Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

I-Ih yükleyemedim...Şimdilik bunlarla idare edin..Admin bu fotoları bir yere eklerse bende siler donanım özelliklerini yakından çektiğim fotoları eklerim artık..beklemedeyim şu an..sorularınız varsa broşüre bakıp söylüyeyim hemn....

sn rockerroller paylaşımlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim.. size bir sorum olacak..ford.uk den indirdiğiniz avrupada satılan ford focusun broşurunde zetec donanımın içi gösteriliyor..(pdf dosyasının 12. sayfasında) bu arabanın içi ile bu sizin elinizdeki broşürde titanium versiyonun içi elektronik klima hariç aynı gibi gözüküyor.. en çok dikkatimi çeken ise hız göstergesinin ortasındaki lcd ekran.. acaba ben mi resimlerden öyle gördüm yoksa gerçekten aynı mı?? teşekkürler..

bu linkte avrupa versiyonun broşürü var..

http://www.ford.co.uk/Cars/Focus/BrochurePricesSpecifications

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler hocam acaba bu katalog bayiilerde niye yok?Adamlar hala 3 ay sonra gelecekmiş gibi muamele yapıyor,sanırım Otosan organize olamadı tam.

Ben çok uzun süredir fordun internet sitesine üyeyim,birde focusun ilk siteye konduğunda broşür talep etmiştim,ayrıca focus 2,5 titanyum x i (sattım :)) sıfır km almıştım,yani adamlar için Yağlı Müşteriyim sanırım o yüzden geldi bana.Bu broşüre ekli ve fotolarda gördüğünüz mektubu götürür ve focus 3 ü alırsam F Kasko 1 senelik hediyeymiş...Ama ben bu şekliyle hiç tatmin olamadım yahu.Opel Astranın çok daha fazla özelliği var ve full artı fulu 62 bine geliyor. Tek eksisis astranın,dizeli 1.3 95 ps,5 vites ve 20 lt bagajı daha küçük...diğer tüm özellikleri yeni focusla aynı (dinamik tork kontrolü dahi) .Tercihim Astraya doğru dönebilir her an....Şu önümüzdeki 3 ayda kör nokta uyarı ve start-stop(dizellerde) gelmezse büyük ihtimal astraya dönecek fikrim...Otosaaan Otosan duy sesimizi,bu sesler focusçuların istekleriiiiii..... :D:lol::ph34r:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sn rockerroller paylaşımlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim.. size bir sorum olacak..ford.uk den indirdiğiniz avrupada satılan ford focusun broşurunde zetec donanımın içi gösteriliyor..(pdf dosyasının 12. sayfasında) bu arabanın içi ile bu sizin elinizdeki broşürde titanium versiyonun içi elektronik klima hariç aynı gibi gözüküyor.. en çok dikkatimi çeken ise hız göstergesinin ortasındaki lcd ekran.. acaba ben mi resimlerden öyle gördüm yoksa gerçekten aynı mı?? teşekkürler..

bu linkte avrupa versiyonun broşürü var..

http://www.ford.co.uk/Cars/Focus/BrochurePricesSpecifications

bir dakika bakıp hemen cevap vericiim...Admin Behzat Ç.yi zilemedim bu broşürü yüklemek için sen neredesin yahu :ph34r:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir dakika bakıp hemen cevap vericiim...Admin Behzat Ç.yi zilemedim bu broşürü yüklemek için sen neredesin yahu :ph34r:

bir de size zahmet olacak ama bizdeki titanium ile avrupadaki zetec donanımın farkı var mı?? zetec donanımda olanlar pdf dosyasının 15 ve 19. sayfalarda yer alıyor..şöyle bir karşılaştırırsanız çok sevinirim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar Otosan İngilteredeki edge (en düşük) donanımı Türkiyede trend , zetec(orta) donnımı style, zetec plus donanımı da titanyum diye kakalıyor bizlere...Hemde neredeyse 2 katı fiyatına...Protesto edelim..Bu fiyata bize düşükdonanım satan koçu kınamak için mail atalım,feysbukta sayfa açalım :ph34r:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben çok uzun süredir fordun internet sitesine üyeyim,birde focusun ilk siteye konduğunda broşür talep etmiştim,ayrıca focus 2,5 titanyum x i (sattım :)) sıfır km almıştım,yani adamlar için Yağlı Müşteriyim sanırım o yüzden geldi bana.Bu broşüre ekli ve fotolarda gördüğünüz mektubu götürür ve focus 3 ü alırsam F Kasko 1 senelik hediyeymiş...Ama ben bu şekliyle hiç tatmin olamadım yahu.Opel Astranın çok daha fazla özelliği var ve full artı fulu 62 bine geliyor. Tek eksisis astranın,dizeli 1.3 95 ps,5 vites ve 20 lt bagajı daha küçük...diğer tüm özellikleri yeni focusla aynı (dinamik tork kontrolü dahi) .Tercihim Astraya doğru dönebilir her an....Şu önümüzdeki 3 ayda kör nokta uyarı ve start-stop(dizellerde) gelmezse büyük ihtimal astraya dönecek fikrim...Otosaaan Otosan duy sesimizi,bu sesler focusçuların istekleriiiiii..... :D:lol::ph34r:

Hocam Astra'ya bence çok bakmayın kullananlar 1.3 95 hp'nin yetersiz olduğunu,arabanın rüzgar sesi aldığını ve içerideki plastik kalitesinin bazı yerlerde çok düşük olduğunu söylüyorlar,ön amortisörlerinden falan sesler gelen varmış daha 0 arabada,bence iyice araştırın öyle karar verin. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar Otosan İngilteredeki edge (en düşük) donanımı Türkiyede trend , zetec(orta) donnımı style, zetec plus donanımı da titanyum diye kakalıyor bizlere...Hemde neredeyse 2 katı fiyatına...Protesto edelim..Bu fiyata bize düşükdonanım satan koçu kınamak için mail atalım,feysbukta sayfa açalım :ph34r:

ben de bundan korkuyordum.. demekki yıllar önce kuş serisi arabalarda sağ aynayı söküp opsiyon diye satan ZİHNİYET HALA DEĞİŞMEMİŞ..... donanım donanım diye 2 gündür yorum yazan arkadaşlara cevabım olsun..teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir de size zahmet olacak ama bizdeki titanium ile avrupadaki zetec donanımın farkı var mı?? zetec donanımda olanlar pdf dosyasının 15 ve 19. sayfalarda yer alıyor..şöyle bir karşılaştırırsanız çok sevinirim..

açıklama yaptım bakıp.Zetec donanımın otomatik klimalı artı plus bazı fazla özelliklerini bize titanyum diye kakalıyor. Titanyum ingilterede sony cd çalar,kör nokta uyarı ve start stopla satılıyor. Titanyum x de ise daha büyük orta konsol sonyli ekran ve daha büyük yol bilgisayarı ekranı var !!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

açıklama yaptım bakıp.Zetec donanımın otomatik klimalı artı plus bazı fazla özelliklerini bize titanyum diye kakalıyor. Titanyum ingilterede sony cd çalar,kör nokta uyarı ve start stopla satılıyor. Titanyum x de ise daha büyük orta konsol sonyli ekran ve daha büyük yol bilgisayarı ekranı var !!!!

evet gördüm ve gerçekten çok üzüldüm.. boşu boşuna 3 ayımı yedim ford focusu bekleyim diye.. sen bilmiomusun bunları kardeşim alsana opeli bak rahatına..ahh kafam ahh..nisanda zam gelcek alın dediler olsun ben bekleyeceğim demiştim.. çok büyük ders oldu bu bana..bi daha otosan bmw getirip satsa bmw almam..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.