Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

İstanbulda bir sürü Beyaz Focus gördüm yahu....Kuleli-Vaniköy-Çengelköy sahil yolunda en az 4 tane beyaz focus gidiyordu..Ama benim arabayı gören dönüp dönüp bakıyordu,ama şeker kırmızı olduğundan diildir canııım,06 plaka diye bakıyorlardır diye düşündüm eheheheheeeüüüüeee...

Neyse,ellerinde dizel kaldığı falan yok beyler,sadece millet ocak 3 ü bekliyor....Benzinlilerde yolda,2012 de geliyorlar..Hemde sürprizle...Sanırım şerit takip asistanlı ve sonyli olarak.... :)

üstüne Çok şey konuşulmus ama ben şerit takip ve sony yazan yerde kalmışım.Bora abi istihbarat sağlammı boşuna heveslenmeyelim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

üstüne Çok şey konuşulmus ama ben şerit takip ve sony yazan yerde kalmışım.Bora abi istihbarat sağlammı boşuna heveslenmeyelim.

İstihbarat sağlam...Sanırım önce Şerit Takip gelecek...Fakat paketlerde nasıl değişiklik yapacaklar bilememki....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şerit takip tekbaşına mı olacak ? Yoksa medeni memleketlerde sürücü asistans paketi adıyla opsiyonel olan "şerit takip, sürücü yorgunluk uyarısı, otomatik uzun far fonksiyonu ve hız tabelalarını okuma " gibi gereksiz özellikler birlikte mi olacak.

Türk yollarında şerit takibini heyecanla bekliyorum :)

Bir de bunlar SONY deyince touch ile karıştırıyor olmasın..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şerit takip tekbaşına mı olacak ? Yoksa medeni memleketlerde sürücü asistans paketi adıyla opsiyonel olan "şerit takip, sürücü yorgunluk uyarısı, otomatik uzun far fonksiyonu ve hız tabelalarını okuma " gibi gereksiz özellikler birlikte mi olacak.

Türk yollarında şerit takibini heyecanla bekliyorum :wacko:

Bir de bunlar SONY deyince touch ile karıştırıyor olmasın..

Yok Sony müzik sistemi olacak..Touch 2013 te gelir bence...Şerit takip sistemi,titreyen direksiyon ve otomatik uzun far olayı ile birlikte Sürüş Yardım Paketi gibi bir adla sunulacak...Kör noktada var sanırım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha öncede yazmıştım ya bu tür ekipmanların standart listeye girmesi için ya iyi bir zam yapmayı planlıyor olmaları gerekir, ya da modelin satışları yerlerde süründüğü için bir doping gereksinimi oluşmuş olmalı (ufff Türkçe'ye bak).

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok Sony müzik sistemi olacak..Touch 2013 te gelir bence...Şerit takip sistemi,titreyen direksiyon ve otomatik uzun far olayı ile birlikte Sürüş Yardım Paketi gibi bir adla sunulacak...Kör noktada var sanırım...

Kör nokta dahilse o paket 3000-4000 olur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E artık Cengo başının etini de yemez,kurtuldun işte..Hayırlı uğurlu olsun kanka...Bundan sonra alavcağın araba harbiden sana ait olacak demektir..O yüzden iyice araştırıp incele öyle al..Tam zevkine uygun,2.el bişi buluruz sana....

sagol dostum...şişirdim napıcan dedim arabayı evin var.. hade bakem...ama kendime alacağım araba kesinlikle senin dediğin gibi özelliklerimi yansıtan bana ait bir araba olucak...

not:::bugün sagda arabayla giderken aaaa park halinde sedan focus stopları süper ...önden bakayım dedim adamın biri kaptu acmış..sövüp duruyordu...gerçek sallamıyom.... :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benimkide evde yatıyor artık .....çünkü ogluma 2artı1 ev aldım 60000 tl.si peşin 50000 kredi tamamı 110.000 tl.5 sene onu ödeyeceğim...olsun araba firmalarına olanca kızgınlıgımla yaptıgım bu hareketten dolayı kendimi seviyorum...o paralara asla almam çünkü...hiçbir orta segment arabayı 2012 yılındada kime isterlerse satsınlar bakalım....arabasız kalmak evet kötü....ama uyduruk bişi de alabilirim ileride...nasılsa çok ucuzlayacaklar.... :kıhkıh:

Hayırlısı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sagol dostum...şişirdim napıcan dedim arabayı evin var.. hade bakem...ama kendime alacağım araba kesinlikle senin dediğin gibi özelliklerimi yansıtan bana ait bir araba olucak...

not:::bugün sagda arabayla giderken aaaa park halinde sedan focus stopları süper ...önden bakayım dedim adamın biri kaptu acmış..sövüp duruyordu...gerçek sallamıyom.... :kıhkıh:

Nasıl?Anlamadım,Sağda mı? Stoplarmı??Kaputumu açmış?Mesajı biraz açarmısın kanka? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.