Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Giriş yaptıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir ve özel mesaj yollayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, bu mesaj silinecektir ve sadece sponsorlarımızın reklamını göreceksiniz. Siz de sponsor olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Önerilen Mesajlar

34 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

Ticarî olmasa Otosan in batmasına da az kalmıştı,bunlar araba satmak istemiyorlar bence ticari yeter bize diyorlar ...Bir de başarılı olamayacaklar ben eminim bu kafayla olamazlar 

Evet onlar ticari yeter diyorlar, bineği sallamıyorlar, alenen duyuyoruz zaten bunu da ama benim anlamadığım sen Otosan'ın bu kadar derdine niye düştün onu anlamıyorum hocam. Yatıyoruz Otosan batıyor, kalkıyoruz Otosan binek satamıyor... Takma bu kadar hocam. Hissedar filan mısın yoksa?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yanıt 2,8k
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

Bir araba alıyorsunuz, bir araba parasını da devlete vergi ödüyorsunuz. Peki ne yapmak lazım?. Benim naçizane görüşüm, araba almayı bırakmak lazım. Elimizdeki arabalara binmeye devam edelim. Elimizdek

O zaman baştan getirmeyeceksin kardeşim... 6 ay satıp sonra tutmadı diye bırakmayacaksın, istikrarlı olacaksın, malının arkasında duracaksın, ya da önceden adam gibi piyasa araştırması yapacaksın ve

Bu durumda ben arabamı buldum Elveda Ford...

Yayınlanan Görseller

@çağlar çetinkaya  Hocam söylediklerinizin çoğunda haklısınız. Otosan' ın satış ve fiyatlandırma politikası. Binek/ticari satış dengesinde takındıkları durum. Bayilerin sıfır araç alımında pazarlık aşamasında burun kıvırıp çok ta yardımcı olmamaları.

ODD verilerini takip ediyorum. Ford, binek satışında diğer yıllara nazaran ciddi düşüş eğilminde. Rakamlar bunu söylüyor malesef.

Ancak bu forumda şahsım adına asıl sorun yaratan, sizin her konuda her sözünüzde sadece bunları büyük bir hırsla ve sürekli sürekli olarak dile getiriyor olmanız. Bunların hepsi forum ahalisi tarafından bilinen şeyler. Ama siz durumu öyle bir lanse ediyorsunuz ki sanki biz evi barkı satıp Otosan'dan  araç almaya çalışıyoruz, sizde bizi bu yanlıştan döndürmeye çalışıyorsunuz gibi. ? Artık herkes bilinçli. Her bilgiye rahatça ulaşıp kendince yorumluyor ve kendine en uygun olanı hayata geçirmeye çalışıyor.Konuları bu şekilde dile getirip yormanın ve yorulmanın manası yok diye düşünüyorum. 

Saygılar sunuyorum ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
9 saat önce, Cankut Bulut yazdı:

@çağlar çetinkaya  Hocam söylediklerinizin çoğunda haklısınız. Otosan' ın satış ve fiyatlandırma politikası. Binek/ticari satış dengesinde takındıkları durum. Bayilerin sıfır araç alımında pazarlık aşamasında burun kıvırıp çok ta yardımcı olmamaları.

ODD verilerini takip ediyorum. Ford, binek satışında diğer yıllara nazaran ciddi düşüş eğilminde. Rakamlar bunu söylüyor malesef.

Ancak bu forumda şahsım adına asıl sorun yaratan, sizin her konuda her sözünüzde sadece bunları büyük bir hırsla ve sürekli sürekli olarak dile getiriyor olmanız. Bunların hepsi forum ahalisi tarafından bilinen şeyler. Ama siz durumu öyle bir lanse ediyorsunuz ki sanki biz evi barkı satıp Otosan'dan  araç almaya çalışıyoruz, sizde bizi bu yanlıştan döndürmeye çalışıyorsunuz gibi. ? Artık herkes bilinçli. Her bilgiye rahatça ulaşıp kendince yorumluyor ve kendine en uygun olanı hayata geçirmeye çalışıyor.Konuları bu şekilde dile getirip yormanın ve yorulmanın manası yok diye düşünüyorum. 

Saygılar sunuyorum ?

eyvallah ...?

--0 dakika sonra eklendi--
10 saat önce, Semih O. yazdı:

Evet onlar ticari yeter diyorlar, bineği sallamıyorlar, alenen duyuyoruz zaten bunu da ama benim anlamadığım sen Otosan'ın bu kadar derdine niye düştün onu anlamıyorum hocam. Yatıyoruz Otosan batıyor, kalkıyoruz Otosan binek satamıyor... Takma bu kadar hocam. Hissedar filan mısın yoksa?

???

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 3 ay sonra...
45 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Olmayan 19 lara sağlam zam gelmiş. 

20leri düşünemiyorum. 

Bir de hurda teşviği bitti malum. Tipik yeni yıl artışı olmuş, dövizin de artışıyla garip gelmedi bana fiyatlar.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 1 ay sonra...
20 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Ohannes ve de yuhanna..

Bizim arabanın sıfırı kampanyalı 233900+3500 olmuş. ? satamazlar diycem. Daha bu hafta sordum araba yok hepsini sattık diyorlar. 

Bayiler az getirdiği için hepsi satılıyor geçen yıllara göre satış rakamlarına bakın bakalım yok mu satıyor ?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Benzer İçerikler

• Yazan: Yakup Çağatay
      Bu başlık sadece bilgi amaçlıdır...
      Yorumlar için lütfen burayı kullanın ? 

Geçtiğimiz listelere ek olarak, fiyat ilan tarihindeki döviz değerini de yazalım.

13 Kasım 2018 - Focus Mk4 Lansman Fiyatları / %15 ÖTV indirimi mevcut.
      Euro: 6.15 TL 

2018 Model

Opsiyonlar

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.