Jump to content

Yakup Çağatay

Yönetim
 • Toplam İleti

  54.084
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazandığı Gün

  544

Yakup Çağatay en son Aralık 13 tarihinde kazandı

Yakup Çağatay daha önce lider oldu!

Toplam Beğeni

30.396 Mükemmel

Yakup Çağatay Hakkında

 • Yaş 30
 • Derece
  GT

Profil Bilgileri

 • Yaş 30
 • Şehir:
  iStanbul
 • Arabam:
  '08 Focus Ti-Vct Titanium
 • Meslek:
  Öğrenci
 • Cinsiyet:
  Bay

İletişim Yolları

 • Yaş 30
 • Website URL
  http://www.focusclubtr.com

Güncel Profil Ziyaretleri

86.058 profil görüntüleme
 1. Yakup Çağatay

  Fiesta Arka Kamera Uyarı Yazısı

  Ben de oradan bahsettim. Kartlık ve bozuk paralık diye geçiyor, düz plastik yerine böyle bir çalışma yapılmış çektiğiniz foto flaşlı olduğu için çentikleri seçemedim ne girebiliyorsa içine o'luk . Özel bir fonksiyon yok özetle.
 2. Yakup Çağatay

  Fiesta Arka Kamera Uyarı Yazısı

  1- Menülerde dolaşın ayarı varsa vardır yoksa da Cyclone'a sormak lazım veya Google'da çıkar. 2- Orası eğer donanımlar olsaydı, park sensörü açma kapama anahtarı ve Otomatik start-stop anahtarı var. Bunlar olmadığı için bozuk paralık bi yer işte.
 3. Focus MK4, Türkçe Kullanım Klavuzu İster linkten: http://www.ford.com.tr/cs/BlobServer?blobtable=MungoBlobs&blobcol=urldata&blobheadervalue1=attachment%3Bfilename%3D"2018+Yeni+Ford+Focus+Kullanma+Kilavuzu.pdf"&blobheadervalue2=abinary%3Bcharset%3DUTF-8&blobheadername1=Content-Disposition&blobheadername2=MDT-Type&blobheader=application%2Fpdf&blobwhere=1214659545073&blobkey=id İster buradan indirebilirsiniz 2018 Yeni Ford Focus Kullanma Kilavuzu.pdf
 4. Yakup Çağatay

  Dizi Önerisi

  Muhafız başladı, bence izlenebilir gayet iyi. https://www.netflix.com/title/80189829
 5. Yakup Çağatay

  2018 Focus Focus Mk4 Donanım Ve Fiyat Bilgileri

  Bu konunun ilk mesajı referans olacaktır. Ayrıca herhangi bir major ülkenin sitesine girip donanımlarına bakabilirsiniz.
 6. Yakup Çağatay

  Günün Karesi

 7. Yakup Çağatay

  Günün Reklamı - Güzel,ilginç Vb.

  Beğendim. Ancak vergisi düşük deyince aklıma 1.8 için yapılan özel dokunuş geliyor. Bu kadar da olmaz dedirten siyaset hamlesi.
 8. Yakup Çağatay

  Pamuk Eller Instagram'a :)

  Şu arkadaşa şikayet atar mısınız, bizim ağzımızla paylaşım yapıyor link ve fotolar da alınmış. Bir de bizi etiketlemiş oradan gördüm bu nasıl iş yahu. https://instagram.com/fordfocusclubtr?utm_source=ig_profile_share&igshid=1og15butm27ur
 9. Yakup Çağatay

  2015 Focus Tdci Sis Ampülü

  İnsan kaynaklı evet zamanında patlamayan ampüller yapıldı ama sektör buna limit koydu ve şu an çat çat gidiyorlar. Her şey gibi bu da planlı eskitmeye dahil bir parça. Üretim hatası veya bu patlamaya sebep olan bir şey varsa garantiye girer. Diğer cevaba da kızmanıza gerek yok, kötü niyetli bir şey demez kimse uğraşmanıza değmez diye demiştir.
 10. Yakup Çağatay

  2015 Focus Tdci Sis Ampülü

  Yıllar sonra evdeki ampül patlayınca satıcıya bu patladı diyor muyuz? Bunlar ömürlü parçalar garantiye girmez, servis isterse ücretsiz verir doğru ancak bakımlarınızı orada yaptırıyorsanız biraz da muhabbetiniz varsa ancak yoksa da şansınıza kalmış. Serviste değilsem anlık olarak bu şansı da zorlamazdım.
 11. Yakup Çağatay

  Nedeni Belli Oldu..

  Bize soraydınız derdik Bu kaçıncı suv başlığı ben sayamadım. Sportage başlıklarımızın altında devam edilebilir. https://www.focusclubtr.com/search/?q=sportage&sortby=relevancy&search_in=titles
 12. Yakup Çağatay

  Araç İçi Kameralar Hakkında

  Sök tak derken gün içinde olacak bir şey değil ya. Farklı şehirlerde sabit kalan araçlar var sürücü ile yer değişecek işte birkaç ayda bir.
 13. Yakup Çağatay

  Araç İçi Kameralar Hakkında

  4 araba var. 2 kamera olacak. Hepsinde GPS olacak.
 14. Yakup Çağatay

  Araç İçi Kameralar Hakkında

  GPS’siz model alınca da o yuvaya boş bir şey geliyor o yapışıyor yani. Tamam. Bana 2 adet güç kablosu + 2 GPS lazım ve 1 adet tam takım kamera
 15. Yakup Çağatay

  Araç İçi Kameralar Hakkında

  Ben yine anlamadım GPS'li model alınca güç kablosu ve GPS mi camda duruyor hep.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.