Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Auto King Rezaleti

Önerilen Mesajlar

Çok geçmiş olsun Sabri. Çoğu insanın hayatında yaptığı tek bi iş var ve onu da yanlış yapıyolar ya aklım almıyor. Bu tarz olaylar yüzünden arabada bir değişiklik yapıcaksam, birine teslim ediceksem 40 kez düşünür oldum.

Teşekkürler Saruhan. Belki az gibi anlaşılıyor yazınca ama ilgisizlikleri ve kötü işçiliklerini sadece arabaya bakarak anlayabiliyordun. Yarın benim yıkamacıya bi sakal verip içini detaylı sildiricem. Beyaz tozlar falan var halıda döşemelerde.

Birde paspas üstüne kağıt koymuşlar yıkadık hesabi bi kaldırdım kağıdı eve gelince paspas bembeyaz alçı mıdır nedir. Sinirim bozuldu bak yine

:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim tamponuda sözde 2 kere boyadılar. İkincisinde bilerek hava kararınca teslim ettiler, o an iyi gibiydi ama bariz mat ve attı boya. Servisler, daha doğrudu sigorta auto kinge gönderiyor ama sadece tamir için. Boyası yine serviste atılıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim tamponuda sözde 2 kere boyadılar. İkincisinde bilerek hava kararınca teslim ettiler, o an iyi gibiydi ama bariz mat ve attı boya. Servisler, daha doğrudu sigorta auto kinge gönderiyor ama sadece tamir için. Boyası yine serviste atılıyor.

İlk geldiğinde fotoğraf çekseydim keşke hani rengin alakası yok bari cila sürseydiniz. Resmen sınırlarımı zorladılar

Geçmiş olsun abi. Bizde İzmir Bornovadaki Auto Kinge 2 kere bıraktık arabayı mini onarım için hiç sorun yaşamamıştık :unsure:

Birazda şans tabi.

Geçmiş olsun Sabri

Sağol abicim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef martin son haftasi otoparka yanasirken talihsiz bir surtme ben de yasadim ve autoking'e yolumuz dustu. Internetteki olumsuz yorumlari da goz onune alarak ozellikle bazi konularda dikkat edilmesini rica ettim. Araci aldigimda boya altinda toza bagli capaklarin oldugunu fark ettim. Her ne kadar gozle cok belli olmasa da elle fark edilir seviyede. Nihayetinde 10*20 cm'lik bir bolge ve cok canimi sikmak istemedim. Ama ozellikle itirazim sonrasi servis danismaninin uslubu, aracin icinde muhtelif bolgelerde alcimsi lekelerin olmasi (mars butonu ve vites topuzunda halen cikmadi) ne kadar ozensiz calistiklarinin gostergesi. Autoking maslak oto sanayiye bir daha gitmem ve tavsiye de etmem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

AutoKing iyi bir marka ama franchaise işini biraz abarttılar son yıllarda, fazla hızlı yayıldılar ... arada sırada sorun yaşanması normaldir.

Bu konuda iki notum var ... (yukarıdaki mesajlarda söz edildiği için ek yapma gereği duydum)

Bir: Servisler plastik aksamı (örnek tampon) keyiflerinden değil, Sigorta şirketiniz istediği için AutoKing'e gönderiyor. Bu bize iş kaybı, zaman kaybı ve angarya getirdiği için hiç hoşlanmıyor olsak da el mecbur yolluyoruz.

AutoKing sigorta şirketleri ile parça başı 60TL'den yıllık anlaşma yapıyor, fiyat ucuz olduğu için de sigorta şirketleri bizi o parçaları AutoKing'e göndermeye mecbur bırakıyor. 

,,, kimi zaman işi bitmiş araba serviste fazladan bir - iki gün kalıyor, AutoKing'ten tamponunn vs. geri gelmesini bekliyoruz, iş akışımız aksıyor, verdiğimiz tesimat tarihi sözünü tutamıyoruz ama elden ne gelir ki?

İki : Yukarıda saydığım nedenlerden ötürü Ford Servisleri -mini onarım- işine başladı, aslında bizim için bir kar noktası değil ama parça getir - götür, başkasının yaptığı iş nedeni ile hesap ver (tamponu başka firma tamir etmiş, iş temiz olmamışsa müşteri bize kızıyor ... aslında o da haklı, karşısında biz varız ama biz de haklıyız, o kör olası plastiği ben tamir etmedim ki.) ve üstüne de iş aksasın...vs.vs nedenleri ile hepimiz mini onarım işini yapmaya başladık (bkn.seve seve)

Yani yakında hiç bir şeyi dışarıya onarım vs. için göndermeyeceğiz. Bir sıkıntı var ise bizler halledeceğiz, verilecek hesap varsa da biz vereceğiz. (...ki aslında olması gereken de bu) 

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 aydır ertelediğim ve sonunda pişman olduğum kaput filmini haftaya Malatya AutoKing'e yaptırmayı düşünüyordum ama vazgeçiyorum galiba... Bu bölgede başka bilinen "güvenilir" kurum da yok, servis yapmıyor, ne yapacağız şimdi... 2 ay daha bekleyip, tatilde İzmir'de mi yaptırsam, mesela bu konuda bahsi geçen Bornova AutoKing'e falan...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 aydır ertelediğim ve sonunda pişman olduğum kaput filmini haftaya Malatya AutoKing'e yaptırmayı düşünüyordum ama vazgeçiyorum galiba... Bu bölgede başka bilinen "güvenilir" kurum da yok, servis yapmıyor, ne yapacağız şimdi... 2 ay daha bekleyip, tatilde İzmir'de mi yaptırsam, mesela bu konuda bahsi geçen Bornova AutoKing'e falan...

Folyo kaplama yada sonax meguiars gibi biryer yok mudur ? Oralar yapar şeffaf kaput filmini
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.