Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Açtığım başlığı siliyorsun.sanırım beğenmedin. ozaman sen aç bir başlık tartışalım. çoğu kişi kıyaslama yaparak karar vermek istiyor. bu da doğal değilmi. FIII güzel araba. ama teknik, donanım ve fiyat olarak diğer markalara göre eksi ve artılarını tartışmaya hakkımız var.

Arkadaşım ne silmesinden bahsediyorsun ?

konuyu doğru yerde açdıysan eğer orada kalır açmadıysan taşınır..

Tıkla bakalım wink.gif

Yeni Focus Karşılaştırma

NOT:Bu forumda sadece Focus III kategorisi mevcut değil haliyle diğer araçlarla kıyaslamak için diğer kategorilere yönlenmeniz gerekmektedir..

NOT 2: Sitenin sağ üst tarafında 'Yeni mesajlara bak' linki bulunmaktadır..bu link ile en son geldiğinizden beri yazılan yeni mesaj ve konuları görebilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım ne silmesinden bahsediyorsun ?

konuyu doğru yerde açdıysan eğer orada kalır açmadıysan taşınır..

Tıkla bakalım wink.gif

Yeni Focus Karşılaştırma

NOT:Bu forumda sadece Focus III kategorisi mevcut değil haliyle diğer araçlarla kıyaslamak için diğer kategorilere yönlenmeniz gerekmektedir..

NOT 2: Sitenin sağ üst tarafında 'Yeni mesajlara bak' linki bulunmaktadır..bu link ile en son geldiğinizden beri yazılan yeni mesaj ve konuları görebilirsiniz..

pardon sildin sandım. görmedim. ama FIII ile ilgili karşılaştırmanın bu başlıkta olması daha faydalı ve doğru olurdu kanımca. ama yönetici sensin. diğecek bir şey yok.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kişisel işlerimin yoğunluğu yüzünden siteye uzun zamandır bakamıyordum,2 haftadır da siteye ulaşamıyordum.Fiyatlara yorum yapmak bugüne kısmetmiş.

50 bin TL benim için psikolojik bir sınır. F2 ve F3 ün belli bir süre birlikte satılacak olması ve ilk iki partide gelen araçların yangın alıcılar tarafından fiyatı fazla önemsenmeksizin alınacağı için fiyatın böyle belirlendiğini düşünüyorum. En iyisi Ağustos'ta askere gittikten sonra dönüşte tekrar bir değerlendirme yapıp öyle almak.Hem bu arada özellikle istediğim MyFord touch gelmiş olur,hem de ufak tefek hata varsa giderilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sağlıkla ilgili işlerim nedeniyle burayı epeydir okuyamıyordum..

neler neler olmuş ..

uzun süredir FIII ü beklediğini söyleyen arkadaşlar olmuş... ben de 2 yıldır bekliyorum...

hatta çoook önceden F2,5 umu sattım .. beklemedeyim.. inşallah gönlümüze göre donanımı olan bir focus gelirde hepimiz muradımıza ereriz.. bu kadar bekledik... sanırım biraz daha bekleyeceğiz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeri burası mı bilmiyorum ama araç Sincan'daki Başer Otomotiv'e gelmiş hb versiyonu bugün gittim öncelikle aracın önden görünümü gayet güzel spor duruyor arkasıda fena değil daha iyi olabilirdi tabi gelelim içine öncelikle direksiyon başına geçtiğinizde sanki bir uçağın kokpitindeymişsiniz havası veriyor araç ve çalıştırıp götürmek istiyorsunuz :) Titanium 115 ps dizeldi gösterge kısmındaki ekran hakikaten kötü durmuş atari ekranı gibi olmuş araçta herhangi bir basıklık hissetmedim boyum 1.86 arkası çok rahat diyemiyecem ama eleştirildiği kadar dar falan değil normal bir c sınıfı araç kadar son olarak fiyatlar daha Ford sitesinde bile yayınlanmadığı için hiç bir indirim yapılmıyor 1 hafta içinde kampanyalı fiyatlar yayınlanır sanırım gidip görmenizi tavsiye ederim gelenlerin çoğu zaten aracın başına gidiyor hemen benden bu kadar. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeri burası mı bilmiyorum ama araç Sincan'daki Başer Otomotiv'e gelmiş hb versiyonu bugün gittim öncelikle aracın önden görünümü gayet güzel spor duruyor arkasıda fena değil daha iyi olabilirdi tabi gelelim içine öncelikle direksiyon başına geçtiğinizde sanki bir uçağın kokpitindeymişsiniz havası veriyor araç ve çalıştırıp götürmek istiyorsunuz :) Titanium 115 ps dizeldi gösterge kısmındaki ekran hakikaten kötü durmuş atari ekranı gibi olmuş araçta herhangi bir basıklık hissetmedim boyum 1.86 arkası çok rahat diyemiyecem ama eleştirildiği kadar dar falan değil normal bir c sınıfı araç kadar son olarak fiyatlar daha Ford sitesinde bile yayınlanmadığı için hiç bir indirim yapılmıyor 1 hafta içinde kampanyalı fiyatlar yayınlanır sanırım gidip görmenizi tavsiye ederim gelenlerin çoğu zaten aracın başına gidiyor hemen benden bu kadar. :D

şimdi aradım tur oto ya da gelmiş otokoça yarın gelecek şu an araç yolda dediler. gidip bakalım artık şu araca hasret bitsin. :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben foto çekicektimde benim vga kamera yüzünden araçtan soğumayın diye çekmedim :P

sn turbin biraz arabanın kalitesinden bahseder misiniz?? titanium donanıma binmişsiniz sanırım.. kullanılan plastikler nasıl?? o atari ekranı gibi duran ekran hangi ekran acaba?? ayrıca daha önce konuşulanları okumuşsunuzdur.. avrupadaki titaniumla ne gibi farkları var?? donanım olarak bahsetmiyorum.. ön konsoldaki renkler, lcd ekranlar ve kapı döşemeleri gibi.. teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.