Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Bir aksilik olmazsa yarın gitmeyi planlıyorum.. Maltepe Tur Oto Showrooma alıyomuş yarın araçları.

Özellikle incelememi istediğiniz bir yeri varsa söyleyiniz :P

sadece tr ye gelen titanium aşağıdaki linkte gönderdiğim araçla ne kadar farklılığı var onu incelerseniz çok sevinirim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sn turbin biraz arabanın kalitesinden bahseder misiniz?? titanium donanıma binmişsiniz sanırım.. kullanılan plastikler nasıl?? o atari ekranı gibi duran ekran hangi ekran acaba?? ayrıca daha önce konuşulanları okumuşsunuzdur.. avrupadaki titaniumla ne gibi farkları var?? donanım olarak bahsetmiyorum.. ön konsoldaki renkler, lcd ekranlar ve kapı döşemeleri gibi.. teşekkürler..

Hocam kullanılan plastikleri acelem olduğu için detaylı inceleme fırsatım olmadı ekran dediğim gibi en ufak ekrandı yani şu linkteki resmin aynısıydı

http://www.ford.com.tr/otomobiller/gelecek-modeller/yeni-focus/teknoloji

kapı döşemeleri plastik,radyo bölgesi siyahtı sony değildi yani,anahtarsız çalıştırma mevcuttu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SON DAKİKA !!!! Bugün Tur Oto Ankaraya gittim ve yeni Focus 3 Titanyum X i fotoğrafladım.Sunroof dışında hepsi vardı.İşte Fotolar...Daha sonrada görüşlerimi açıklayacağım....

Hadi bakalım bekliyoruZ Focus III titanium x i :lol:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup kardeş,bu fotoları alabilirsen,bende silip diğer fotoları yükleyebilirim belki...Önce dediğim gibi upload sitesinden yapmaya çalşıyorum...

Neresi burası ? Dur tahmin edim Maltepe Tur Oto.. :lol:

2. Mesajına ekledim Fotoğrafları :rolleyes:

Uploadlar için www.ressim.net i kullanabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.