Jump to content

Yakup Çağatay

Admin
 • Content Count

  55,130
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  550

Yakup Çağatay last won the day on June 19

Yakup Çağatay had the most liked content!

Community Reputation

31,115 Mükemmel

About Yakup Çağatay

 • Age 31
 • Rank
  GT

Profile Details

 • Age 31
 • Location:
  iStanbul
 • Car:
  '08 Focus Ti-Vct Titanium
 • Job:
  Öğrenci
 • Gender:
  Bay

Communication - Social

 • Age 31
 • Website URL
  http://www.focusclubtr.com

Recent Profile Visitors

90,043 profile views
 1. Kanlı canlı fotolar, bu arada kapı trimlerini ikiye bölüp yumuşak kaplamayla sarmalamışlar Fiesta'dan farklı olarak.
 2. Onlar da bu süre içinde kiralar artık Bana pek bu iş olacakmış gibi gelmiyor, bunu talep ettik ama indirim devam etti derler.
 3. Türkiye'ye gelmesi için önce Focus ile sunulması lazım. Kuşkusuz gelecek ona da, yüksek ağabeyi ve yüksek kardeşinde olduğu gibi.
 4. Bu arabadaki bazı şeyleri sevdim, koltuk kılıfları çıkabiliyor al yıka, bagajı çok mantıklı olmuş biraz bel bükücü olsa da Bagajdaki raf kapağa entegre edilmiş biraz dandik hissiyatı verdi ancak işlevsel duruyor. --50 dakika sonra eklendi-- Abi dizel otomatik yok 125 ps 1.5L Ecoblue dizel motor (man) ve 1.0 EcoBoost'a 7 ileri çift kavrama gelecek, lansman sonrası. Dijital ekran ise ST-Line ile standart, Titanium ile opsiyon.
 5. Bu yılın sonunda tekerlek dönmeye başlayacak. Bize 2020 model olarak gelecek yani en erken Şubat sonu diyelim. Detaylı bilgiler: https://anasayfa.focusclubtr.com/2019-ford-puma-tanitildi/ Pratik bagaj alanı için müşteri gereksinimlerini karşılamak ve aşmak üzere geliştirilen Ford MegaBox, iki golf çantasını dik konumda rahatça barındırabilen derin, çok yönlü bir depolama alanı sunuyor. 115 cm'e kadar uzunluğa sahip eşyalar dik şekilde konumlandırılabiliyor. Yeni hafif hibrit 155 ps 1.0L Ecoboot (man) motora ek olarak 125 ps 1.5L Ecoblue dizel motor (man) ve 125 ps 1.0 EcoBoost'a 7 ileri çift kavrama otomatik ürün gamına dahil olacak. Yanlış okumadınız, 7 ileri çift kavrama evet. B sınıfı mimarisinde ancak optimize edilmiş direkt Fiesta ile aynı değil, boyutlardan tutun alt yapısına kadar farklılıklar var. Koltuk kılıfları değişebilir, yıkanabiliyor. Kablosuz şarj, tam dijital gösterge, adaptif c.c., masajlı koltuklar ve cam tavan sunuyor. Bu arada makyajlı Fiesta'yı da içerden görmüş olduk
 6. Hayır öyle durduk yere bitmez ve yeterince uzun süre de gidiyor. Kullanım sıklığı ile alakalı biraz da. Buradaki en önemli etken, mevcut gaz belli aralıkları biraz aşınca performansı ciddi düşüyor yani tamamen bitme gibi bir durum yok (delik vs yoksa tabi). Şimdi örnek olarak size bizim araç 9 sene sonrasında tekrar dolum yaptık derim ki öyle, ama bu referans bir durum değil. Performasın azaldığını düşünüyorsunuz kontrol ettirirsiniz.
 7. Evet yeni gazın kg'ı çok pahalı belki tüketim arttıkça düşer ancak az önce sordum 800-900 tl civarında dolduruyoruz dediler 1500'de başka detaylar olabilir. Eskileri de malum yukarda.
 8. Jantlarda indirim. 30 Haziran 2019 tarihine kadar, Yeni Focus’unuza özel, modeller ve indirimler Ford yetkili satıcılarında sizleri bekliyor. Tavsiye Edilen Müşteri Satış Fiyatı (KDV Dahil) Focus Jant 17 inç 1.380 ₺ Focus Jant 17 inç 1.380 ₺ Focus Jant 17 inç 1.380 ₺ Focus Jant 18 inç 1.800 ₺ Normalde istenen ücret
 9. Kullanım kılavuzunda bunun ayar direktifler mevcut, ayrıca forumda da mevcut. Lütfen arama yapınız cam programlama vs gibi.
 10. Ne ile müzik dinleyemiyorsunuz? Örneğin Spotify mi? Forumda bu yönde arama yaptınız mı?
 11. Başlık ve içeriği doğru şekilde düzelttim, Focus 4 dediğimiz araç yeni kasa oluyor, bunlar Mk3 Mca Karışıklık olmasın kafalarda.
 12. Çarşamba günü tanıtılıyor arkadaş. Pac Man'e bağlamışlar gibi
 13. Performans değerleri yayınlandı. 2.3L EcoBoost 0'dan 100'e 5.7 sn'de çıkıyor. Eski modele göre 0.8 sn daha iyi. Ayrıca vites içi hızlanmada Mk3 RS'den daha iyi Detaylar: https://anasayfa.focusclubtr.com/2019-ford-focus-st/

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.