Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Arazi Taşıtı ?

Olcay Atay

Soru

Merhaba

Bugun 2010 model bir arac begendim pazarlik yaptim hasar kaydi sorguladim ancak eve gelince farkettimki plakadan e devletten sorguladigimda arazi tasiti olarak cikiyo

Otomobil yazmasi gerekmiyormu ? Ne farki var ? satista engel cikartirmi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Konu goygoya donmus ben tatmin edici cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar

goygoy'a dönecek bir durum yok ... sizin mesajınıza @,  cevap vermiş zaten.  Trafik tescil'de düzeltme yaptıracaksınız ... doğru/geçerli cevap verildiğine göre sonrasında olayı biraz geyiğe vurduysak da (müsadeniz ile...) o da bizim hemen her konuyu geyik yokuşuna vurmayı sevişimiz ile alakalı. (bkn.bir çeşit forum geleneği) 

.... nasıl düzeltme yapılıyor? ne yapmam gerekiyor? ...derseniz aracın değişmesi gereken ruhsat'ı ile birlikte teknik belgesini ve faturasını ibraz etmeniz yeterli. Bağlı olduğunuz ilçenin emniyet müdürlüğü tescil bölümüne uğrarsanız orada hallederler.

...yardımcı olabileceğimiz başka bir konu var mı? ...yoksa geyiğe devam edelim  :)

Tescilli güzel olmuş işte ne diye değiştiriyorsunuz abi

...bence de iyi olmuş ama 3 yılın sonunda TüV muayenesinde, ya da devir yapılacaksa o zaman sorun yaşanabilir diye el attık (konuya) yoksa güzel kırmızı bence yakut kırmızı'dan daha hoş duruyor, kulakta daha sevimli tını yaratıyor. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konu goygoya donmus ben tatmin edici cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar

Bende atar yaptıydım ilk sonra alalişiyosun :) Hepsi iyi insanlar [emoji6]

kim benim iletimi uçurduysa o goygoyuda uçuracak o yazıyor kalıyorsa aynı cümleleri tekrar yazma hakkım devam eder...Bakın siz yönetimseniz bende üyeyim yani...böyle tek yanlı ileti uçuramazsınız...

Teyfik abi haklı. [emoji23]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ba028b384aa2d93ffae87024e93b0751.jpg

Focus 4x4 sızdı.

1.31 ecobost cvt şanzıman olarak satışa çıkan araç 4 çeker olup. 0-100 hızlanması 6.3 an Şehir ici 5.2lt şehir disi 3.8lt yakıt tüketmekte olup dizel seçeneği bulunmamaktadır. Satış fiyati titanyum modeler için 25000 $ olarak piyasaya giriş yapacak yeni model için. Bayilerine deneme sürüsüne bekleniyorsunuz. [emoji48] [emoji56]

volkan onder tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.