Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2015 Mondeo 1.6 Tdci Titanium incelemesi & Sohbeti

Burhan Bakar

Önerilen Mesajlar

Bazı araç fotoğraflarına baktım çok yakışmış ama hepsine değil,işlevsellik olarak  :yeah:

Peki ses yapma ve aerodinami konusunda nasıl?

Araba dediğin heybeti kadar, kirli de olacak :D  Temizlemeye vakit ayıramadıktan sonra napcan Ford'u :D Vw alaydınız paşa arabası :zha: 

:muha:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup Çağatay, on 29 Mar 2015 - 16:54, said: Vw alaydınız paşa arabası

ileti bozuk çıkıyor

Malesef çok ciddi bir hata yaptım,amcam buraları okumayacağı için rahat yazıyorum
Bildiğiniz gibi Passat Mondeodan önce çıktı ve ben passatı ayrıntılı inceledim ve amcamın ufaktan araç alma planları vardı ve 3-5 kez konuştuk kendisiyle, passattan bahsettim uzun uzun,tabi Mondeodan da ama mondeo o zaman yoktu,bir ayı aşkın süredir de konuşmuyordum,geçenlerde beni aramıştı açamadım hasta vardı sonra unuttum aramayı,araba almadan önce beni arayacaktı adam aramış meğer,100.000 e 1.6 tdi DSG Trendline Passat almış
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ileti bozuk çıkıyor

Malesef çok ciddi bir hata yaptım,amcam buraları okumayacağı için rahat yazıyorum

Bildiğiniz gibi Passat Mondeodan önce çıktı ve ben passatı ayrıntılı inceledim ve amcamın ufaktan araç alma planları vardı ve 3-5 kez konuştuk kendisiyle, passattan bahsettim uzun uzun,tabi Mondeodan da ama mondeo o zaman yoktu,bir ayı aşkın süredir de konuşmuyordum,geçenlerde beni aramıştı açamadım hasta vardı sonra unuttum aramayı,araba almadan önce beni arayacaktı adam aramış meğer,100.000 e 1.6 tdi DSG Trendline Passat almış

sizin mondeoyu görünce ah ah diye bi iç çeker bende mondi alsaydim der :) ..100bin tl lik d sınıfı arabada hiz kontrol bile yok(trendline)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani bu hız sabitleme olayı çok ilginç,firmalar ne mantıkla böyle basit hatalar yapabiliyor,passat fanatiklerinin bile anlamlandıramadığı bir konu

fgolftede comfortline donanimda bile paket olarak sunuluyor.far ve yagmur sensorude paket olarak sunuluyor..millet birde birsürü para veriyor arabada basit donanımlar yok..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adam sürekli şehiriçinde kullanıyor misal niye alsın ki? Bu donanım kriterlerini neye göre belirliyorsunuz biraz anlamak zor. Herkese saygı duymak lazım isteyen var istemeyen var. Adamlar böylelikle ucuz araç sürmüş oluyor piyasaya sonra da millet diğer araçlara pahalı diyor :)

Konu sahibi arkadaşımız otomatik park gereksiz keşke olmasa demiş, ben ise o olmasaydı çok kızardım Otosancığa [emoji1] Sistemi kullanmak çok zevkli ve işe yarıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adam sürekli şehiriçinde kullanıyor misal niye alsın ki? Bu donanım kriterlerini neye göre belirliyorsunuz biraz anlamak zor. Herkese saygı duymak lazım isteyen var istemeyen var. Adamlar böylelikle ucuz araç sürmüş oluyor piyasaya sonra da millet diğer araçlara pahalı diyor :)

Konu sahibi arkadaşımız otomatik park gereksiz keşke olmasa demiş, ben ise o olmasaydı çok kızardım Otosancığa [emoji1] Sistemi kullanmak çok zevkli ve işe yarıyor.

Kesnilikle çok doğru söylemişsiniz aynen katılıyorum....Adamın hammaddesi misin nesin sen... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

genel olarak doğru ama CC gibi basit bir donanımı koymamak ucuz araç sürmek değil , koymak pahalı araç sürmek oluyor.

Yani CC nin maliyeti VW için 1 euronun altındadır (sensörler zımbırtılar zaten var sadece kol yok) bunu koyupta aracı 10 euro pahalıya satmak yerine 100 euroluk donanım olarak satmayı tercih ediyolar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiç kullanmadım ama genel olarak bu tip şeyler için orjinalliği bozma yanlısı değilim,yinede araştırmak lazım belkide yanılıyorumdur 

Orjinalliği yada garantiyi etkilemeyen bir parça merak etmeyin ama dünya varmış dedirtiyor. 

Kocaman ekran var DVD oynatmıyor çok enteresan olmuş. O zaman bana göre olmasa da olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

genel olarak doğru ama CC gibi basit bir donanımı koymamak ucuz araç sürmek değil , koymak pahalı araç sürmek oluyor. Yani CC nin maliyeti VW için 1 euronun altındadır (sensörler zımbırtılar zaten var sadece kol yok) bunu koyupta aracı 10 euro pahalıya satmak yerine 100 euroluk donanım olarak satmayı tercih ediyolar.

Söylemek istediğimi tam olarak ifade etmişsiniz  :)

Otomatik park olayına gelince müthiş bir özellik fakat benim söylemek istediğim;her konuda ince ince hesap yapmak durumundayız ve otopark olayı olmazsa olmaz bir özellik değil vede kullanım alanı çok kısıtlı(tam opsiyonel sunulacak bir özellik,isteyen alır istemeyen almaz cinsten)Hani opsiyon olsa mondeo için fiyatı ne olur bilmem ama araç fiyatı bi nebze olsun düşer yada onun yerine başka eklenecek daha gerekli özellikler mevcut

Yakup hocam yanlış anlaşılmışım  ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.