Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

1000 avro=2500 lira.. Onun matematiğine bedencimi girmiş :zha:

Bence onun kastettiği 180 titanium ile 150 titanium arasındaki fark falandır. Teorik olarak o da o kadar olmamalı. Bencede 150 lik titanium gelmesin zaten. o 180 180 gider. 150 lik düşük donanım seviyeli gelsin ve fiyatı daha uygun olsun..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben ya anlatamadım ama sen iyi yorumlamışsın onu demek istiyordum 10 dkkdır :)

Gelseydi eğer bu fark ile satacakdık diyor yani ... ben 1000 euro'dan kastettiğim şey ab'de fiyat farkını belirtmek.

adamlar 150'liği pahalı verecekdi yani..

Not: yorumuna sonuna kadar katılıyorum...

Dipnot:Adam boğaziçi maki müh mezunu :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0 kesinlikle ilk çeyrekte gelecek...

Göreceğiz satış adetlerini.. Bu ülkede hitler motorlu 102 lik 1.6 motor satılır ama 1.0 motorlu ford zor satılır.. Filo falan belki..

Bu 140'lık motor almanya dahil tüm ülkelerden çekildi..170'lik ise 160'a düşürüldü...Tabi 122 ile 160'lık satışı fiyatıyla da orantılı..birde 160'lık sadece highline'da mevcut..hepsi etken

Onların durumu traji komik ya.. O SC ler pörtlemeye başaldığında elinde kalanlara acırım.. VW çok fena öpecek garipleri..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o devir kapanacak ki kapandı zaten hitler motoru kalktı..

jetta 1.2 tsi 1.4 tsi ve tdi devam ediyor..Yani sen 1.6'yı silersen mecbur satılacak...

Hiç olmazsa işi bilen onu alır diyelim :zha: Sonuçta halkın ne aldığı değil benim ne aldığım önemli....

Vw o konuda çok muamma ile kaldı kuru dsg'lerde de sorunlar oluyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

DH demiyidi birisi Golf e ağustosa sıra verdiklerinden bahsediyordu.. Şaka gibi.. :zha:

Evet dh'de elde kalan bazı bayiler var onlarda manuel, dsg için o tarih verilmiş ama şu var ki adamlar seneye yeni kasa çıkartacak zaten... kim alacak eski golf'ü :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yuhannesss... Aynı hacimde olmasına ve - 65Hp olmasına rağmen Otosan dizel araca + 9000 lira mı istiyor?!??

Olur mu hiç, arada bir A4 sayfayı dolduracak kadar çok fark var, iş beygirle bitmiyor.

Şeker gibi kırmızı mesela, sonra ışıl ışıl gözleri var, sonra.... neyse aklımda bir bunlar kalmış :o

Sonuçta söz konusu fiyat farkını donanım düzeyi ve paketler etkiliyor, en çıplak benzinli ile en giyinik dizel kıyaslanmış oluyor.

Güncelleme yapmadan cevap yazınca biraz uzakta kalmış oldu cevabım.

150 BG konusunda Mertol gibi düşünüyorum, yani Style + 150 EB makul fiyata kendince bir pazar yaratırdı, nitekim Almanya'da da Trend donanım seviyesinde veriliyor.

Model çeşitliliği karlılığı nasıl etkiler onu söylemek çok kolay değil yine de...

1.0 EB'a gelince, çok sempatiyle karşılanacağını düşünmüyorum, en azından çoğu kişinin kafasında bu motor dayanır mı sorusu olacaktır.

Acaba Fiesta ile başlasalar ve 6-12 ay sonra Focus'a dönseler daha mı iyi olurdu?

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.100 - 1.200 kg felan olur

125PS and 170Nm peak torque (with 200Nm overboost) ile rahat gider diye düşünüyorum :D tdci'ları bile öttürebilir :zha: :zha:

For details;

TDCI leri biraz zor öttürür.İddia ederim 125 lik Focuslar bile TDCI leri biraz zor öttürür....Amma küçümsüyorsunuz dizelleri yaaa...Boru mu bu,duratorq dizel...Traktör motorlarıyla karıştırmayın reca ederim.... :o

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç malumunuz zayıflayacak...

Şuan 1.6 ti-vct ve 1.6 tdci aynı kalkışa sahip ise..

Daha altdevirden beri daha rahat hızlanan aynı gücü veren bir tüy siklet araç olacak karşısında..Haliyle öne geçecektir..

Tabi ki yenik düştüğü yerler olabilir..Gelsin sürelim karar verecez..Küçümseme yok buarada :D Hepsi bizim için :o

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç malumunuz zayıflayacak...

Şuan 1.6 ti-vct ve 1.6 tdci aynı kalkışa sahip ise..

Daha altdevirden beri daha rahat hızlanan aynı gücü veren bir tüy siklet araç olacak karşısında..Haliyle öne geçecektir..

Tabi ki yenik düştüğü yerler olabilir..Gelsin sürelim karar verecez..Küçümseme yok buarada :D Hepsi bizim için :o

Takılıyorum yahu..Benzinli bir araç ile dizel asla aynı olamaz,benzinli 115 ps ile dizel 115 ps bile aynı olamaz ara hızlanmalarda.Ama sonuçta maalesef kimisi (benim gibi )ekonomiyide düşünerek (güye,aradaki 10 bin tl ne olacaksa artık..) dizel alıyor kimiside performans ve konforu düşünerek benzinli...önemli olan severek sürebilmek araçlarımızı...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.