Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

merhabalar..balıkesirden focus dizel metalik renk style donanıma plus paket dahil ama paketin içinde şehir içi aktif güvenlik sistemi yokmuş..takas araç verip belli bir miktarda kredi kullanıcaz..verdikleri fiyat 58bin TL..normal seviyede mi acaba bu fiyat?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhabalar..balıkesirden focus dizel metalik renk style donanıma plus paket dahil ama paketin içinde şehir içi aktif güvenlik sistemi yokmuş..takas araç verip belli bir miktarda kredi kullanıcaz..verdikleri fiyat 58bin TL..normal seviyede mi acaba bu fiyat?

Pahalı...O Fiyata zorlarsan Titanyum bulursun....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat bayağı kabarık bence,Bora abininde dediği gibi o fiyastlara rahat titanyum ve ek paketler dahil alınabilir.(x paket hariç)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl zorlasan? 56 liraya hb dizel tit hemen alınabilir.fiyat cok fazla

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Adam sedan alacak belki kardeşim,sende sürekli hb fiyatları verip kandırıyon milleti,sonra da gidip sedan focus 3 kiralayıp geliyon toplantıya.... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhabalar,

focus 3 sedan beyaz 1.6 tdci style + plus paket alıyorum, 56500 e anlaştık ödemeyi ford options ile yapacağım, peşinat olarak getz'i veriyorum getz'ide 16500 tl olarak alıyorlar yani 40000 tl ford options kredisi kullanmış olacağım, sizce fiyat iyimi (benim getzde 4-5 parça değişen var ve tavan hariç boyalı, km 95000)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhabalar,

focus 3 sedan beyaz 1.6 tdci style + plus paket alıyorum, 56500 e anlaştık ödemeyi ford options ile yapacağım, peşinat olarak getz'i veriyorum getz'ide 16500 tl olarak alıyorlar yani 40000 tl ford options kredisi kullanmış olacağım, sizce fiyat iyimi (benim getzde 4-5 parça değişen var ve tavan hariç boyalı, km 95000)

Eğer aktif şehir içi güvenlik paketi varsa normal sayılabilir....Gerçi yine de bana fazla gibi geldi..Hatcback ise fazla gibi,sedan ise normal....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer aktif şehir içi güvenlik paketi varsa normal sayılabilir....Gerçi yine de bana fazla gibi geldi..Hatcback ise fazla gibi,sedan ise normal....

aktif şehir içi güvenlik sistemi var ve araç sedan kredi içinde şimdi onay geldi alsam mı yoksa fiyatların sizce düşme ihtimali varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.