Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Anladım :) Ben de üzerime alınmadım zaten çünkü ilk ben alıcam diye bişey söylememiştim ..Ben de burayı özledim valla.Tam ümidi kesmişken tesadüfen sık kullanılanlarda yanlışlıkla linke tıklayıpta site karşıma çıkınca çok sevindirik oldum.Yeni Focus alabilmek benim için şu anda zor gözüküyor ama ilerleyen aylarda niyeti fena bozdum. Zaten 3-4 aya kadar da hem fiyatlar düşer hem de sony cd çalar falan gelir ümidindeyim.Fiyatlar düşmese de ben alırım en fulünü de sony olmaması kötü yahu.Bir de şu aynalardaki kör nokta uyarının olmaması garip.O kadar özellik var o yok.Galiba ayrı bir paketle satacaklar. Ve tüm paketlerle Focusun en full dizeli 70 e dayanacak...Daha iyi,böylece benim arabamdan herkeste olamayacak ve şirketlerde Focus filoları kurmak istemeyecek....

hayırlısı olsun arkadaşım...arabanı da satmışsın ev daha iyi olmuş...dediklerine harfiyen katılıyorum...inşallah en kısa zamanda alırız kimsede olmasın......sony cd çalarsız touchsuz napalım focusu eğleniyorlar milleti bide global modeldi kıldı tüydü yine aynı şey farklı donanımlar farklı fiyatlar.....zamanla oturur taşlar diyelim bekleyelim.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahsuvaroğlundan aldığım bilgiye göre sonraki parti sonyli olacakmış, dizel otomatik 2013 ve fiyatlar düşecekmiş.

Şahsuvaroğlu ne biçim isimdir be yahu :)) Pisuvaroğlu gibi ehehehe..Şaka bir yana bir sonrki derken ?? Fiyatların düşeceği kesinde ne zaman??Benim tahminim 3-4 ay sonra fiyatlar düşer,düşmese bile bazı donanımlar opsiyondan standarta geçer..Ford elindeki eski focusları pahalıya kakaladıktan sonra elinde eski focus kalmayınca yenilerin fiyatını aşağı çeker...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik klima diğer markalarda da opsiyonel sunulmuyor ki!

Valla donanım listesi,zenginliği son derece güzel bence.

Ama Samet'in de dediği gibi acele etmeden beklemek lazım.

donanımların dağılımı bana da mantıklı geldi eski kasalarda confortla collection arasında nerdeyse ark yoktu hepsini titte toplamışlardı. en azından yenisin de stil de dağılım güzel
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Style plus tam benlik. Su anki tit den donanımlı bu. Hatta yeni donanimlara gore x paketsiz normal bı tit kadar var diyebiliriz.

ben de senin gibi düşünüyorum ama otomatik klima olmayacak. birde fiyat stil pketli titanyum fiyatına yaklaşıyor nerdeyse. karar vermem zor olacak. stil paket? tit? herşey de para ya bakıyor tabi!!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben de senin gibi düşünüyorum ama otomatik klima olmayacak. birde fiyat stil pketli titanyum fiyatına yaklaşıyor nerdeyse. karar vermem zor olacak. stil paket? tit? herşey de para ya bakıyor tabi!!!!

Evet haklısın isin birde bu boyutu var. Bende benzer celiskideyim. Style pluse donanim olarak paketsiz bı titden dijital klima, anahtarsiz calistirma, start-stop, ecobost secememe ve ust donanima yaklasan fiyati vs. eksileri olduğu gibi, otomatik park, katlanır ayna vs gibi de artıları olucak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet haklısın isin birde bu boyutu var. Bende benzer celiskideyim. Style pluse donanim olarak paketsiz bı titden dijital klima, anahtarsiz calistirma, start-stop, ecobost secememe ve ust donanima yaklasan fiyati vs. eksileri olduğu gibi, otomatik park, katlanır ayna vs gibi de artıları olucak.

benim için otomatik parkatan ziyade otomatik klima önemli 1600 civarı iyat farkı var arada da değermi acaba bilmiyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.