Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Tur otoda çok güzel bir müşteri memnuniyeti sistem var evet.Neyse devam edeyim,aracın göstergaeli de güzel hoş.Ancak gösterge panelindeki ekran çok küçük,avrupadaki gibi büyük olması gerekiyordu...Ama araçla ilgili tüm bilgiler var,vites değiştirme göstergeside burada....Arasın far düğmeleri sol altta,biraz aşağıda kalmış ama yinede sorun yaratmıyor...

Arabada üstte mavi çizgi halinde iki ambians ışığı var.Ayrıca iç aydınlatma lambaları da led sanırım.İç aydınlatma lambalarını öndekiler tam kullanıyor ani arkadaki aydınlatma ışığınad müdahale edebiliyor öndeki düğmeden hoş bir detay...arkadaki ışığı açık bırakan yolcuların unutkanlığını telafi edersiniz :rolleyes:) Arabada bolca ince detay var. Yan kapı gözleri geniş be yeterli arkadakilerde öyle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jantlar yetersiz evet,17 inç olmalıymış,artık alan kesdrir 17 liklerle ....Aracın yan aynalarının altında ışık var. Deminde yazdığım gibi kapı açma kolları kapılar kapalıyken mavi yanıyor,açıkken kırmızı.Ayak aydınlatmaları da mavi.Ama renk değiştirme varmış fakat satış elemanı bilemedi galiba,sordum o sırada başka yere gitti :rolleyes: Aynaların kapağını açınca ışık yanıyor. Ortadaki bardaklıklarda mvi ışık var. Torpido biraz dar geldi bana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aracın içi aslında geniş ama o kadar çok detay ve girinti çıkıntı varki dar gibi gözüküyor.Yalnız baş mesafesi biraz alçalmış.Araba cupe havasına girmiş,genç işi olmuş...Arka baş mesafesi de düşmüş tabiii...Birde arkada biraz daralmış gibi geldi bana..arka diz mesafeside azalmış çok az....Bagaj ciddi derinlik kaybına uğramış.Çünkü tam boy stepne konulmuş,kenarlarına da 20 cm kadar kalınlığı olan ve gözleri bulunan bir tür sert köpükümsü plastik koymuşlar.Fotolarda gözüküyor.Bagajı derinleştirmek isteyen arkadaşlara ince stepne önerilir.İnce stepne koyarsanız o kaın köpükümsü şeyide inceltmeniz lazım.Stepne dahil tüm lastikler michelindi.215.55.r16 ebadında...Jantlar küçük kalmış,deseni güzel ama boyut 17 inç olmalı....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok teşekkür ederim..Gece yarısı resimleri yorumları bi paket yaparız :lol: kafası karışmasın okuyanların :rolleyes:

Yarında ben gideyim...Bi paket de benden gelsin.

Touch'ı isteyenler biraz daha beklesin önerisi yapabilirim..Daha canlı konsol için..

Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabanın kapıları açılınca farları yanıyor.Gündüz farları güzel ama daha bir şekilli olmalıymış düz çizgi yanıyor.x-enon ışıkları yakamadım anahtar yoktu...Arka farlar sedanda led değil,hatchbackte led...Ama sanırım sadece titanyum hatchbackte led. Ön ızgara parlak siyah,ben beğendim ama keşke eski focus gibi kromajla çevrili olsaymış.Hemen yanda benim eski focus 2,5 vardı aynı renk fırtına ri,onun ön ızgara çok daha seksi ve çarpıcı duruyordu,eşim hele yeni focusun ön ızgarasını hiç beğenmedi,bence birçok kişide bu haliyle pek beğenmeyecek,çünkü çok siyah duruyor.Hele arabada siyah arabada koyuysa çok siyah ve karanlık bir görüntü oluyor....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracın arka camları karartılmış,o yüzden arka yan camlarda artık güneşlik yok....Arka koltuklar şekilli olmuş ve çok daha spaortif...Orta kol dayama aynen eskisi gibi...Arka camın önü değişik,havalandırma ızgarası gibi bişii vardı...Arka cam kupe arabalar gibi alabildiğine uzun,bahaj kapağı çok kıza,yükleme ağzı oldukça uzun ama geniş değil...Anten arka tavanda.Yan camlarda altta kromaj var ve kapı direkleri artık parlak siyah.Çok hoş dışarıdan araba,ön ızgara hariç....Belki ilerde ön ızgaraya kromaj yaparlar,inşallah....Sedanın arka yan çapraz profili insigniaya çok benziyor....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

her iki arabada da motor alt koruma yok,avrupada yasaklanmış karter koruma diyorlar. Yan aynalar aynı focus 2,5 gibi,yalnız bu sefer aynaların altında aydınlatma var...Sedanın arkadan görünüşü de hatcbackin arkadan görünüşüde çok güzel ...Ben beğendim,öyle kiaya falan benzemiyor,özgün bile sayılabilir....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim aklıma gelenler şimdilik böyle...Haa bu arada artık kaput içten bir kolla açılıyor.Sonunda yani....Neydi o eskiden anahtarla açma eziyeti.Benzin kapağı yine kilitsz.Sedanın kapağında yine ellerin kirlenmesini engelleyecek bir tutamak yok maalesef. Sunroofda olsaymış süper olacakmış...Neyse GENEL OLARAK SÖYLÜYORUM : Müzik sistemi,göstergeler arasındaki küçük ekran,16 inç jantlar ve çok koyu kalan ön panjur ,çok düz kalan ön led gündüz farları ve derinliği çok düşmüş(ama ince stepneyle çoğaltılıabilecek) bagaj ve farların altındaa kalmış garip sinyaller dışında arabayı beğendim....Ama çok süper diyemedim.Navigasyon veya en azından sony müzik sistemi şart....65 milyarlık arabamı ?Bence :rolleyes: ... cık.... değil....AmaD ediğim eksiklikler giderilirse 60 bin tl yapar....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

her iki arabada da motor alt koruma yok,avrupada yasaklanmış karter koruma diyorlar. Yan aynalar aynı focus 2,5 gibi,yalnız bu sefer aynaların altında aydınlatma var...Sedanın arkadan görünüşü de hatcbackin arkadan görünüşüde çok güzel ...Ben beğendim,öyle kiaya falan benzemiyor,özgün bile sayılabilir....

Batının kötü taraflarını alıyoz hep :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir sigara molasından sonra sorularınız varsa cevaplayabilirim,arabayı 1 saat yalnız 1 saatte eşim ve oğlumla inceledim,2 defa gittim Tur otoya...Yakup yarın öğlen gidersen buluşalım orada....Bugün çok tenhaydı çünkü daha yeni gelmişti arabalar,adam yıkamış kurulayamadan içeri almışlardı yağmur yağıyor diye :rolleyes:))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup kardeş öğlen gidersen buluşalım beraber bakalım ne dersin? Senin düşüncelerine göre bir daha bakarım arabaya...Hatchbacke gelince,iç sedanla aynı ,sadece deri döşeme ve koltuk ısıtma yok....

Olur bakalım...Pm atıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.