Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Yerine Ne Alınır ?

Volkan Ö.

Önerilen Mesajlar

• 3 ay sonra...

Cocuktan dolayi biraz daha buyukce ve bagajli birsey bakiyoruz.. Once Bmw 3.20d GranTurismo(ikinci el tabii ki) baktim ama 2013 model 160kusurden basliyor.. Azcik donanimli ve 2014 2015 dersen 200bine dayaniyor...

Gecende Konya yolunda yeni acilan Citroene gittim. Sansima kimimizin forumdan da tanidigi eski bir forumdasimiz Cigdem hanimla (nami diger Semah ak) karsilastik. Orada calisiyormus..

C4 Picasso'ya baktim 5koltuk. Fena degil.. Tek model geliyormus. O da dizel otomatik full... Tam aradigim kombinasyon.. Liste fiyati 109.. Sirket indirimi filan alirim ben ciddi dusunursen dedi. Fiyat bir sekilde hallolur da sizlerin bu arac icin dusunceleri nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cocuktan dolayi biraz daha buyukce ve bagajli birsey bakiyoruz.. Once Bmw 3.20d GranTurismo(ikinci el tabii ki) baktim ama 2013 model 160kusurden basliyor.. Azcik donanimli ve 2014 2015 dersen 200bine dayaniyor...

Gecende Konya yolunda yeni acilan Citroene gittim. Sansima kimimizin forumdan da tanidigi eski bir forumdasimiz Cigdem hanimla (nami diger Semah ak) karsilastik. Orada calisiyormus..

C4 Picasso'ya baktim 5koltuk. Fena degil.. Tek model geliyormus. O da dizel otomatik full... Tam aradigim kombinasyon.. Liste fiyati 109.. Sirket indirimi filan alirim ben ciddi dusunursen dedi. Fiyat bir sekilde hallolur da sizlerin bu arac icin dusunceleri nedir acaba?

Kullandın mi? Fransızlara doğal muhalifim :) Uydur kaydır geliyor. Sadece bagajsa konu Honda dizel otomatik getirmiş crv onada bir bak derim.

Mondeo nasıl gelir bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir ara 2006 yılında oğlan yeni doğduğunda Cmax, Picasso, Verso bakıp Verso almıştım. Şöyle bir durum var çocuk arabası, arka koltuğun ferah olması, tavanın yüksek olması bir süre çocukla birlikte rahat olmayı sağlıyor, ama iç mekan ferahlığı dışında bagaj olarak çok avantajlı değiller. O bagaj hacminde sedan araçlarda var sonuç olarak. Bir de 3-4 yıl sonuna doğru, sürüş dinamikleri daha iyi, biraz daha heyecanlı araçlar bakmaya başlıyorsun. Öyle olunca Verso'yu eşime verdim. Ama büyük geldi ve çok mutlu olmadı sonuçta sattık. Birde kasa ağırlığına bakmak lazım, standart 1,6 motorla nispeten ağır kasa sürüş zevkini öldürüyor. Bunların hakkı 2litre o da çok pahalı oluyor. Picasso kaç kilo bence önemli, 1300 kilonun ne kadar üstüne çıkarsa o kadar sıkıntı. Bir de eski sistem bunlardaki otomatikleştirilmiş şanzıman çok kötüydü son kasa klasiğe mi dönmüş.?

Aklıma geldi yeni inceleme

Bir de alternatif daha heyecanlı olabilir :) dizelide var. Fiyatı güncel durumu bilmiyorum ama

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu o kadar mi? Cok memnun olanlar var.. Du bakalim merak ettim..

Konuyu ben açmışım simdi fark ettim. [emoji23] C4 denemiştim picasso yorumunu bekliyoruz.

Bildiğin test pilotu olmuştum bir dönem. Üç isleri bakanım artik focus'cu olduda rahat ettim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.focusclubtr.com/topic/5767-bir-araba-alma-macerası/?page=1

bu başlıkta citroen için baya yorum var abi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 sayfayi usenmedim okudum.. Baslik oyle yerlere gitmis ki okumaz olsaydim keske.. Yapilan yorumlarin cogu da onyargili yorumlar.. Maalesef tatmin edici bir bilgi alamadim.. Youtube'da Carviser diye bi kanal var Turkce. Orada izledim araci.. Herseyi tamam ama meshur az yakan dizel otomatik Citroen imajinin aksine 8litreden filan bahsediyor eleman.. O kismi can sikti.. Eger oyleyse cok fena.. Bu arada sen o konuyu actigindaki sanzimanla suanki farkli.. Suan tam otomatik sanziman kullaniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 sayfayi usenmedim okudum.. Baslik oyle yerlere gitmis ki okumaz olsaydim keske.. Yapilan yorumlarin cogu da onyargili yorumlar.. Maalesef tatmin edici bir bilgi alamadim.. Youtube'da Carviser diye bi kanal var Turkce. Orada izledim araci.. Herseyi ama ama meshur az yakan dizel otomatik Citroen imajinin aksine 8litreden filan bahsediyor eleman.. O kismi can sikti.. Eger oyleyse cok fena.. Bu arada sen o konuyu actigindaki sanzimanla suanki farkli.. Suan tam otomatik sanziman kullaniyor.

evet abi olumsuz yorumların neredeyse tamamı ön yargı. ben alınabilir bir araç olduğunu düşünüyorum.

1.6 dizeller en son ortaktı hala öyle mi bilmiyorum ama tam otomatik şanzıman bir miktar arttırıyor olsa da 8lt normal kullanım için biraz fazla gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet abi olumsuz yorumların neredeyse tamamı ön yargı. ben alınabilir bir araç olduğunu düşünüyorum.

1.6 dizeller en son ortaktı hala öyle mi bilmiyorum ama tam otomatik şanzıman bir miktar arttırıyor olsa da 8lt normal kullanım için biraz fazla gibi.

Eleman da tam otomatik icin ekonomi odakli bir sanziman degil diyor ama 8lt dizel bir arac icin abarti geldi.. Ben benzinlide o kadar yakmiyorum. Ne manasi var eger oyleyse...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cok mpv denedim. pejo, citroen, bmw ve ford.

bmw yi aracimi aldintan sonra test ettim bu sebeple biraz yanli olabilir yorumlarim.

pejo ve citroen'den keyif alamasamda cok havadar ve genis olduklarini soylemeliyim. c-max testinden sonra aractan inmek istememistim. verso yan koltukta seyahat ettim, c-max'ten daha gurultulu ve arka koltuklari daha dar.

c-max otomatik sanzimani olmadigi icin kaybediyor. kalite hissi, surus keyfi, rahatlik bmw 2.18 ile yarisir diyebiirim. acelen yoksa pws c-max 1.5 motorla cok hos olacaktir. bagaji 420 lt civari. pandizotu kaldirdiginda, gorusunu cok etkilemeden 500 lt ustune cikabiliyorsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperen'im konuya bir de şu açıdan bakmak gerek bence :)

Araç almak için eğer acele bir durum yoksa çok yanlış bir Zaman, gerekçesi otomotiv satış rakamları bu yıl epey iyi ve firmalar uçuşta ( geçmişten biliyorum bu satış doyumunun ardından rakamların düşmesi ile kampanyalar ve özel meslek indirimleri havalarda uçuşmuştu) birde ülkemizdeki ortam € ve $ lar için iyi günlerini yaşıyorlar, buda direk satış rakamlarına yansıyor, söylemek istediğim o ki şimdi bütçene uyan markayı almak zorunda iken ortam ve ekonomi ( en azından köpüğü gittiğinde) biraz kendine geldiğinde aynı bütçeye göre otomobil seçeneklerin artacak ...

Edit, geçmiş tecrübelere istinaden yorum yapıldığından verilen bilgi için hiçbir sorumluluk içermediğini beyan ederim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.