Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Sevgili Ersin;

Resmen uğraşa-didine alınacak birşeyler bulmuşsun Yakup'un yazısında.

Bunda alınacak ne var?

"bana biraz haksızca geliyor" demiş sadece.Ne var bunda?

Bir önceki sayfada bir arkadaş beni "otosan çalışanı olmak yada plazayla ilişkisi bulunan biri olmakla" isnad etti,suçladı.

Gerekli cevabı yazarak buna bile küsmedim.

Ortada kırıcı bir durum yok bence.

Hem bu forumda uzunca bir süredir yazıyoruz.Gerektiğinde eleştirilerde de bulunuyoruz.Eleştirenlere saygıda duyuyoruz.Emin olabilirsin.

Burası Demokratik bir platform.

Yeterki kurallar çerçevesinde olsun.

bilgilendirme için çok teşekkürler. ancak ben forumda yeniyim. dedikleriniz doğruysa zaten hiç bir problem yok. keyifli pazarlar dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce Forddan banada broşür geldi.Sony teyp ve 1.6 ecoboost hariç hiçbir modelde start stop ve kör nokta uyarı sistemi yok. 08 nisan 31 mayıs arası alanlara F Kasko hediyeymiş.Bagaj hacmi 321 LT ye (sedanda) düşmüş ancak arabanın boyu 10 cm ,eni de 3 cm kadar genişlemiş.Bagajda tam boy stepne olmazsa hacim 411 lt ye çıkıyor...Yeter mi?eh...Start-Stop olmaması,kör nokta olmaması benim için durup düşünmem neden oluyor..Sony tcd çalar çok önemli diil ,çünkü sattığım titx deki sonynin menüleri ve kullanımı iğrençti..sesi ise eh işte idi...Ama bu broşürde fiyat yok...Resmi sitesinde de yok hala fiyatlr....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlr Sony teyp yok hiçbir modelde....Sadece fiestadaki teyp benzeri ama mavi ışıklı bişey var...Fena durmıuyor am Sony görüntüsü gibi diil.Masaüstü pc nin hard diski gitti o yüzden tarayıcıyı kullanamıyorum ama broşürün fotolarını çekip ekleyeceğim birazdan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlr Sony teyp yok hiçbir modelde....Sadece fiestadaki teyp benzeri ama mavi ışıklı bişey var...Fena durmıuyor am Sony görüntüsü gibi diil.Masaüstü pc nin hard diski gitti o yüzden tarayıcıyı kullanamıyorum ama broşürün fotolarını çekip ekleyeceğim birazdan.

valla seviniriz..teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.