Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Ferhat taktırmıştı bildiğim kadarıyla serviste, memnun sanırım, en azından kolçaktan şkayet ettiğini hatılamıyorum :D

bildiğimiz şu cılız armsterlerdenmi yoksa farklı bişeymi resim paylaşmışmıydıki o?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bildiğimiz şu cılız armsterlerdenmi yoksa farklı bişeymi resim paylaşmışmıydıki o?

Ben arabayı alırken hediye olarak armster marka takmışlardı ben fiyatını araştırdığımda 150 200 arası rakamlarda ama servis kaça takar sormadım.Dayanıklılık olarak soruyorsanız oldukça dayanıklı en son benim 4 yaşındaki oğlum tepesinde zıplamıştı bir kaç kere yinede bir şey olmadı :)

Kullanış olarak oldukça kullanışlı üst tarafı öne çekilebilyor kol kısa kalmasın gerektiğinde açılsın diye.Aşağıya ve yukarıya da ayarı var.Orjinnal kolçakta olmayan ayarlar var desem yeridir.Tabi orjinal olsa görüntüde çok daha iyi fakat kullanım olarak orjinalini aratmıyor.Oldukça geniş bir bölmeside var ayriyetten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yakup bey ben yeni katıldım aranıza bu kolçak meselesine bende çok takıldım ancak burada birkaç resim var bakmak istiyorum ancak izin yok diyor ne yapmalıyım teşekkürler

Ne yapınca bunu söylüyor site ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.