Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Onun için sipariş vermene gerek yoktuki. Madem istanbuldasın gel istediğin zaman deneyelim. Ben c-max ile focusun farklı oldğunu falan düşünmüyorum.

Valla cok iyisim arabayi yarin aliyorum gelicem haberlesiriz bide sen dedinki siparise gerek yok ne demek ? :zha: cok tesekkur deneme firsati verdigin icin :D

YkP CgTy tarafından düzenlendi
alıntı hatası giderildi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

125 lik benzinli ile 115 lik TDCi yi öttüremiyorsa benzinliyi süren sürücüdür şoför değil. 125 lik mondeo ile 109 luk focus 2.5 TDCi yi maymun etmişliğim çoktur. Ki sırf bu iş için yola çıkıldığı halde.. E mondeo focustan epeycene ağır olduğunu düşünürsek vites oranlarının azizliği hemen ortaya çıkıyor..

Dizel istediği kadar torklu olsun benzinlinin devrini çeviremediği için yalan olur. He yokuş yukarı akselerasyon ya da esneklik testi gerçekleştiriyorsanız o başka.. Onun dışında dizelin şansı yok..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

125 lik benzinli ile 115 lik TDCi yi öttüremiyorsa benzinliyi süren sürücüdür şoför değil. 125 lik mondeo ile 109 luk focus 2.5 TDCi yi maymun etmişliğim çoktur. Ki sırf bu iş için yola çıkıldığı halde.. E mondeo focustan epeycene ağır olduğunu düşünürsek vites oranlarının azizliği hemen ortaya çıkıyor..

Dizel istediği kadar torklu olsun benzinlinin devrini çeviremediği için yalan olur. He yokuş yukarı akselerasyon ya da esneklik testi gerçekleştiriyorsanız o başka.. Onun dışında dizelin şansı yok..

Eğer sen 1.6 benzinli mondeo ile 109 hplik tdci'ı maymun ettim ben, şöyle ettim böyle ettim diyorsan bende o dizel focusu kullanan adama şöför diyemiycem kusura bakma.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.6 powershift tit-X SW alıp sonra Prins veya Teleflex LPG taktırmak mantık lı mı? Bagaj fazla kaybedilmemiş olur...

DHdeki meşhur son sahipler kulübüne girer miyiz?

Liste fiyatı 61500 ki bu arabada 3-4 bin indirim alabailir miyiz ? Neyse LPG fiyatı ile 60bini bulur...

Elimizde garantisiz, SONYsiz, sunroofsuz ve otomatik parksız 16 jantlı bir araba olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İllede otomatik oalcaksa bence başka markalara bakmakta fayda var. Amerikan forumlarında Powershift ile ilgili epey bi topic dönüyor. TSB falan filan yayınlanmış. İllede ford olacaksa bile sanırım onun olgunlaşmasını beklemek daha akılcı olabilir.

Her araba alınır satılır. Son sahibi olup olmamak bence bu tip araçlar için doğru bir söylem değil. Ama değer kaybınız HB ya da sedana kıyasla daha yüksek olur o kesin. Ona rağmen eğer ben arabayı alırken SW olmuş olsaydı ciddi ciddi düşünürdüm. C-Max varken focus SW nin işi zor. Focus SW nin görüntüsü c-max a kıyasla çok daha iyi olmasına rağmen bizim ülkemizde SW=bisküvici arabası geyiği hala var kafalarda. C-Max focus SW nin ne kadar alternatifidir ondan emin değilim. Cmax ın iç hacmi falan elbette focustan çok daha başarılı ama ben genede c-max ı sevemedim. Eğer bagaj hacmi ve daha ferah bir araba isteniyorsa c-max ın daha rasyonel olduğu kesin, ki benim genel beğenim o yönde ancak ölü balık gözü gibi bakan farlarına alışamadım. Alışabilmiş olsam onu alırdım zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de eski Cmaxçi olmama rağmen gidip de şimdikini alasım gelmiyor bir türlü.

Bildiğim kadarıyla 1.6atmosferiklerdeki kuru tip PShift ve bazı sorunları olabiliyor.

Otomatik merakım yok da bu kadar para verdikten sonra da bazri otomatik olsun diyorum.

Ford 1.6 ecoboosta ıslak tip powershift koyacak mıydı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2011 modellerde iyi fiyatlar almak mümkün bence, kalanları bulup asılmak lazım niyet ciddiyse.

Zorlamadan Mondeo 1,6 TDCi Trend için 58.000 fiyat aldım mesela bir arkadaşa, bir takım güzellikler de ilave olur asılırsam.

%2 gibi bir zammın psikolojik olumsuz etkisi sanki maddi getirisinden fazla, bana pek doğru strateji gibi gelmedi ama ticaretten hiç anlamam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.