Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Yerine Ne Alınır ?

Volkan Ö.

Önerilen Mesajlar

Ben vaz geçtim. Hafta sonu enerjimi buna harcadim. Yaris için son araştırmam sonucu 2015 öncesi modelerde esp yok. Bu nedenle benim için Yaris kapandı. 53000 tl sıfır için istiyorlar.

Jazz Captur arası kaldık. Benim anladığım tüm olay Captur'a gitmekmiş :)

volkan onder tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben vaz geçtim. Hafta sonu enerjimi buna harcadim. Yaris için son araştırmam sonucu 2015 öncesi midelerde esp yok. Bu nedenle benim için Yaris kapandı. 53000 tl sıfır için istiyorlar.

Jazz Captur arası kaldık. Benim anladığım tüm olay Captur'a gitmekmiş :)

http://youtu.be/gt7rX9rDFOs

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Volkancığım yanlış anlama lütfen....Ama 2011 den beri forumlarda gördüğüm bu tip alışverişlerde iyi yada kötü birsürü görüş belirtilir deneyim anlatılır falan filan fıstık...sonuç hiç beklenmeyen ani bir kararla siz yad eşinizin yada birlikte gelip aaa biz bunu aldık olur...Onun için siz tercihlerinizi belirleyin deneyimlerini anlatsın okuyucular yoksa ben bir ara gırgıra almıştım hatta sizi tenzih ederim..lütfen....geçmişte iki ileti yazıp araba soran geçici üyeler vardı ilk önce adam gibi cevaplıyorduk naptıgını söylemeden tüyüyordu...konu bile acık kalıyordu...hatta bende kafa yapmaya başlamıştım inceden hanım kıyma istedi yağsız danamı alayım yoksa hafif kuzumu diye...sizi tenzih ettim belirttim ama inanın sizde de öyle olucak birgün gelip sürpriz yapıcaksınız...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Volkancığım yanlış anlama lütfen....Ama 2011 den beri forumlarda gördüğüm bu tip alışverişlerde iyi yada kötü birsürü görüş belirtilir deneyim anlatılır falan filan fıstık...sonuç hiç beklenmeyen ani bir kararla siz yad eşinizin yada birlikte gelip aaa biz bunu aldık olur...Onun için siz tercihlerinizi belirleyin deneyimlerini anlatsın okuyucular yoksa ben bir ara gırgıra almıştım hatta sizi tenzih ederim..lütfen....geçmişte iki ileti yazıp araba soran geçici üyeler vardı ilk önce adam gibi cevaplıyorduk naptıgını söylemeden tüyüyordu...konu bile acık kalıyordu...hatta bende kafa yapmaya başlamıştım inceden hanım kıyma istedi yağsız danamı alayım yoksa hafif kuzumu diye...sizi tenzih ettim belirttim ama inanın sizde de öyle olucak birgün gelip sürpriz yapıcaksınız...

Teyfik abi zaten espiri olsun diye yazdım. Sonunda birinin rengini yada tipini beğenecek tekrar film bastan başlıyacak. Ben arabadan memnunum bir dahaki isyana kadar rahatım su an.

Mazda alsaydık kesin ford bakardık. [emoji4]

Cem abinin dedikleri çok doğru.[emoji106]

Sanırım araba bakmayı seviyoruz. Bizi dar alana sıkıştıran konu otomatik vites aramamız.

Benim kendim icin tespitlerim:

1- Denemeden araba alma.

2- Arabanın sınıfını değiştirmeden önce o sınıfa ihtiyacın var mi emin ol.

3- Arabayı kim kullanıyorsa o seçsin.

4- İdeal araba yoktur. Varsada paran yetmez.

5-Dün begendigin yarin sıkıcı gelebilir o yüzden çok stres yapma.

[emoji41]

Not: Focus'umu seviyorum.

volkan onder tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani elbetteki araba önemli bir şey kendimde focusu alırken eşim hb olduğu için ben sığabildiğim ve ozamanlar hb cok az olduğu için oğlumda sportif görünümlü olduğu için tercihimiz uzlaşmıştı...Mazda 3 benzinliydi o dönem ona aşıktım neyse işte kadınlara en çok yakışan param olsa alırım dediğim hatta tüm yabancı filmlere bakın mutlaka görürsünüz Volvo jeep xc90 mı xc60 mı ne işte sonrasında şimdilerde suv istiyorlar yada şehiriçi crossover yada sevimli tombik birşeyler micra gibi falan işte sedan seven çok azdır...otomatik viteste ise genellde arkadaşlarım eşlerine Toyota alıyorlar falanfilan sizin adınıza şimdiden gönlünüz neye karar veriyorsa marka önemli değil inşallah alırsınız...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

1 aydır bende eşimden dolayı focus 2 , 2,5 ghia otomatik hatcback arıyorum, 2001 ghia ufaktefek sorunlar vardı ve siyah renkti arabadan soğudum sattım, şuan araba bulamıyorum , forumdan satmak isteyen arkadaşlar var ise alabilirim , Alternatif olarak, megan3 , kia ceed  , honda civic sport, baktım ama gözüm focus tan başkasını görmüyor 30 bin barem ile başladım şuan 40 000 e kadar bakar oldum ama temiz bir şey yok çok abartı fiyatlar . forumlara 2.el satan çoğu yere haber verdim bana focus 2 bulun diye :) ama sonuç yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet geldik Fiat Bravo bakmaya.

Hadi bu hafta sonunuda buna harcayalım. Aslında kağıt üstünde iyi duruyor. Her zamanki gibi üretimden kalkmış. :)

Fiat gerçekten bravo dedirtecek bir araç yapmış. Alfa remo gulietta olarak Alfa Romeoda devam ediyor. Siparişle 80000 tl ye getiriyorlar. Arka koltukta kafam ortada tabana değdi. Bagaj fena değil. Konsol ve göstergeler iyi. Motor performans focus'u aratir mı emin degilim kaputun altında 1.6lt dizel 230N/m tork iretenbir canavar var. Doluluk olarak gırtlağa kadar dolu. Benim takin tim olan ayna ısıtma var yeter bana :) Yakıt 6lt falan desede 8 lt kesin bulur. Bakımları 20000 km bir. Kronik sorunu yok. Şehir içinde hatun rahat kullanır gözüküyor.

Sonuç: Tipini beğenmedi :) Çok yuvarlanmış.

Maceramız devam ediyor.

To be continue [emoji41]

Citroen C4 deneyeceğiz bu hafta sonu. Onunla ilgili görüşlerimi yazarım. Renault clio'dan vaz geçtik. Yarış denendi sığmadık. Bakalım daha ne maceralar bekliyor beni.[emoji2]

Arkadaşım C4 otomatik demedim. Böbrek taşım düştü. Bu ne yahu dedim. Vites arızalı sandım. Robotizeymis. Kalsın gülüm [emoji31] volkan onder tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.