiri caizse "Cuk oturuyor !" diyebiliriz.

Ancak Omsa olmasına özellikle dikkat edin diğerlerinde sıkıntı çıkıyor.

Ancak şehir içi trafikte vites kullanımında zorluklar yaratıyor ve kol dayamayı yukarı kaldırmak gerekiyor.

Şehirler arası yolculuklarda ise tam bir konfor sağlıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aşağıda adreste belirttiğim ürünü almayı düşünüyorum. Görüşlerinize göre kararım şekilleneceği için yorumlarınızı bekliyorum.

http://www.sanalpazar.com/Ford-Focus-3-Kol-Dayama-Kolcak-Orjinal-Vidasiz-2011-Siy__isp37651110

Aynı üründen kullaniyorum delme vidalama yok ondan bunu tercih ettim bide renge takmazsaniz siyah bence on numara tek sıkıntı olurmu bilemem ben rahatim @@@A. COŞAR beyinde ifade ettigi gibi şehir içinde vites değistirme kolçagin yuksekliginden dolayi rahatsiz edebilir ilk basta alısınca oda sorun olmuyo...

Yücel abi bu arada ben şaşmazdan cancan otodan aldim omsa sanalpazardan daha uygun ankaraya gelebilirsen tabi...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yücel Bey,

sanalpazar.com sitesinde izlediğiniz kol dayamayı bizzat denedim; F3 için uyumlu hatta tabiri caizse "Cuk oturuyor !" diyebiliriz.

Ancak Omsa olmasına özellikle dikkat edin diğerlerinde sıkıntı çıkıyor.

Ancak şehir içi trafikte vites kullanımında zorluklar yaratıyor ve kol dayamayı yukarı kaldırmak gerekiyor.

Şehirler arası yolculuklarda ise tam bir konfor sağlıyor.

Eyvallah, teşekkür ederim.

Aynı üründen kullaniyorum delme vidalama yok ondan bunu tercih ettim bide renge takmazsaniz siyah bence on numara tek sıkıntı olurmu bilemem ben rahatim @@@A. COŞAR beyinde ifade ettigi gibi şehir içinde vites değistirme kolçagin yuksekliginden dolayi rahatsiz edebilir ilk basta alısınca oda sorun olmuyo...

Yücel abi bu arada ben şaşmazdan cancan otodan aldim omsa sanalpazardan daha uygun ankaraya gelebilirsen tabi...

Şuan için Ankara'ya gelmek zor gözüküyor görüşleriniz için teşekkürler ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben biraz açılmak istedim ve bu kolçağı sipariş verdim.Hemde taaa Çin'den.Bakalım nasıl olacak.

http://tr.aliexpress.com/item/2015-Upgrade-Car-armrest-box-central-Store-content-box-products-Armrest-Storage-Center-Console-accessories-For/32288588080.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben biraz açılmak istedim ve bu kolçağı sipariş verdim.Hemde taaa Çin'den.Bakalım nasıl olacak.

http://tr.aliexpress.com/item/2015-Upgrade-Car-armrest-box-central-Store-content-box-products-Armrest-Storage-Center-Console-accessories-For/32288588080.html

Ürün harika gerçekten fotoğraflara bakınca :)

Forumda yeniyim, bununla birlikte size bir kaç soru sorayım müsadenizle :)

1)Bu site güvenilir mi?

2)Diyelim ki alışveriş yapmak istedik, Türkiye de ki sitelerden aldığımız gibi mi alıyoruz, çünkü ürünün satışı dolar üzerinden?

3)Türkiye ye girişi sırasında gümrük ücreti verilir mi ve kaç günde gelir ortalama olarak?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ürün harika gerçekten fotoğraflara bakınca :)

Forumda yeniyim, bununla birlikte size bir kaç soru sorayım müsadenizle :)

1)Bu site güvenilir mi?

2)Diyelim ki alışveriş yapmak istedik, Türkiye de ki sitelerden aldığımız gibi mi alıyoruz, çünkü ürünün satışı dolar üzerinden?

3)Türkiye ye girişi sırasında gümrük ücreti verilir mi ve kaç günde gelir ortalama olarak?

Benim kolcak mevzusu hep kafamdaydı. Sürekli arastırdım piyasadaki ürünlere içim ısınmadı hiç.Bu kolçağı gördüm.Gercekten hoşuma ggitti.Sarısından sipariş verdim.Siteden daha önce alışveriş yaptım. Güvenilir bir sitedir ama satıcının puanı önemli.Gümrük konusu şu an için benim de kafamı kurcalıyor.Umarım bir sorun çıkmaz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynen kolçak ben de istiyorum, piyasadaki kolçakların hepsine baktım ama bunun gibisini görmemiştim :)

Kredi kartına nasıl yansıyacak peki sizin bu alışveriş tutarı?

9 dolar satıcının anlaşmalı gönderi ücreti toplamda 51 dolara maal oldu.Nette arastırdım 70 dolar altı gümrüğe takılmıyormuş.Umarım öyledir
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Gerçektende ürün güzele benziyor .Bende devamlı araştırma yapıyorum.Sizin aldığınız kolçak dışarıdan vida ile monteli ben vidalama olayına biraz karşıyım ileride sallantı yapar.vidalarken yanlarını çift taraflı bantla doldurursanız seste yapmaz büyük ihtimal.Ben diğer arkadaşların taktıkları içine geçirmeli 140 tl lik siyah kolçağı gördüm.fena sayılmaz arabaya alınıp deldirmeden takılabilecek bir ürün.Yalnız benim mca ya uymadı oturtma yeri küçük geldi.mca lara uyumlu değil .artık bunlara göre olanlarının çıkmasını bekleyeceğiz.Ayriıyetten bu yeni makyajlı yocus 3 lerde kol dayama yerinin alt tarafında karşılıklı iki tane büyük somunlu civata takmışlar bunlar konsolu sabitlemek için yapılmış.buralara kol dayamanın en azından altta kalan iki tane vida deliği talkıla bilir . tabiki buranın içerisi demir oluklara geçmelidir epey sağlam olacağını tahmin ediyorum.En kısa zamanda kolçak görüntülerinizi görmek üzere.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.