Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Volvo S60 İncelemesi & Yorumlarım

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Yapma güzel kardeşim,volvonun iç görüntüsü focus 3 kadar çekici değil en başta...öte yandan S60 çokda sessiz değil,en azından uzun yolda rüzgar sesi focus 3 den aşağı değil...F3 le S60 ı kıyaslamak absürd gelebilir ama inan ben kıyaslamaya kalktığımda F3 üü çok daha fazla beğeniyorum..İç ortam aydınlatması bile daha başarılı bence...Bir tek eksiği olabilir o da kör nokta sistemi ki o da sadece s60 ın en üst donanımında var..Haa bir de start-stop sistemi var s60 da...Ortalama bir sürücü için F3 de herşey var,s60 ı aratacak hiçbir eksiğini göremiyorum.Tip olarakda ben f3 ü daha çok beğeniyorum...Buradaki 100 kişiden 90 ı S60 ı çok daha iyi bir araba olarak görebilir ama bana göre 20 Bin TL daha fazla verilipde f3 e tercih edilebilecek bir araba değil s60...Yukarıda baz donanıma 77 Bin Fiyat almışlarki o fiyata belki alırdım ama baz donanım olunca çokda istekli olmazdım....

Ben 2 gündür aynı şeyi üçüncü kez yazıyorum; görsel güzellikler kişiden kişiye farklılık gösteriyor sana göre güzel olmayan bir başkasına göre güzel olabilir.Kesin olarak bu güzel değil dememek gerek.Ben Focus'un içini daha çok beğeniyorum denir; bir başkasıda ben S60'ın içini daha çok beğendim diyebilir.

Benim kişisel fikrim S60'ın içi Focus III ten daha şık geldi bana.

Baz donanım denilip 77 bin fiyat alınan arabada; FIII tit. X ten eksik olarak otm. park yoktu; bunun yerine kör nokta sistemi ve çok fonsiyonlu elektrikli sürücü koltuğu vardı. Baz donanım deyince FIII'ün plastik direksiyonlu baz modeli algılanmasın araç zaten yeterince dolu.üst paketlere çıktıkça koltuklar değişiyor; Jantlar büyüyor ama donanımda öyle çokta farklılık olmuyor; lüxler işin içine giriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada beni focusmania ile tiye alan arkadaşların(onlar kendini bilir) ,focusu bırak bir arabaları bilem yok....O yüzden vız gelir tırıs gider..Hahahaha.....

hımm...öle ha arabam yok ha....o uyduruk arabaya 60-70 vereceğime 110 a ev aldım buda demektirki..110 tl.lik bilem istesem arabaya binebilirim..ayrıca o lakırdıyı sen bagamı didin...şekerim...hahahahha..şekerim....

http://www.youtube.com/watch?v=XzPBUGUM7KQ

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yapma güzel kardeşim,volvonun iç görüntüsü focus 3 kadar çekici değil en başta...

Bu göreceli bir yorum değil mi? Benim bu konuda şahsi fikrim Volvo S60' ın iç mekanı iskandinav tasarımı minimalizmi yansıtıyor, elit ve şık. Focus' un iç mekanı ise bilgisayar konsolu gibi, farklı tasarım ekiplerinden çıkmış, bölümler sonradan birleştirilmiş gibi... (Bu tamamen kişişel birşey - iyi ya da kötü değil)

S60 la Focus arasındaki 20.000 TL çok mantığı ile gidersek Focus'tan da 20.000 TL ucuza çokta farkı olmayan otomobiller satın alabiliriz gerceği çıkar ortaya.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu incelemeden anlaşıldığı üzere Volvo S60 çok kötü bi araba ve hiç bir iyi özelliği yok.

Bu yazı incelemeden ziyade karalama olmuş gibi geldi bana.

Yazı Başlığı ne? "İNCELEME VE YORUMLARIM" ...Yani bana göre....Karalama değil,eleştiri diyebiliriz....Fiyatını ve Premium sınıf iddiasını karşılaştırdığımızda orantısızlık var...Volvonun Prermium marka olarak lanse ettiği bir arabada Focus 3 ü bırak mondeodan bile kat kat daha fazla kalite ve özellik olmasını beklersiniz..Hele istediği o paraya....Bence böyle...Haaa hala Volvo S60 alırım diyen arkadaşlara da bişey diyemem, engel de olmam....Sonuçta sakalımız yok... :) Onno ustada değiliz..Bak belki Onno Usta S60 güzel süper diyebilir,siz de onu dinlersiniz,hani o tarafsız olacağı için....Ben taraflıyım,bence benim arabam daha güzel....Forever Focus 3..... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada beni focusmania ile tiye alan arkadaşların(onlar kendini bilir) ,focusu bırak bir arabaları bilem yok....O yüzden vız gelir tırıs gider..Hahahaha.....

hımm...öle ha arabam yok ha....o uyduruk arabaya 60-70 vereceğime 110 a ev aldım buda demektirki..110 tl.lik bilem istesem arabaya binebilirim..ayrıca o lakırdıyı sen bagamı didin...şekerim...hahahahha..şekerim....

http://www.youtube.com/watch?v=XzPBUGUM7KQ

EVemi binicen kordon boyunda,alsancakta dolaşırken?**Eheheheheeüüeee....Uyduruk dediğin araba şu anda Dünyada en çok satan 4.model...Tüm dünya uyduruk arabayı alıyor kek gibi....eheheheüüeee...Sen o uyduruk arabanın kralını sattın be..Gül gibi Titanyum TDCI Siyah Kısrağı sattın beleşe...Focus 2,5 beee...Canavar gibiydi..Efsane araba bence.....Focus 3 den bile çok daha yakışıklı hemde.....Hah şimdi fotosunu aldığın evin duvarına as bak iç geçirerek.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora abi S60 hayallerimi yıktın senin yüzünden artık bi S60 ım olmıyacak :)

Alpercim yapma ya,ben bilgisiz cahil bir adamım,arabadan anlamam,hiçbir b*ktan çakmam,bakma sen bana...S60 mükemmel araba,harika,süper Hatta üBER !! Ben ne demek istediğimi anlatamıyorum ki valla,hani herkes focus 3 70 milyar etmez diye eleştiriyor ya,aynı mantıkla bende S60 ı eleştiriyorum,S60 110 Bin TL. etmez diyorum....Gerçekten o kadar büyük farklar göremedim ben S60 da....Varsa anlatın anlayayım,yanıldım diyeyim,neymiş S60 ı 110 Bin TL.lik yapan?Bu arada bahsettiğim Sport Pack TDCI 1.6 manuel Deniz Kabuğu grisi S60....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

EVemi binicen kordon boyunda,alsancakta dolaşırken?**Eheheheheeüüeee....Uyduruk dediğin araba şu anda Dünyada en çok satan 4.model...Tüm dünya uyduruk arabayı alıyor kek gibi....eheheheüüeee...Sen o uyduruk arabanın kralını sattın be..Gül gibi Titanyum TDCI Siyah Kısrağı sattın beleşe...Focus 2,5 beee...Canavar gibiydi..Efsane araba bence.....Focus 3 den bile çok daha yakışıklı hemde.....Hah şimdi fotosunu aldığın evin duvarına as bak iç geçirerek.....

Şimdi ona bakarsan kia picantoda sınıfının en iyisi seçilmişti :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde F3 FİYAT başlığında bir yazı yazmıştım..

Alınan araç / mal / mülk veya herşey kişilerin tercihidir, bunu rencide edecek veya yanlış anlaşılabilecek (3. şahıs tarafından) yazıları yazmayalım lütfen..

Yine devam ederse FORUM KURALLARI gereği işlem yapılacaktır ve konuyu kilitleyip tüm yeni mesajları sileceğiz..

Bilgilerinize...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora abi dizelin full ü 93bin tl,sporpaket fiyatını bulamadım,geçen öyle fiyat sorayım diye bi slm verdim telefondan direk 6bin tl indirimle kapıyı açtılar zorlanırsa toplamda 10bin tl indirim almak imkansız değil satışlarında iyi olmadğı düşünülürse,bide şu var abi tamam fiyatı uygun değilmiş gibi duruyor katılıyorum bende ama rakipleride farklı değil.Ve Türk vatandaşı olarak biz herşeye ederinden daha fazla ödeyip daha düşük donanımlı araçlar kullunmak zorunda kalıyoruz,evet volvo okadar etmez ama focusda okadar etmez bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alpercim yapma ya,ben bilgisiz cahil bir adamım,arabadan anlamam,hiçbir b*ktan çakmam,bakma sen bana...S60 mükemmel araba,harika,süper Hatta üBER !! Ben ne demek istediğimi anlatamıyorum ki valla,hani herkes focus 3 70 milyar etmez diye eleştiriyor ya,aynı mantıkla bende S60 ı eleştiriyorum,S60 110 Bin TL. etmez diyorum....Gerçekten o kadar büyük farklar göremedim ben S60 da....Varsa anlatın anlayayım,yanıldım diyeyim,neymiş S60 ı 110 Bin TL.lik yapan?Bu arada bahsettiğim Sport Pack TDCI 1.6 manuel Deniz Kabuğu grisi S60....

Yapma Bora abi.. :) Zaten adamların yaptıkları bütün zam euro kuru yüzündendi. Şimdi o dediğin aracı 90 küsüre alırız.. :) 110.000'e karşı komşu D3 S60 aldı. Lansman renki(Altın mı bakır mı neyse) D3 motor... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde F3 FİYAT başlığında bir yazı yazmıştım..

Alınan araç / mal / mülk veya herşey kişilerin tercihidir, bunu rencide edecek veya yanlış anlaşılabilecek (3. şahıs tarafından) yazıları yazmayalım lütfen..

Yine devam ederse FORUM KURALLARI gereği işlem yapılacaktır ve konuyu kilitleyip tüm yeni mesajları sileceğiz..

Bilgilerinize...

Şimdi bu mesajın bana mı anlamadım Yakup....? Ben kimsenin şahsına bir şey yazmadım,yorumlarımı yazıyorum,bu tür yorumları her yerde görebilirsin,sonuçta ben s60 ı beğenmedim ama sen beğenirsin,neden beğendiğini yazarsın ben de öğrenirim,neyi üstün anlarım,bilgilenirim,cahilliğimi gideririrm,bunun için buradayım..yoksa alırdım bir araba sitesinden s60 yazısını kes kopyala yapıştır buraya koyardım benim fikrim gibi....Kimsenin düşüncesine bişey demedim,saygıda kusur etmedim...Buna rağmen böyle düşünüyorsan ve düşünen de varsa özür dilerim,kimseye şahsi bir yazı yazıp gücendirmek niyetim yoktur,yanlış anlaşılacak birşey yazdıysamda hemen silinmesini talep ediyorum...Yada söyleyin ben sileyim hemen....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.